Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов руски танк

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Нов руски танк

    Първоначално публикуван от plamenpe Преглед на мнение
    И на мен ми стана интересно, що ще малка лопатка вътре в танка.Поразрових се в руските форуми и там сред шегите и бъзиците, прочетох единственото (според мен ) смислено обяснение.Предполага се,че може да възникне ситуация,при която екипажът може да напусне танка единствено през аварийният люк на дъното и ако се наложи да се копае поради затъване на машината,добре е да имаш лопата под ръка.
    И пълниш танка с пръст, мндадам
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: Нов руски танк

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      И пълниш танка с пръст, мндадам
      И на мен ми е интересно това упражнение, ама човек от зор много неща може.
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • Re: От: Нов руски танк

        Първоначално публикуван от plamenpe Преглед на мнение
        И на мен ми стана интересно, що ще малка лопатка вътре в танка.Поразрових се в руските форуми и там сред шегите и бъзиците, прочетох единственото (според мен ) смислено обяснение.Предполага се,че може да възникне ситуация,при която екипажът може да напусне танка единствено през аварийният люк на дъното и ако се наложи да се копае поради затъване на машината,добре е да имаш лопата под ръка.
        Да си призная и аз си мислех че е за това. По принцип когато излизаш през аварийния люк винаги е тегаво положението. Особенно ако си в по дълбочка кал.
        Петьо стигне ли се до там, че си напълнил танка с кал е последна грижа. Аз като знам вътре какво сме набивали, когато се минава през по дълбока река или локва походно и загребеш с предницата вода и кал не е истина.
        Вътре става мазало. Е после се чисти де
        Последно редактирано от Daniel; 24-04-17, 10:20.

        Коментар


        • От: Нов руски танк

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          И пълниш танка с пръст, мндадам
          Удавникът и сламката.

          Коментар


          • От: Нов руски танк

            Това публикувано ли е тук вече?

            Коментар


            • От: Нов руски танк

              Първоначално публикуван от ardmin Преглед на мнение
              Това публикувано ли е тук вече?
              А на бас, че авторът е украинец!
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • Re: От: Нов руски танк

                Първоначално публикуван от ardmin Преглед на мнение
                Това публикувано ли е тук вече?
                Не ми се вярва.
                Копие е на обект 477 Молот, който е разработен началото на 80 те години със същата концепция.
                Който му е интересно може да го потърси в нета.

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1320373914_4896652.jpg
Прегледи:1
Размер:29.6 КБ
ID:5759640

                Коментар


                • От: Re: От: Нов руски танк

                  Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                  Не ми се вярва.
                  Копие е на обект 477 Молот, който е разработен началото на 80 те години със същата концепция.
                  Който му е интересно може да го потърси в нета.

                  [ATTACH=CONFIG]921581[/ATTACH]
                  Молот е украинска разработка, съмнявам се че руснаците ще копират каквото и да е украинско в момента.

                  Коментар


                  • Re: Нов руски танк

                    Знам много добре каква е разработката
                    Прочети му концепцията едно към едно е.
                    Защо да не копират, щото са им сърдити ли , а на американците не се сърдят и за това са копирали Абрамса, дето идеологически няма нищо общо

                    Коментар


                    • От: Re: От: Нов руски танк

                      Първоначално публикуван от ardmin
                      Молот е украинска разработка, съмнявам се че руснаците ще копират каквото и да е украинско в момента.
                      Бъркаш годините всъщност е СССР разработка.
                      За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                      0878 79 20 61 Борис

                      Коментар


                      • От: Нов руски танк

                        Я едно въпросче към хората работили в "БЕТА"-самоходната минохвъргачка Б1-10 Тунджа българска или съветска разработка ли е и ако е съветска защо не е приета на въоръжение в СССР?

                        Коментар


                        • От: Нов руски танк

                          Първоначално публикуван от komuso Преглед на мнение
                          ... защо не е приета на въоръжение в СССР?
                          Защото са си направили "Нона".
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • Re: Нов руски танк

                            Руска си е разработката, не е приета на въоръжение в русия. Произвеждана си е в България по лиценз. А те си произвеждат НОНА.

                            Коментар


                            • От: Нов руски танк

                              Първоначално публикуван от komuso Преглед на мнение
                              Я едно въпросче към хората работили в "БЕТА"-самоходната минохвъргачка Б1-10 Тунджа българска или съветска разработка ли е и ако е съветска защо не е приета на въоръжение в СССР?
                              По незнайни за мен причини руснаците не можаха да се справят с противооткатния механизъм . Техния е неефективен и често минохвъргачката издънва дъното на машината при интензивна стрелба . В началото са пробвали и въобще без противооткатен механизъм . Нашия си е чисто наша разработка и можеш да стреляш всякак без последствия за машината. Минохвъргачката с добър разчет е изключително точна и ефективна артилерийска система . Хора с боен опит са ми казвали че дори е по страшна и от реактивната артилерия защото при нея по първия снаряд можеш да се ориентираш къде приблизително ще паднат следващите а при минохвъргачката ако първия е близо до теб втората - третата мина вече е корегиран мерника и е върху теб . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1435487818.jpg
Прегледи:2
Размер:395.3 КБ
ID:5759773Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1435487680.jpg
Прегледи:1
Размер:197.5 КБ
ID:5759772
                              Последно редактирано от sek.1; 14-07-17, 05:24.
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • От: Нов руски танк

                                Общо взето е така с каквато и да е артилерия.Зависи колко е добра разведката и с какъв похват работи.Ако е печен и работи с двойна засечка и дискове - още първият снаряд ти е на главата -тоест няма да видиш втория.Това е проблемът на чаршафите - твърде сложно е за тях.
                                BMW X6

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X