Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Видове зареждане

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Видове зареждане

    Има ли разлика в надеждността и здравината, на пушки с чупеща се цев и такива с долно зареждане ?!
    LZ1DVB

  • #2
    До: Видове заареждане

    да естествено, че има ...при тези с чупещата нямаш 100% затваряне на цевта към буталото или камерата..освен това наместването на цевта към тялото не е 100% еднакво всеки път при зареждане..което поражда отклонение...да не говорим че тая цев можеш да я изпуснеш някой път докато зареждаш и да се халосаш по главата ..както направих аз ... ако имаш вариант и възможност си вземи такава с фиксирана..няма да сгрешиш ! .. е поне според мен де

    Коментар


    • #3
      До: Видове заареждане

      ЦеВ.

      Коментар


      • #4
        До: Видове заареждане

        Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
        ЦеВ.
        Какво трябва да значи това ?
        LZ1DVB

        Коментар


        • #5
          До: Видове заареждане

          Първоначално публикуван от slav.bg Преглед на мнение
          Какво трябва да значи това ?
          Ами имаше пост от колега с поне 5 пъти написано цеФ, ама ма са го затрили.

          Коментар


          • #6
            До: Видове заареждане

            Първоначално публикуван от timon_tg Преглед на мнение
            да естествено, че има ...при тези с чупещата нямаш 100% затваряне на цевта към буталото или камерата..освен това наместването на цевта към тялото не е 100% еднакво всеки път при зареждане..което поражда отклонение...да не говорим че тая цев можеш да я изпуснеш някой път докато зареждаш и да се халосаш по главата ..както направих аз ... ако имаш вариант и възможност си вземи такава с фиксирана..няма да сгрешиш ! .. е поне според мен де
            Теоретично е така. Но зависи и от качеството. Има пушки с долно зареждане за 35лв., както и с чупеща цев за 350лв. Та, относително е.
            Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
            -----------------------------------------------
            Питието определя съзнанието....
            -----------------------------------------------
            0887770735

            Коментар


            • #7
              До: Видове зареждане

              Спортна пушка с чупеща цеВ няма. Или поне аз не съм виждал такава. За ПЦП не говорим, както и за СО2.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X