Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Моят нож

    Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
    Ами то името си е "Манли", по-скоро да уточним металното лого, и казвайте как да преведем парите. То и цената трябва да уточним, но тя зависи от стоманата.
    При всички положения сме доста далеч от превеждане на пари
    "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
    Gabriel Garcia Mаrquez

    Коментар


    • #17
      От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Манли" .

      Може ли логото на чирените да се смени на форума?

      Коментар


      • #18
        От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Манли" .

        Аз имам едно ножче на фирмата, още като излезнаха си закупих едно от 12С27 и чирени от биволски Рог, от по - големите. Много красива изработка и добре направено, здраво. Изглежда елегантно, но въпреки това се усеща солидно в ръката. Иска ми се още едно от RWL 34. Ако ще има поръчка за форумно ножче, веднага се включвам с един брой!
        Ако е машина, нека бъде немска!
        XJR 1200
        ETZ 150
        Kawasaki Ninja ZX10R

        Коментар


        • #19
          От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Манли" .

          Ами нека да помислим и малко върху стоманата. И аз мисля ча RWL34 е много добра стомана и ако колегите нямат нещо против да мислим за такъв базов модел на стомана. Относно дръжката май ще трябва да уточним, за всеки каквато иска. Нека колегите да кажат и те своите предпочитания.
          Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
          0882 52 00 52 - Жоро

          Коментар


          • #20
            От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Манли" .

            Г-н Петракиев, ако нямате нищо против да движите въпроса, може ли данаправим едно запитване във фирмата за различните версий каква е цената? Те предполагам че отговорят бързо предвид подобното запитване от ножарският форум.
            Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
            0882 52 00 52 - Жоро

            Коментар


            • #21
              От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Манли" .

              Официален списък за сгъваем нож "Менли"!



              Има ли шанс да се сложи клипс на дръжката? Като гледам дизайна, може и да е опционално, срещу допълнително заплащане.
              Последно редактирано от Peppy; 25-09-13, 11:51.

              Коментар


              • #22
                От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Манли" .

                То като гледам май ще се посъберем. Трябва да се уточни само дизайна, стоманата и детайлите. После от Менли трябва да кажат какво що и колко пари.
                Ако е машина, нека бъде немска!
                XJR 1200
                ETZ 150
                Kawasaki Ninja ZX10R

                Коментар


                • #23
                  От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Манли" .

                  Аз предлагам дизайна на Hogue , с видоизменения заради авторските права.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Манли" .

                    То може да сме ограничени от производителя за възможните дизайни. До каква цена си представяте, че трябва да е ножчето? Защото и това ще е определящо за дизайна...
                    "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
                    Gabriel Garcia Mаrquez

                    Коментар


                    • #25
                      От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Манли" .

                      Не съм сигурен, но май са около 90 лв.
                      Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                      0882 52 00 52 - Жоро

                      Коментар


                      • #26
                        От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Манли" .

                        Въпросът е за масова поръчка колко сме готови да дадем. 90 лева според мен е единичната цена на серийните им модели.
                        "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
                        Gabriel Garcia Mаrquez

                        Коментар


                        • #27
                          От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Манли" .

                          Ами според мен, тук и да си говорим - все тая. Трябва да се постави точен въпрос за да имаме точен отговор. Относно това дали е на едро, това е ясно, но не очаквайте да ни ги дадат без пари, при искано качество и параметри НЯМА ЕВТИНО. Мисля обаче, че имаме шанса като по-голям форум и по-голяма поръчка да получим прилична цена.
                          Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                          0882 52 00 52 - Жоро

                          Коментар


                          • #28
                            От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Манли" .

                            Подкрепям идеята за клипса. Евентуално ще е добре за се знае дали има възможности и за заключване. Но това вече не е толкова важно.
                            Land Rover Defender 110SW 300tdi

                            Коментар


                            • #29
                              От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Манли" .

                              Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
                              Г-н Петракиев, ако нямате нищо против да движите въпроса, може ли данаправим едно запитване във фирмата за различните версий каква е цената? Те предполагам че отговорят бързо предвид подобното запитване от ножарският форум.
                              Първоначално публикуван от jose Преглед на мнение
                              Moга да съдействам, стига да има интерес наистина.
                              В металблейда процедирахме по следният начин - преведохме парите по сметка на манли. Когато след 2-3м. ножките бяха готови, те ги разпратиха на получателите.
                              jose е човека който може да попита/съдейства какво и колко, те минаха по този път.
                              Иначе с КЕФ бих отишъл във фабриката, за преговорите.

                              п.п. Ако съм пропуснал някой в списъка, моля да драсне едно Л С.
                              Дано да се съберем достатъчно желаещи!
                              Land Rover Discovery:
                              - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                              Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Манли" .

                                А може ли малко физически размери?
                                Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                                Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X