Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля за помощ при избора на ГСО

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Моля за помощ при избора на ГСО

    Искам да попитам кои от двата пистолета е по-добър Ekol P29 или Ekol major ?????Относно P29ката останах с мнението че не са мн добри-доста хора се оплакват от тях(мн засечки,сцепени цеви и др.)Можеби трябва да имаш щастието да попаднеш на качествен пистолет незнам.А за major нямам почти никаква информация.Благодаря предварително за оказаната помощ

  • #2
    До: Моля за помощ при избора на ГСО

    С риск да те разочаровам ще кажа, че не си попаднал на най-удачното място за разрешаване на дилемата си.
    Използвай чичко Гугъл и ще попаднеш сред сродни по интереси.
    Жокер-оръжие.ком-форум-раздел газово оръжие, сотис.ком-раздел газово оръжие, бункера.ком...... и други знайни и незнйни сайтове и теми в които са коментирани въпросните ГСО.

    Коментар


    • #3
      До: Моля за помощ при избора на ГСО

      Мерси за инфото,ще пробвам и там ,но ще оставя и тази тема тук може някой да има мнение по въпроса

      Коментар


      • #4
        До: Моля за помощ при избора на ГСО

        Аз имам Ekol MAJOR. До сега не съм имал кой знае какви засечки или някакви особени проблеми с него. Голямо предимство е, че не е капризен към патрони и "яде" дори най долнопробните турски изпълнения .
        P29 съм виждал но не съм стрелял.
        Общо взето от "ЕКОЛ" не може да очакваш нещо супер, тъй като правят компромис по отношение на цена за сметка на качество.
        Общо взето между двата модела едва ли има кой знае какви разлики като здравина и надежност, а засечките според мен зависят най вече от боеприпаса.
        Остава сам да решиш кой от двата ти подхожда най много като външен вид и цена.
        Успех!

        Коментар


        • #5
          До: Моля за помощ при избора на ГСО

          Здравей,аз имам Екол Р29. Досега имам изстреляни с него поне 300 патрона. Проблеми никакви. Стрелял съм със сякакви патрони понякога засича, когато стрелям с евтини турски патрони, които не гърмят добре и нямат сила да върнат затвора назад. С немски патрони на Умарекс не съм имал проблем.
          Ако е машина, нека бъде немска!
          XJR 1200
          ETZ 150
          Kawasaki Ninja ZX10R

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X