Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Неделно разнежване

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Неделно разнежване





    Зима иде

  • #2
    От: Неделно разнежване

    Не съм очаквал, че думата нежно може да има нещо общо с ковашкия занаят. В случая е много добре подбрана към клипчетата. Браво!
    Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

    Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

    Коментар


    • #3
      От: Неделно разнежване

      Готини клипове , хареса ми как си прави острието на инструмемта и със него довършва останалите елементи .. .а най-ми хареса , че всичко е е събрано в една малка дървена къщичка
      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

      A1+

      Коментар


      • #4
        От: Неделно разнежване

        Разкошна ковашка зимна приказка !
        Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

        Коментар


        • #5
          От: Неделно разнежване

          Евалла на пича изкефи ме!
          www.graviranebg.com

          Коментар


          • #6
            От: Неделно разнежване

            Абе от вчера кова едни брадви, ма не осетих разнежване бре.Да не съм нещо сбъркан?
            Иначе пича наистина кефи.

            Коментар


            • #7
              От: Неделно разнежване

              Много ми хареса! Най-вече, че работят без ръкавици и всичко се прави на ръка с безкраен перфекционизъм! Буквално - нещата им имат "душа"...

              Коментар


              • #8
                От: Неделно разнежване

                Не съм предполагал, че мога да се одървя на клипче, което не включва цици... Страхотно !
                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                Коментар


                • #9
                  От: Неделно разнежване

                  Отдавна време не ги бях гледал тез клипове. Наистина има романтика някаква, пък и таз музика...
                  Дидо ти имаш ли музика?
                  Благодарско "huko", довършвам си бирата и обръщам на вино.
                  Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                  0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                  Коментар


                  • #10
                    От: Неделно разнежване

                    Истински Майстор! Не съм предполагал, че да се направи нож от "дамаска" стомана е толкова бързо и лесно...
                    пп. И то само за 89 паунда: http://www.perkinknives.com/bushcraf...ship-108-p.asp
                    Последно редактирано от trapper; 03-03-13, 21:13. Причина: пп.
                    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                    Коментар


                    • #11
                      От: Неделно разнежване

                      А тука са по-добрите му инструменти: http://www.neemantools.com/en/products/wildlife-knives
                      ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                      Коментар


                      • #12
                        От: Неделно разнежване

                        Зима иде

                        Коментар


                        • #13
                          От: Неделно разнежване

                          Последния ми хареса. Смятам да си поръчам нещо подобно но мааалко по-голям.
                          Ей такъв един

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:monsternessie120117-03.jpg
Прегледи:1
Размер:175.5 КБ
ID:5462039
                          О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Неделно разнежване

                            Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                            Последния ми хареса. Смятам да си поръчам нещо подобно но мааалко по-голям.
                            Ей такъв един ...
                            Имам два костъра bushcraft и bushmaster. И двата са много красиви и добре изработени, с перфектна симетрия, но имат един голям кусур. По някаква причина Костър прави дръжките с особено изразени ръбове. Като гледам снимката и този не прави изключение. Колкото и да са красиви дръжките, някой ден моите ще бъдат или дошлайфани, или направо подменени.
                            Зима иде

                            Коментар


                            • #15
                              От: Неделно разнежване

                              Първоначално публикуван от huko Преглед на мнение
                              Имам два костъра bushcraft и bushmaster. И двата са много красиви и добре изработени, с перфектна симетрия, но имат един голям кусур. По някаква причина Костър прави дръжките с особено изразени ръбове. Като гледам снимката и този не прави изключение. Колкото и да са красиви дръжките, някой ден моите ще бъдат или дошлайфани, или направо подменени.
                              Е, аз 500 лева за сатър не смятам да давам Затова си търся нашенски майстор да го направи както на мен ми харесва.
                              О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X