Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съветски/руски vs. западни танкове

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: Съветски/руски vs. западни танкове

    Не, това е времето за което оръдието се зарежда, трябва да се самопозиционира, да се вкара заряд снаряд и да се синхронизира с оптиката. Демек можеш да си се прицелваш докато оръдието зарежда или да си стреляш с картечницата, ако има пълнач това няма как да стане.
    Последно редактирано от Daniel; 02-05-14, 10:01.

    Коментар


    • От: Съветски/руски vs. западни танкове

      И съвсем пресничко фото от Ирак.

      Коментар


      • От: Съветски/руски vs. западни танкове

        И още.



        И още.



        И още...



        Май все пък проблем е в екипажите? Нарочито ако са иракските екипажи.

        Коментар


        • От: Съветски/руски vs. западни танкове

          Интересно ми е кой им поддържа тая техника там ? Тя е доволно сложна дори и за американците особено газотурбинния двигател .
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • Re: Съветски/руски vs. западни танкове

            Интересно, с какво е стреляно по тях, явно след като някой успее да стреля по Абрамса и той си гори по същия начин, както и предполагах де.
            До сега нов Американски танк не е правен защото не е било нужно, винаги са печелили с много добра тактика и с почти никакво излагане на танковете на риск.

            В случая тренираноста на екипажите си казва думата.

            Коментар


            • От: Съветски/руски vs. западни танкове

              Ирак, Абрамс М1А1 (или М1А1М), ударен е от ПТУР Конкурс-Е в скулата на купола, броня пробита, танк извън строя.

              Коментар


              • От: Re: Съветски/руски vs. западни танкове

                Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                Интересно, с какво е стреляно по тях, явно след като някой успее да стреля по Абрамса и той си гори по същия начин, както и предполагах де.
                До сега нов Американски танк не е правен защото не е било нужно, винаги са печелили с много добра тактика и с почти никакво излагане на танковете на риск.

                В случая тренираноста на екипажите си казва думата.
                Гори си даже по добре от Т 55 и Т 72 защото носи повече и по лесно запалимо гориво . Недостатъците в тактиката трудно се компенсират от конструкцията .
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • Re: Съветски/руски vs. западни танкове

                  Аз също си мисля, че тактиката е доста важен фактор. А къде са сега спецовете да кажат, защо така....

                  Коментар


                  • От: Съветски/руски vs. западни танкове

                    На тая сган каквото и да им дадеш резултата е все един и същ . Освен ако не е някоя нова система която си воюва сама без човешка намеса
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • Re: Съветски/руски vs. западни танкове

                      Явно е, че трупането на броня не върши работа. Тук активната броня щеше да се справи много добре. Същия проблем, ще го има и Леопарда, ще се дупчи като сиренце. Абрамса не е велик танк, както не съм спирал да твърдя, просто тактиката на Американците е много добра.

                      Коментар


                      • От: Съветски/руски vs. западни танкове

                        То тая тактика е написана още от Хайнц Гудериан ама не четат .
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • От: Съветски/руски vs. западни танкове

                          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                          На тая сган каквото и да им дадеш резултата е все един и същ . Освен ако не е някоя нова система която си воюва сама без човешка намеса
                          А като й спре тока
                          сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                          dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                          Коментар


                          • От: Съветски/руски vs. западни танкове

                            Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
                            А като й спре тока
                            Пак ще е по добре от арабин вътре
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • От: Re: Съветски/руски vs. западни танкове

                              Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                              Явно е, че трупането на броня не върши работа. Тук активната броня щеше да се справи много добре. Същия проблем, ще го има и Леопарда, ще се дупчи като сиренце. Абрамса не е велик танк, както не съм спирал да твърдя, просто тактиката на Американците е много добра.
                              Тая за механичното трупане на броня съм я писал в доста теми ама разни форумни специалисти не вярват . Това е така долу горе от както швабите направиха фаустпатрона евтин и съответно масов . След това руснаците доразвиха концепцията на леките и евтини ПТ средства като РПГ 7 . Съответно те развиха първи и концепцията за лека динамична защита и системите за активна защита на БТ като Щора и Арена . На този етап само те имат висока ефективност срещу системите от типа на РПГ и СПГ .
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • Re: Съветски/руски vs. западни танкове

                                Точно заради това ми се иска същите специалист да обяснят къде е проблема или и абрамса е маймунска версия. И дали и Леопарда така ще се дупчи??? За мен отговора е ясен.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X