Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Няколко въпроса за газов пистолет

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Няколко въпроса за газов пистолет

    Здравейте.Отдавна се каня да си взема газово оръжие с голям пълнител за лично ползване без явни цели за модификация и прочие.Спрял съм се на CARIZMA 22 MAGNUM, BLOW F 06 TITAN, Blow 92 F, POLAT 22 и BLOW COMPACT 2002 TITAN. Интересува ме заслужава ли си някой от тях тъй като не мисля да отделям повече от 80 лв за подобно нещо ?Другия ми въпрос е какъв е по-добре да се вземе - титан, никелиран или оксидира ? Гледам че всичките са 9мм, кои патрони е по-редно да се вземат - PV SUPRA-Калибър 380/9 mm или PV SUPRA-Калибър 9 mm PA, може ли с халостни патрони са стреля ? Благодаря на отзовалите се

  • #2
    До: Няколко въпроса за газов пистолет

    Здравей колега,аз имам ЕКОЛ П29 досега съм изтрелял над 500 патрона както и немски така и от най-евтините турски.Засега нямам проблеми.Един познат има ЕКОЛ ДЖАКАЛ ДУАЛ има и автоматична стрелба и той е много доволен.Но мен ижовката повече ме радва при изстрел
    Ако е машина, нека бъде немска!
    XJR 1200
    ETZ 150
    Kawasaki Ninja ZX10R

    Коментар


    • #3
      До: Няколко въпроса за газов пистолет

      Здравей колега ! То добре Ekol p29 но е малък пълнителя.С 8 патрона и без пари да ми го дават няма да го взема (скромен съм).

      Коментар


      • #4
        До: Няколко въпроса за газов пистолет

        Има и екол фират 15 патрона.никак не е лош и е тънка лайсна.около 50лв,само дето е малко тежичък

        Коментар


        • #5
          До: Няколко въпроса за газов пистолет

          Ти предимно с халостни ще стреляш. Ако мислиш да ползваш газови помисли за револвер.
          Каквато и машина да използвам за движение сред природата, най-приятно си остава ходенето пеш...

          Коментар


          • #6
            До: Няколко въпроса за газов пистолет

            Хм.Предложението за екол фират не е лошо, все пак съм с отворени въпроси все още.До 1 месец ще чакам за още мнения тъй като не ми е спешно оръжието.

            Коментар


            • #7
              До: Няколко въпроса за газов пистолет

              Отказах се поради сериозни причини да си вземам газово огнестрелно оръжие.Може да заключите темата.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X