Обява

Свий
Няма добавени обяви.

meteor ar 1000 magnum 5.5 ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • meteor ar 1000 magnum 5.5 ?

    Здравейте колеги искам да си взема въздухарка че ме е хванала манията и мен та нямам голяма бюджетна възможност да инвестирам и ме интересува мнения за тази пушка мисля че е доста компромисно решение като за парите си интересуват ме три неща за тази пушка колко джаула е и м/с дали е що года точна и на на последно място здрава ли е знам че за тия пари не мога да очаквам много но да попитам все пак благодаря за отделеното време!

  • #2
    За тази не знам.Разгледай Хатсан Страйкър 1000 С,струва си отвсякъде,а и може да го намериш на по-добра цена от тази на Магнум!
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
      За тази не знам.Разгледай Хатсан Страйкър 1000 С,струва си отвсякъде,а и може да го намериш на по-добра цена от тази на Магнум!
      + 1
      За страккъра, има я от 2г. с обикновена пружина е. Дупчи 2 ката поцинкована ламарина 0.8мм със стоманени сачми (с тефлонов носач) от 20м.
      Ползвам я за мишени и вредни пернати по лозето на есен. Точна и непретенциозна, има силен откат и ако искаш оптика трябва някой твърдак от висок клас.

      Коментар


      • #4
        Спартанска въздухарка!Те и на Страйкърите с газово им слагат с пружинно и стават чук !За защита от досадни вредители е незаменима.
        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X