Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спомени на танкистите.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спомени на танкистите.

    Първоначално публикуван от optisprint teteven/Пламен/ Преглед на мнение
    ...Може би тази паметна плоча е от този период.....http://www.studena.net/content/358/%...BE%D1%87%D0%B0
    Коментар за плочата:

    - Този човек е бил военен. На времето през Студена са минавали много танкове, ходили са на обучение по Голо Бърдо и той се е връщал от там. Незнам и аз какво е станало точно, но танка е паднал в дерето на долу и човека е загинал. Този човек не е бил от Студена и не зная нищо за него.

    Коментар


    • От: Спомени на танкистите.

      Едни снимки ,които намерих в нета.72-ките категорично са български, съдейки от куполните номера трябва да са от Сливенската бригада.

      Учебно-бойна 72 -ка в учебен парк около Сливен.Обичайният външен вид на учебно -бойна машина в армията ,липсват предните калници,учебния парк на Сливница изглеждаше по същия начин без врати, с тухлени стени и ламаринен покрив на стоманени колони

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1112.jpg
Прегледи:1
Размер:77.3 КБ
ID:5563805

      А това явно са бойни машини от Сливенската бригада/ съдейки по куполните номера/,ама..... много занемарени на външен вид .Ако някогашният мой ротен командир в бойната Горнобанска бригада ст.л-т Серьожа Керелски ги види в такъв вид, ,сигурно ще получи инфаркт...
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1113.jpg
Прегледи:1
Размер:53.2 КБ
ID:5563806Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1114.jpg
Прегледи:1
Размер:103.0 КБ
ID:5563807
      Прикачени файлове
      Последно редактирано от Пламен Златарев; 14-02-14, 17:30.
      Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
      Пламен Златарев 0888 66 03 18

      Коментар


      • От: Спомени на танкистите.

        Може би просто не им е забърсана прахта?
        Всеки трети е шести

        Коментар


        • От: Спомени на танкистите.

          А може би просто са ги отписали вече...
          Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


          "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
          Джон Кенеди

          Коментар


          • От: Спомени на танкистите.

            Ето така изглеждат отписаните танкове. В Украина са.

            Коментар


            • От: Спомени на танкистите.

              Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
              Ето така изглеждат
              Руски размери, заслужава уважение......мааму и на живо съм го виждал
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Коментар


              • От: Спомени на танкистите.

                Украински в този случай. При нас нещата са различни, вижте сами
                227 БАЗА ХРАНЕНИЯ И РЕМОНТА ВООРУЖЕНИЯ И ТЕХНИКИ. Гр. УЛАН-УДЭ



                Коментар


                • От: Спомени на танкистите.

                  Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                  Ето така изглеждат отписаните танкове. В Украина са.

                  А на некой президент човекоядец в Африка му трябват две такина машини и вечно да е на власт
                  К мирной жизни не пригоден.
                  Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                  ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                  Коментар


                  • От: Спомени на танкистите.

                    С две думи-не се шашкайте , ако ни напънат турците танкове има! Само трябва да ги спазарим.
                    Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                    "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                    Джон Кенеди

                    Коментар


                    • От: Спомени на танкистите.

                      Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
                      С две думи-не се шашкайте , ако ни напънат турците танкове има! Само трябва да ги спазарим.
                      А ако вървят с екипажите проблема ни е решен да няколко часа
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • От: Спомени на танкистите.

                        И в Белорус също всичко е наред - http://vsr.mil.by/2013/09/07/zdes-ta...azhi%E2%80%A6/

                        Коментар


                        • От: Спомени на танкистите.

                          Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
                          С две думи-не се шашкайте , ако ни напънат турците танкове има! Само трябва да ги спазарим.
                          А не, в този път без нас, моля! Имате си НАТО, обръщайте се към тях за всякакъв вид помощ и подкрепа.

                          Коментар


                          • От: Спомени на танкистите.

                            Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                            А не, в този път без нас, моля! Имате си НАТО, обръщайте се към тях за всякакъв вид помощ и подкрепа.
                            Ето на това му се вика да те бият с едни пари през ръцете и ти да не ги щещ.На мен ми се въртяха танковете през главата, а не екипажите.

                            А ние нашите си ги пазим ето така-да не ви подвежда резака,целта е да заемат по-малко място...

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:t55.jpg
Прегледи:1
Размер:35.0 КБ
ID:5564103
                            Последно редактирано от ЕМО; 15-02-14, 12:37.
                            Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                            "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                            Джон Кенеди

                            Коментар


                            • От: Спомени на танкистите.

                              Танкове дал господ- ако има желание и Леопард 2 може да проимаме в не лоши количества... Обаче за какво и против кого е въпроса.
                              Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                              No man left's behind !!!!

                              Коментар


                              • От: Спомени на танкистите.

                                Кретенът -министър със звучното име Свинаров.И що наряза мостопоставачите?Нима в мирно време при бедствия и наводнения не са нужни?Ами МТЛБ -тата?Можеше поне тях на гражданска защита да ги даде, а не сега малоумниците в оранжавите джипки да се чудят какво да правят при бедствия.Няколко пъти съм бил свидетел на тотална безпомощност или неумение от т.н Гражданска защита/ и при учения и при реални бедствия/Едно МТЛБ със запасняци/ ама от по -старото поколение/ ще свъши много повече работа.
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:азя1-300x200.jpg
Прегледи:1
Размер:25.3 КБ
ID:5564107

                                Горда българска армия/ остатъци/.Ми то една оффроуд група за излет е подобре въоръжена и комплектована , и проходима
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1qaz-300x210.jpg
Прегледи:1
Размер:20.2 КБ
ID:5564106
                                Прикачени файлове
                                Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
                                Пламен Златарев 0888 66 03 18

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X