Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Турецка ЗСУ Aselsan SPAAG

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Турецка ЗСУ Aselsan SPAAG

    На изложба IDEF-2013.









    Това нещо чак и плува?

  • #2
    От: Турецка ЗСУ Aselsan SPAAG

    Сибирски ролята на кожуха около цевите каква е ?
    Моето предположение е да подпомага охлаждането.
    За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
    0878 79 20 61 Борис

    Коментар


    • #3
      От: Турецка ЗСУ Aselsan SPAAG

      Никаква идея нямам.

      Коментар


      • #4
        От: Турецка ЗСУ Aselsan SPAAG

        При огромната скорострелност на тези системи нищо чудно охлаждането да е принудително въздушно или в кожух с някакъв флуид .
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • #5
          От: Турецка ЗСУ Aselsan SPAAG

          Засега няма уточнени даните за скорострелността на тази система, оръдията са 35 мм и се пише че може да води огън в движение.

          Коментар


          • #6
            От: Турецка ЗСУ Aselsan SPAAG

            Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
            ....ролята на кожуха около цевите каква е .......
            На механична защита ми прилича.
            П.П. Представи си мис Пиги ( на втората снимка със синята рокличка) да му се хвърли
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар


            • #7
              От: Турецка ЗСУ Aselsan SPAAG

              Термокожуси да не би да са? Иначе оръдията са 35-мм Ерликон KDA със скорострелността 550 изстр./ мин. Масата на снаряд е 0.55 кг. Началната скорост е 1175м/с.

              Коментар


              • #8
                От: Турецка ЗСУ Aselsan SPAAG

                Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                Термокожуси да не би да са? Иначе оръдията са 35-мм Ерликон KDA със скорострелността 550 изстр./ мин. Масата на снаряд е 0.55 кг. Началната скорост е 1175м/с.
                Продължавам да си мисля за "мис Пиги". Този с радарното насочване кога и къде ще стреля токова много че и да прегрее , а и колко снаряда ще носи, но ако се шмугне в гора със "сичката газ", всеки клон на дърво с диаметър х2 на оръдейния става враг ( а х4 палач ) на цялата система. Поне аз така си мисля докато си пия

                Спрях да пия и пак разгледах снимките. Ако автоматиката предлага големи ъглови скорости при насочване, тия 35мм. уяци (приемам 50мм външно и към 2м. дълги) трябва да са укрепени в предния край за да не умножат мерника х0.
                Последно редактирано от дядо владо; 19-04-14, 20:43.
                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                Коментар


                • #9
                  От: Турецка ЗСУ Aselsan SPAAG

                  Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                  Продължавам да си мисля за "мис Пиги". Този с радарното насочване кога и къде ще стреля токова много че и да прегрее , а и колко снаряда ще носи, но ако се шмугне в гора със "сичката газ", всеки клон на дърво с диаметър х2 на оръдейния става враг ( а х4 палач ) на цялата система. Поне аз така си мисля докато си пия

                  Спрях да пия и пак разгледах снимките. Ако автоматиката предлага големи ъглови скорости при насочване, тия 35мм. уяци (приемам 50мм външно и към 2м. дълги) трябва да са укрепени в предния край за да не умножат мерника х0.

                  И то се личи на тази снимка, дядо.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Турецка ЗСУ Aselsan SPAAG

                    Стелт и намаляване на топлинното излъчване. Днес това е модерно, защото на бойното поле дебнат много заплахи с какви ли не сензори.
                    Дали ще е ефективно, никой не може да каже, всичко подобно е в процес на разработки. Но ако не помага, поне няма да навреди - това е принципа. Пък и вдига цената на продукта.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Турецка ЗСУ Aselsan SPAAG

                      За теб в пълна сила важи едно изречение:

                      "В мирное время - бесполезен. В военное - опасен!"

                      Ето ти руски стелс БТР-82А.



                      И украински БТР-4



                      Спри да се излагаш!
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • #12
                        От: Турецка ЗСУ Aselsan SPAAG

                        Да бяха покрили и компенсаторите та да стане "стелт" че те ще светят като морски фар на фона на цялата "стелт" машина.

                        пп това за спеца.
                        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                        Коментар


                        • #13
                          От: Турецка ЗСУ Aselsan SPAAG

                          Да не говорим за радар, който ще свети на незнамколкосикилометъра наоколо...

                          Коментар


                          • #14
                            От: Турецка ЗСУ Aselsan SPAAG

                            Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                            Ето ти руски стелс БТР-82А.
                            Излагаш се ти.
                            Вземи прочети два-три реда.
                            Ама то не е ли Максимов на тачанка или кашик с РПГ, не ми го хвали...
                            Аз все си мислех, че се информираш за това-онова. Поне руските форуми са пълни точно за тези неща... гугъл нямаш ли ?
                            Последно редактирано от nitro; 19-04-14, 23:15.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Турецка ЗСУ Aselsan SPAAG

                              Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                              Да бяха покрили и компенсаторите та да стане "стелт" че те ще светят като морски фар на фона на цялата "стелт" машина.

                              пп това за спеца.
                              Ти освен спам нещо смислено ще кажеш ли ? Простащината малко в повече идва, не мислиш ли...
                              Или нямаш време за четене на новините, ти всичко си го знаеш по принцип ?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X