Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Gerber Remix - отзиви?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Gerber Remix - отзиви?

    Някой да притежава "Gerber Remix" - цената е доста добра, а и ножа е удобен за... полева скатка например.


    Рядко ми се налага да майсторя нещо по гората, но често ми се налага да срежа това-онова и всъщност чак multi tool няма да ми свърши работа. И без това повечето неща по колелото и мотора си искат истински инструменти, та често раницата ми е пълна с тях...

  • #2
    От: Gerber Remix - отзиви?

    Хм, интересен нож, дори веднага го виждам на алпийската си седалка, закачен на един карабин. Колко пара му искат и откъде го вземат?

    Коментар


    • #3
      От: Gerber Remix - отзиви?

      Аз лично го намерих в България от *** (извинявам се за външният линк). Цената е... приемлива, като се има предвид, че и те плащат по 20% ДДС, а и всички останали данъци. Естествено можеш да си го потърсиш и отвън, както честно казано мисля аз да направя.

      P.S. алуминият по дръжката ме дразни страхотно, понеже потта ми е много активна (не, не се шегувам!) и вероятно ще го изтъркам за отрицателно време, но...
      Последно редактирано от giorgio; 30-11-10, 14:20. Причина: P.S. добавка

      Коментар


      • #4
        От: Gerber Remix - отзиви?

        ... Титаний-нитридната дръжка е покрита с алуминий, който не само прави ножа да изглежда добре, но и подобрява здравината и антикорозионното действие.
        Всеки ден ставаме свидетели на смешни реклами, но тази изби рибата...
        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

        Коментар


        • #5
          От: Gerber Remix - отзиви?

          Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
          Всеки ден ставаме свидетели на смешни реклами, но тази изби рибата...
          Тук мисля, че по-скоро е проблем при превода, отколкото "Gerber" да са си позволили подобна глупост. Оставяйки това на страна наистина ме дразни страхотно момента с алуминия по дръжката. Само заради това мисля да потърся нож с гумирана дръжка.

          P.S. току що докато търсех отзиви (отрицателни) за ножа попаднах на нещо, което окончателно ме отказа - някакъв пич почти си отрязал пръста с проклетото нещо заради заял мехнизъм за затваряне. Естествено, когато търсиш отрицателни отзиви намираш точно това, и точно по тази причина винаги търся такива. Всеки може да намери маркетинг шит на килограми...
          Последно редактирано от господин никой; 30-11-10, 13:05. Причина: P.S. добавка...

          Коментар


          • #6
            От: Gerber Remix - отзиви?

            Хора, това е една идея подигравка с чикия на иначе мой фаворит PETZL, небезизвестен им нож Spatha PETZL, сравнете сами:



            Нож е тясно специализиран, аз го искам за планинска и алпийска деятелност.

            Коментар


            • #7
              От: Gerber Remix - отзиви?

              Ножа го има наличен в България, може да се види и пипне. Доставя го официален търговски патньор на Форума - http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=100609
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • #8
                От: Gerber Remix - отзиви?

                Е това променя доста нещата - ако ми дадат да го пипна и пробвам дали се отваря и затваря добре виж точно това ще направя... Благодаря за линка.

                Коментар


                • #9
                  От: Gerber Remix - отзиви?

                  Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                  Всеки ден ставаме свидетели на смешни реклами, но тази изби рибата...
                  Всъшност е обратното. Дръжката е с титаниево покритие, което няма никакво значение, при положение,че острието е от безизвестна китайска стомана .
                  http://www.knifecenter.com/kc_new/st...html?s=GB01968
                  Последно редактирано от droba; 30-11-10, 19:13.
                  О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Gerber Remix - отзиви?

                    Всъщност Handle: Stainless Steel не говори че острието е от безизвестна китайска стомана, нали? Аз лично с голямо уважение се отнасям к ножове на Гербер.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Gerber Remix - отзиви?

                      Това става все по-зле... По-горе ясно казах, че се омотал преводача... Това, което дословно пише е: Дръжката е от неръждаема стомана, покрита с тиениево покритие. Абсолютно никъде нищо не се казва за острието (blade/edge или подобни)

                      Иначе и аз харесвам Gerber, като марка, просто явно този им модел нещо не се е получил съвсем добре и определени бройки дават неприятни дефекти...
                      Последно редактирано от господин никой; 30-11-10, 20:24. Причина: Смислово допълнение

                      Коментар


                      • #12
                        От: Gerber Remix - отзиви?

                        Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                        Всъщност Handle: Stainless Steel не говори че острието е от безизвестна китайска стомана, нали? Аз лично с голямо уважение се отнасям к ножове на Гербер.
                        Handle - ръкохватка, дръжка ! Дори за острието да ставаше въпрос, тая неръждаема стомана на теб какво точно ти говори ? Не виждам и причина за уважението ти към фирма, която от лидер в бранша се превърна в посмешище след като изнесе 99 % от производството си в Китай и започна да продава отявлени боклуци на тройни цени в сравнение с останалите китайски такива, неотстъпващи по нищо на качеството на Гербер .
                        Последно редактирано от droba; 30-11-10, 20:32.
                        О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Gerber Remix - отзиви?

                          Ми де да знам... не съм имал нищо от новите им ножове, а за старите само респект! Иначе според мен това си заслужава поне да се пипне и да се види.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Gerber Remix - отзиви?

                            Аз имах два ножа на Гербер, и двата са били модел Гатор. Един го изгубих и много ми беше мъчно за него. След години видях в един оръжеен магазин същият и веднага го грабнах. И двата бяха с много добро качеството, само че с втория нож не намерихме общ език и се наложило да го разкарам. Не знам сега какво им качеството, днес ще отида при Дарина, която работи в магазина от линка, на уважаемия Господин Никой, за да пипна този нож. Пак ви повтарям, този нож идеално пасва за алпинизм, през тази дупка се закача за карабинер върху екипировката и това е. Идеята му е да се резне натовареното въже, ако стане беля, или да се намаже филия хляб, с пастет, за това този нож е идеален.
                            Последно редактирано от giorgio; 01-12-10, 08:51. Причина: Леко объркване с времената в българския език.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Gerber Remix - отзиви?

                              Ако имаш реални отзиви - ще съм благодарен да ги прочета тук... малко съм далече от София и ако се налга да идвам само за да гледам, ще се получи идиотски...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X