Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спомени на танкистите.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спомени на танкистите.

    Има.
    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

    Коментар


    • От: Спомени на танкистите.

      В него се събират частите участващи в парада за 6 май.

      Коментар


      • От: Спомени на танкистите.

        Е то това ако е поделение....

        Коментар


        • От: Спомени на танкистите.

          Ми поделение е, без да е танково.
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • От: Спомени на танкистите.

            И какво е тогава ?

            Коментар


            • От: Спомени на танкистите.

              Военно.
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • От: Спомени на танкистите.

                Е то оставаше да е девическо... макар,че то май вече няма разлика

                Коментар


                • От: Спомени на танкистите.

                  'Що бе, разните военни поделения, различни от танкови (например - артилерийски, свързочни, военовъздушни и т. н. и т. н.) - все девически ли са!
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • От: Спомени на танкистите.

                    Ми като знам кадроваците какви хрантутници и мързели са.. ми да пансион за девици са си вече поделенията... То има ли бойни поделения (в истинския им смисъл) изобщо вече ?!

                    Коментар


                    • От: Спомени на танкистите.

                      Убу-убо... Прав си!
                      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                      Коментар


                      • Re: От: Re: От: Спомени на танкистите.

                        Първоначално публикуван от Николай Колев-64 Преглед на мнение
                        Нашите т-55 на 42-ри ТП Ямбол, ги оборудвахме и изпратихме за Македония. Така ни казаха /наредиха/ на командният състав.
                        Щом си бил на КАБ-овете ти е ясно.
                        Аха, ми няма лошо, вашите учебни даже съм ги карал малко :-)

                        Коментар


                        • От: Спомени на танкистите.

                          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                          Ми поделение е, без да е танково.
                          Спомням си че за енергийния форум опитаха там да настанят командированите от цяла България полицаи ама мизерията която е останала се оказа много голяма . Та колко е поделение в момента един господ знае .
                          http://www.dnes.bg/obshtestvo/2009/0...iia-quot.69873 На времето преди десетина години един познат искаше да развива планинско животновъдство . Беше си харесал едно зарязано поделение някъде по Родопите от което бяха останали само основите на сградите и няколко паркови клетки . Свърза се с МО с въпроса как може да го вземе под наем или закупи а от там му отговориха че поделението е секретно и изключително важно за сигурността на България
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар


                          • От: Спомени на танкистите.

                            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                            Спомням си че за енергийния форум опитаха там да настанят командированите от цяла България полицаи ама мизерията която е останала се оказа много голяма . Та колко е поделение в момента един господ знае .
                            http://www.dnes.bg/obshtestvo/2009/0...iia-quot.69873 На времето преди десетина години един познат искаше да развива планинско животновъдство . Беше си харесал едно зарязано поделение някъде по Родопите от което бяха останали само основите на сградите и няколко паркови клетки . Свърза се с МО с въпроса как може да го вземе под наем или закупи а от там му отговориха че поделението е секретно и изключително важно за сигурността на България
                            Абе човек, какви линкове пускаш? Това е от 2009 г. Я виж календара. МО си работи по програма и там си е действащо военно поделение с вече съвсем различни но актуални за нея специалности.
                            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                            Коментар


                            • От: Спомени на танкистите.

                              Още малко от мойте танкистки спомени:
                              През далечната 86-87г.мащабно строителство, на ГУЦ с.Победа. Полигони за стрелба,кормуване,тренажорни зали,гсм,тръскачки,мивки за танкове и тн.
                              Така, всичко беше в експлоатация.
                              Две години по-късно. Всички машини /танкове/ на 42-ри тп. Заминават с вагони за гр. Търговище, за МОДЕРНИЗАЦИЯ. През 90-та , всичките 33-ри танка на Полка бяха модернизирани.....
                              Голямото ВАЖНО... Това беше подготовката за продажбата.
                              В същност,беше наречено"дарение за Македония".

                              А дали изобщо отидоха там? Един Господ знае!
                              ТЛК-120 Николай Колев
                              0898521295

                              Коментар


                              • От: Спомени на танкистите.

                                Точно там си отидоха, но и те решиха, че не им трябват.
                                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X