Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

    Аз не се занимавам с това.
    Това което съм направил е било за КЕФ и МЕРАК.
    Land Rover Discovery:
    - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
    Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

    Коментар


    • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

      Да разбирам, че остават два ножа, поръчани и неплатени. Ако това статукво се задържи до края на тази седмица, в Понеделник ти пращам парите за тях, за да не се спъва работата по поръчката.
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

        Зоро, колеги, ако нямате против искам аз да купя останалите два ножа. Искам ги за подаръци, без да знам точно за кого. Искането ми е продиктувано от тези постове:

        Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
        Ако това статукво се задържи до края на тази седмица, в Понеделник ти пращам парите за тях, за да не се спъва работата по поръчката.
        Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
        Има утвърден списък, не вярвам някой да се отметне от него. Ако бяхме в детската градина, щях да предложа да купя непотърсените бройки, после си ги търсете от мен, но няма да се пазарите за цена и т.н. Ако пък "Менли" са фирма, която не може да си позволи инвестиция от 4000 лв. при подадена поръчка... офффф айде да не продължавам.
        Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
        Отказали се, няма да има. Въпросът е, дали "Менли" са поставили условието- "парите напред, после си чакайте ножчетата" или е някаква тукашна самоинициатива?
        Тропчо нищо лично. И тъй като си дал "срок" някой да плати до петък, то аз ще платя утре.
        Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
        BMW F650CS
        Радо о885 5о 59 5о

        Коментар


        • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

          Няма да има спиране и задържане на поръчката, за това не се безпокойте. Относно двата броя, вие си се разберете, аз нямам нищи против и двата варианта НО трябва да знам развоя на нещата.
          Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
          0882 52 00 52 - Жоро

          Коментар


          • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

            Приемат ли се още поръчки за ножчета.
            [/SIGPIC][/SIGPIC]

            Коментар


            • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

              На мен още два ножа не ми трябват. Бих ги платил, за да няма пречки за изпълнение на поръчката. rraadd00, не виждам някакви противоречия в цитираните постове, пращай парите на zoro-1, бирата е от мен. Може и да си поделите по едно ножче с hil... както решите. Аз ще ги купя САМО ако останат поръчани и неплатени бройки. По- ясно от това няма как да го кажа.
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                Първоначално публикуван от hil Преглед на мнение
                Приемат ли се още поръчки за ножчета.
                Както стана ясно има още два. Вчера аз предложих да ги взема, без да знам за кого. Единия на бързо го обещах на приятел днес. Ако искаш ти вземи втория.

                Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                На мен още два ножа не ми трябват. Бих ги платил, за да няма пречки за изпълнение на поръчката. rraadd00, не виждам някакви противоречия в цитираните постове, пращай парите на zoro-1, бирата е от мен. Може и да си поделите по едно ножче с hil... както решите. Аз ще ги купя САМО ако останат поръчани и неплатени бройки. По- ясно от това няма как да го кажа.
                Ясно. Моя грешка, реших от един от постовете ти, че искаш после да препродаваш, което ми се стори тъпо. Сори. Ще поспорим за бирата, но като се видим някой ден
                Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
                BMW F650CS
                Радо о885 5о 59 5о

                Коментар


                • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                  Малее, тука бира се лее пък при мен още нищо не капе ...
                  Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                  0882 52 00 52 - Жоро

                  Коментар


                  • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                    Един за Hil, един за raad и бройката заспа, нещата са приключени с точност до единица. Пращайте на Зоро парите и това е, сагата приключи, сега чакаме да се произведат.
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                      Чакам пари до Понеделник и после слагам "вето" на поръчките. Нищо , че ще имам още 2 ножа. Колегите нещо ме забравиха. В Понеделник закривам и сметката в "Сибанк".
                      Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                      0882 52 00 52 - Жоро

                      Коментар


                      • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                        Вето- друг път. Плащам ги аз, после ги пускам на търг.
                        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                        Коментар


                        • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                          Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
                          Чакам пари до Понеделник и после слагам "вето" на поръчките. Нищо , че ще имам още 2 ножа. Колегите нещо ме забравиха. В Понеделник закривам и сметката в "Сибанк".
                          Последно задействана ли е поръчката или още се събират пари?
                          Щото в шарения списък в съседната тема с големи червени букви пише:
                          "КРАЕН СРОК ЗА ПЛАЩАНЕ 13.10.2013г. на 14.10.2013г. ще бъде преведен аванс в "Менли" за стартиране на изработка. Протакане и удължаване на срокове няма да има."

                          Коментар


                          • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                            Поръчката е пусната отдавна и по нея се работи. Колегите просто уточняват кой да купи последните останали свободни 2 ножа, защото бройката поръчани такива е твърда и никой не ги е платил.
                            Subaru Legacy 2.5
                            Suzuki GS500 E

                            Коментар


                            • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                              Дали ще са готови до коледа?
                              LZ5ZI qth HASKOVO
                              Pajero II GLS 3000 V6

                              Коментар


                              • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                                Зоро, в понеделник 28.10 2013 г. до 9.00 часа имаш парите с рингс.
                                [/SIGPIC][/SIGPIC]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X