Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въздушен пистолет Beretta Elite II?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Въздушен пистолет Beretta Elite II?

    Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
    Никой не отговори, защо тази Берета

    е по-скъпа от Елит.
    Така като гледам, вероятно затворният блок е подвижен и газовият балон е в пълнителя.
    And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

    Коментар


    • #47
      От: Въздушен пистолет Beretta Elite II?

      Първоначално публикуван от Traqn Savov Преглед на мнение
      Единственият проблем който забелязах, има едно малко чопче на пълнителя което трябва да задържи съчмичките, та това чопче
      след 300 сачмички спря да си върши работата, и за да се зареди има малко чалъм, иначе изпадат сачмите в пистолета...
      Това "чопче" освобождава пружината. При мен, като вкараш пълнителя, пружината не се освобождава и не избутва съчмите. Бъркам ли нещо?
      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

      Коментар


      • #48
        От: Въздушен пистолет Beretta Elite II?

        Ще снимам видео как се зарежда, по моят начин, за да не ви обърквам всичките, че ми е трудно да обяснявам
        Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

        Коментар


        • #49
          От: Въздушен пистолет Beretta Elite II?

          Видеото в дох-бокса
          Линковете за достъп до файла ще бъдат активни до : Вторник 25.04.17.

          http://dox.bg/files/dw?a=155c8de32c
          Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

          Коментар


          • #50
            От: Въздушен пистолет Beretta Elite II?

            Още нещо. Пишеш спусъкът е тежък. По скоро, мекият спусък има много дълъг ход и мисля как да го огранича. Решението е лесно, но се губи защитата. Не ми се разглобява докато е в гаранция. Някакви идеи?
            Забелязах още нещо неприятно. Разстоянието между зъбчетата на мерника е много голямо, а би трябвало да е колкото видимата мушка. Как да го оправя, щото ми пречи. По малко от десета в ляво или в дясно, на мишената на 10 метра, е 5-6 см разлика.
            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

            Коментар


            • #51
              От: Въздушен пистолет Beretta Elite II?

              От днес съм собственик на чудото от снимките по-долу. Бих казал, че ме спечели с качеството на изработката. Стои добре в ръката, спусъка е тежичък но за това пък доста удобен. Стреля само със стоманени съчми. Продавача ми препопръча на всеки 5 нормални балночета да слагам по едно със смазка в него. Много добри отзиви в тубата има за това изделие. Ще постреляме пък ще видим...
              Прикачени файлове
              42

              Коментар


              • #52
                От: Въздушен пистолет Beretta Elite II?

                Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                От днес съм собственик на чудото от снимките по-долу. Бих казал, че ме спечели с качеството на изработката. Стои добре в ръката, спусъка е тежичък но за това пък доста удобен. Стреля само със стоманени съчми. Продавача ми препопръча на всеки 5 нормални балночета да слагам по едно със смазка в него. Много добри отзиви в тубата има за това изделие. Ще постреляме пък ще видим...
                M9-A1?

                Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk
                Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                Коментар


                • #53
                  От: Въздушен пистолет Beretta Elite II?

                  Да. ASG


                  42

                  Коментар


                  • #54
                    От: Въздушен пистолет Beretta Elite II?

                    На външен вид изглежда много добре...
                    Честито и да го ползваш с кеф колега

                    Постави една мишен-Ка на 10 метра, да го видим и как пуца

                    Пс. Това е Umarex механизъм, на тях наистина спусъците им са тежки, понеже е double action и натягаш ударната пружина всеки път, когато стреляш..
                    Последно редактирано от Traqn Savov; 12-04-17, 18:29.
                    Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                    Коментар


                    • #55
                      От: Въздушен пистолет Beretta Elite II?

                      Аз имах копие на макаров. Много точен. Накефих му се и го продадох преди да се е скапал от бездействие.
                      "Do not correct a fool, for he will hate you;
                      Correct a wise man, for he will appreciate you."

                      Коментар


                      • #56
                        От: Въздушен пистолет Beretta Elite II?

                        Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                        на всеки 5 нормални балночета да слагам по едно със смазка в него
                        И аз взех такива, въпреки че ми се виждат скъпички. Обаче на листовката в тях пише да се ползва след всеки 10.
                        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                        Коментар


                        • #57
                          От: Въздушен пистолет Beretta Elite II?

                          Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                          ... Накефих му се и го продадох преди да се е скапал от бездействие.
                          Я, какво съвпадение. Ако някой прояви интерес към такъв Steyr M9A1 на ASG, на около 600 сЪчми служба, срещу 55 кинта(половината му цена като нов) да драсне едно лично. Събира прах в гардероба

                          direct upload

                          Хм...това беше бързо. Продаден, тоест обещан
                          Последно редактирано от icos; 12-04-17, 21:18.
                          And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Въздушен пистолет Beretta Elite II?

                            Аз капвах на всяко балонче масло отгоре преди да го заредя. Не съм ползвал специални.
                            "Do not correct a fool, for he will hate you;
                            Correct a wise man, for he will appreciate you."

                            Коментар


                            • #59
                              От: Въздушен пистолет Beretta Elite II?

                              Преди малко си говорих с момчето от магазина. Една бутилка с въздух с масло е 6 лв а пълния комплект уплътнения е 7...
                              42

                              Коментар


                              • #60
                                От: Въздушен пистолет Beretta Elite II?

                                Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                                Преди малко си говорих с момчето от магазина. Една бутилка с въздух с масло е 6 лв а пълния комплект уплътнения е 7...
                                Може ли на ЛС магазина, че нещо се зарибих...
                                Публикувайте отговор

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X