Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пореден ловен

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пореден ловен

    ..ми, няма само имена да им измислям..РВЛ 34(132х30х3,2 мм), неръждавейка,фибър,орех, накатка, низан, заклепан на дупето,канията с вложка(не съм и объркал окачването-за левичар е). ..по закона за всеобщата подлост - като го събрах, залепих и занитих, и почнах да го стържа - излезе каверна в дръвьето... Наложи се да я почиствам с дремела, и да пълня с епокс и стърготина..е оправих го , ама що да е тъй..?
    Със здраве!
    п.п. за ръКичките си знаете...
    Прикачени файлове

  • #2
    От: Пореден ловен

    Ти определено не работиш Гинеколог ма пьк ножовете кефят.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #3
      От: Пореден ловен

      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
      Ти определено не работиш Гинеколог ...
      ..съвсем прав си...а такова желание имах...като млад, де...

      Коментар


      • #4
        От: Пореден ловен

        Първоначално публикуван от sa4mo Преглед на мнение
        ..съвсем прав си...а такова желание имах...като млад, де...
        Никога не е късно да се хвърли по един поглед, макар и да не специалист човек... Евала за майсторлъка!
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • #5
          От: Пореден ловен

          Супер ловец.
          Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
          0882 52 00 52 - Жоро

          Коментар


          • #6
            От: Пореден ловен

            Познат ми изглежда.
            42

            Коментар


            • #7
              От: Пореден ловен

              Той ножа, че е страхотен- така е! Обаче как си му пасва канията... Като излята по него е. Майсторска работа!

              Коментар


              • #8
                От: Пореден ловен

                Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                Познат ми изглежда.
                А...чи отде бре, Славчо..?

                Коментар


                • #9
                  От: Пореден ловен

                  Първоначално публикуван от sa4mo Преглед на мнение
                  А...чи отде бре, Славчо..?
                  Май го сънувах еднаж...
                  42

                  Коментар


                  • #10
                    От: Пореден ловен

                    Бай sa4mo да ме прощаваш, ама ше фърля едно две камичета. При гарда и при помела извивките нещо ... (между дървото и желязото де). Даже и на твоите снимки занитеното с нек'ви дупчици. Канийката без една заврънкулка. Гаче ли кат набързо си го правил. Не за друго, ама имам нек'ва база за сравнение.
                    Ше ме прощаваш де, ама това си е мое мнение. Може па аз да не съм довидял нещо.
                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Пореден ловен

                      Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                      Бай sa4mo да ме прощаваш, ама ше фърля едно две камичета. При гарда и при помела извивките нещо ... (между дървото и желязото де). Даже и на твоите снимки занитеното с нек'ви дупчици. Канийката без една заврънкулка. Гаче ли кат набързо си го правил. Не за друго, ама имам нек'ва база за сравнение.
                      Ше ме прощаваш де, ама това си е мое мнение. Може па аз да не съм довидял нещо.
                      Такава дюс, изчистена кания по ми допада.
                      Не съм ловец, не зная ножът на какви изисквания трябва да отговаря но, е много красив и стилен.
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • #12
                        От: Пореден ловен

                        От ловна гленда точка ситната накатка по дръжката е красива да, но при дране на прасе ще се напълни с мас и няма изчистване после.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Пореден ловен

                          Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                          Бай sa4mo да ме прощаваш, ама ....
                          И ти да ме прощаваш, ма 'наш 'кво е зор баш 'сичко да е шест? Аз 'щото пробвах и знам - е не е за всеки. Та да не му връзваме кусури или да му покажем как се прави.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Пореден ловен

                            Ами зор е щото бай sa4mo тябва да има "обратна връзка". И аз имам нож от него, та имам база за сравнение. Със сигурност не съм този дето да му показва "как се прави".
                            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Пореден ловен

                              Много арен Баче. Тоз шев на канията и той!
                              Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                              0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X