Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стиймпънк-Водолазник

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Стиймпънк-Водолазник

    Здравейте, колеги!..да ви представя още един "тематичен" нож..първо да пробвам качване на снимки,че туй винаги ми е било проблем
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3210_1.jpg
Прегледи:1
Размер:101.1 КБ
ID:5941871Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3224_1.jpg
Прегледи:1
Размер:68.7 КБ
ID:5941870Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3211_1.jpg
Прегледи:1
Размер:75.6 КБ
ID:5941872Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3215_1.jpg
Прегледи:1
Размер:57.9 КБ
ID:5941873Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3218_1.jpg
Прегледи:1
Размер:69.5 КБ
ID:5941874Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3222_1.jpg
Прегледи:1
Размер:89.6 КБ
ID:5941875
    ..тоз път стана - от раз.Ножа е предназначен за подарък на шеф. Обаче шеф на водолазна група, обслужваща нефтена платформа.За работа под вода - естествено не е подходящ, най-малкото заради теглото си - 540 г..инак си е напълно работоспособен - стомана RWL 34, острие 150х38х5 мм,обща дължина 305 мм,бръсне на сухо.По изрично желание на поръчителя снимах отделните етапи на изработка,ето линк: http://sa4mo.snimka.bg/hobby/vodolaznik.617439 Освен шведската "праханка" другите метали са месинг,мед и сребро.Гарда и помела - отливки, и под формата на шини, и Ф-та.Дръжката е от любимия ми бакаут/има си хас нож за водолаз да е с брезова-примерно, дръжка! /
    п.п...снимките са калпави, ама - "не стреляйте по пианиста - той толкова си може"...със здраве!

  • #2
    От: Стиймпънк-Водолазник

    Няма да стреляме по пианиста. Евала Майсторе - красив е. Идеята за скафандъра на кой е ?
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • #3
      От: Стиймпънк-Водолазник

      Браво!!!!! Браво!!!!! Браво!!!!!
      Със сигурност Шефа ще остане очарован. Ще трябва обаче да му пратим от България и малко сух "сеЖух", за да има какво да реже с него, че там саламите им освен, че не стават за ядене, ами се предлагат и вакумирано-наситнени.
      Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

      Коментар


      • #4
        От: Стиймпънк-Водолазник

        Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
        Няма да стреляме по пианиста... Идеята за скафандъра на кой е ?
        ...ох, успокоих се.. а идеята е на поръчителя, даже ми изпрати ключодържател с миниатюрен шлем-отливка - да го ползвам за "юрнек", тъй като бил точно копие на известен в миналото модел.
        Той и колегата paunoff е в течение на нещата май-май..ама засега толкоз, със здраве!

        Коментар


        • #5
          От: Стиймпънк-Водолазник

          Уникален си бай sa4mo. Всичко дето ти излезе от ръцете си е произведение на изкуството (освен,че върши работата за която е предназначено).
          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

          Коментар


          • #6
            От: Стиймпънк-Водолазник

            Изкуството има много лица - едни красиви, други не толкова - въпрос на вкус, но винаги ще се намерят ценители, които да въздишат по него. Ето възможност да повъздишаме заедно по изкуството на майстор sa4mo :
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0249.jpg
Прегледи:1
Размер:135.0 КБ
ID:5307222Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0251.jpg
Прегледи:1
Размер:126.3 КБ
ID:5307223
            Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 02-10-11, 20:09.
            Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

            Коментар


            • #7
              От: Стиймпънк-Водолазник

              Направо си останах, Саше с въздишките.....голяма красота...то си е приложимо изкуство
              LZ3YG

              Коментар


              • #8
                От: Стиймпънк-Водолазник

                Аааа...този - средния, едвам си го спомних..! Колега Паунов, нахално е/моля за извинение!/, но си копирах снимките за личен архив, благодаря!

                Коментар


                • #9
                  От: Стиймпънк-Водолазник

                  Заради тебе ще почна да колекционирам ножове. Ако не е тайна колко ти излезна ножа и дали може да се направи подобен или същия? Ако може де.
                  ПП Оп малко недоглеждам, става въпрос за този със шлема на дръжката.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Стиймпънк-Водолазник

                    Първоначално публикуван от killyou Преглед на мнение
                    Заради тебе ще почна да колекционирам ножове. Ако не е тайна колко ти излезна ножа и дали може да се направи подобен или същия? Ако може де.
                    ПП Оп малко недоглеждам, става въпрос за този със шлема на дръжката.
                    Здравей колега,

                    Ножа е поръчан от мен. Брат ми няма идея за цената (предполагам). Мисля, че е по-удачно да отправиш въпроса си към майстора който го изработи, той ще ти даде повече информация, а именно Петър Чобанов - Са4мо.

                    Поздрави
                    Approximately 29% of the Earth is land,the rest is ours...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Стиймпънк-Водолазник

                      Бай Сачмо, удивен съм от твоите творения, както винаги. Благодарим за снимките по направата.
                      Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                      0882 52 00 52 - Жоро

                      Коментар


                      • #12
                        От: Стиймпънк-Водолазник

                        Първоначално публикуван от paunoff Преглед на мнение
                        Изкуството има много лица - едни красиви, други не толкова - въпрос на вкус, но винаги ще се намерят ценители, които да въздишат по него. Ето възможност да повъздишаме заедно по изкуството на майстор sa4mo :
                        Тези всичките, по едни или друго време бяха представени тук, но дори и не съм предполагал, че собственикът им е един и същ човек!
                        Паунов, ти си бил скрита лимонка бре - хем много скрита, хем голям лимон
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Стиймпънк-Водолазник

                          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                          Тези всичките, по едни или друго време бяха представени тук, но дори и не съм предполагал, че собственикът им е един и същ човек!
                          Паунов, ти си бил скрита лимонка бре - хем много скрита, хем голям лимон
                          Вярно е голям......над 100 кг........
                          LZ3YG

                          Коментар


                          • #14
                            От: Стиймпънк-Водолазник

                            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                            Тези всичките, по едни или друго време бяха представени тук, но дори и не съм предполагал, че собственикът им е един и същ човек!
                            Паунов, ти си бил скрита лимонка бре - хем много скрита, хем голям лимон
                            За съжаление съм собственик само на единия нож, но пък имах възможност да се порадвам на всичките. На снимките първите два ножа висят на коланите на двама братя "шуменски хайдути", а последния за който е и темата скоро ще стои в ръцете на истински норвежки викинг. Така че за изкуството на бай sa4mo май вече граници няма. Както се казваше в една реклама - "Сега в Европа, а скоро и на други контитенти". Поръчвайте докато все още можете...
                            Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X