Обява

Свий
Няма добавени обяви.

МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

    115 kok4o1 - 1 бр.

    Никола Петров Петров, София 1359, Люлин, бл 549, вх Е, ап 93

    0894348692

    Коментар


    • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

      145. edin_lyd - 2 бр.
      Данаил Кънчев , гр. Шумен ,бул. Мадара 1 -централен офис на Еконт ,0898513146
      rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
      0898 51 31 46

      Коментар


      • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

        Е тея герои не са ли готови с до номер 60-70 некъде? Що давате номера от 100 нагоре, те са за април, или бъркам? Съвсем съм сериозен.
        Jeep Cherokee XJ '95 2.5i

        UaZ 469B

        Коментар


        • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

          Ножовете на колегита до номер 72 са у мен. Утре пускам по "Еконт". Колегите, с номера: 51, 54, 56, 62, 63, 66, 68, 69, 70, 71 и 72 от списъка който аз съм публикувал да се свържат с мен или да пишат. Нямам адресите им. Пратката днес взе Злати, понеже пак ходи до "Менли". Утре са обещали нови бройки.
          Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
          0882 52 00 52 - Жоро

          Коментар


          • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

            Това, че "Менли" са обещали ножове не означава, че е забранено ако някой има път натам да попита какво става с оставащите бройки.
            Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
            0882 52 00 52 - Жоро

            Коментар


            • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

              Всички писали ми на лични и тук са добавени в адресната ми книга, но има още много. Ужким се бързаше пък...
              Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
              0882 52 00 52 - Жоро

              Коментар


              • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                Жоро, аз ти писах преди време адреса на лични, но ще изчакам докато ми дойде реда.. Не желая да те пришпорвам, нито да пререждам някой!

                Коментар


                • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                  И аз съм писал на лични ако не се лъжа
                  ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                  Коментар


                  • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                    Колега Алекс, не знам колко си сериозен, но явно не следиш нещата сериозно. Днес взех от тях в 13.00 на обяд 33 готови ножа, с което те са достигнали до номер 111, или точно средата на поръчката. Кълнът се, че утре вечерта ще имат още поне 30 и в събота още 30 ножа, та реално до 170-180-ти номер ще са готови преди неделя, дори обещават да довършат всичко, ма да видим, засега съм скептичен. Но за енти път настоявам, бъдете търпеливи към Жоро, човека се накъса на парчета с тия идиоти, напред назад със списъците и ежедневно вечерно висене на главите им в Илиянци. Проверява лично всеки нож и няколко пъти връща за подмяна на детайли и номера, и днес взех такъв върнат и преправен нож, номер 58. Тъпи подмятания за ножове през април са меко казано неуважение към него. Който наистина бърза, нека ходи да виси при тия кретени, явно това ги стряска и мотивира донякъде. Но ако им потрошим ръцете, със сигурност губим поръчката, ножовете няма кой да ги сглоби, освен тях.

                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                      Записъл съм те, а относно пререждане не може и да искаме. Уточнявам. Вчера оставих номерата на всички колеги от списъка, които са от провинцията с цел да ги получат преди празниците, а на Софиянци лично щах да дам, но уви днес получих поредни бройки, а не желани. Та за съжаление, не съм сигурен, дори да успеят да ноправят ножовете, дали ще успея да ги раздам по Еконт. Ако ги пратя в Събота не се знае колко ще преседят някъде. Та така.
                      Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                      0882 52 00 52 - Жоро

                      Коментар


                      • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                        И през 2014 да пристигне ножката, за мен не е проблем, тъй че изобщо не си давай зор за мен!

                        Коментар


                        • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                          54. jumboframe - 3 бр. 085, 086, 087
                          Утре ще ти дрънна да се разберем къде и кога да ги взема.
                          LZ(единица) Лима Жоро Жоро
                          2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

                          Коментар


                          • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                            ОК, само да вмъкна, че не нося на всички ножовете с мен, а само тези които ще пращам по "Еконт" и тези заявени от предният ден. Без голямата кола съм, а не винаги мога да взема на жената бръмбара.
                            Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                            0882 52 00 52 - Жоро

                            Коментар


                            • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                              123 solart - 1 бр.


                              до Еконт Ловеч - център
                              Искрен Попов 0899801168

                              Коментар


                              • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                                Ок, Ловеч.
                                Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                                0882 52 00 52 - Жоро

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X