Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов руски танк

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Нов руски танк

    И докато Армата спокойно създава се, на тази изложба се предлага комплект за Т-72 за градските сражения, дето се слагат в полевите условия. Явно се предлага на конкретен поръчител и много скоро както нищо можем да видим доработените по този начин машините в клиповете на http://anna-news.info/











    Коментар


    • От: Нов руски танк

      А камуфлажът дали е за градски бой - прави ми впечатление, че всички танкове са с еднакъв камуфлаж, а и на моето лаишко око не ми прилича на градски камуфлаж.

      Коментар


      • От: Нов руски танк

        Арабският пазар, индийският ... нормално да се целят там. Затова е такъв камуфлажа.

        Коментар


        • От: Нов руски танк

          Основното определящо в градски бой е близката дистанция, тогава без значение с какъв си камуфлаж, по-важно колко добре си защитен и маневрен. Говорим за бронетехника, нали?!

          Коментар


          • От: Нов руски танк

            На мен ми харесва защитата на командирската картечница. Досега май не бяха слагали подобна.

            Коментар


            • От: Нов руски танк

              Ние - точно не слагахме преди.

              Коментар


              • От: Нов руски танк

                Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
                На мен ми харесва защитата на командирската картечница. Досега май не бяха слагали подобна.
                А да се чуди човек за какво му е тая защита. НСВТ е с електродистанционно управление и не е нужно командира да си е подал шишарката извън купула. Така или иначе по устав в бойно положение всички трябва да се самозатворят вътре като в консерва, щото иначе стават доста сакатлъци. Проблема е, че когато екипажа е вътре и стане патакламата е доста трудно да определиш откъде идва огъня та да отвърнеш. Това се доказва и в деретата на Афганистан, където доста често не се е знаело откъде идва огъня на духовете. И докато се усетят, то атаката минала и няколко машини вече са подпалени. Гледам на последък в някои западни образци слагат разни камери, микрофони и електроника за да "фиксира" откъде идва огъня. До колко това е удачно предстои да видим.
                Интересен е един извод от чеченската война относно градксия бой на бронирана техника: за да са нещата наред и ефективни пехотата трябва да е пред бронята и танковете. Извода се е наложил след доста пролята кръв и звучи доста нелогично, но очевидно е дал положителен ефект в градския бой.
                Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                Коментар


                • От: Нов руски танк

                  Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
                  ... един извод от чеченската война относно градксия бой на бронирана техника: за да са нещата наред и ефективни пехотата трябва да е пред бронята и танковете. Извода се е наложил след доста пролята кръв и звучи доста нелогично, но очевидно е дал положителен ефект в градския бой.
                  Главен и единствен извод от последните войни е че танк ИЗОБЩО няма работа в градският бой, неговата основна задача е прорив и бърз маневър в тила на противника. Кстати, знаеш какво неофициално название имаше Т-80 във войските?

                  Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
                  А да се чуди човек за какво му е тая защита. НСВТ е с електродистанционно управление и не е нужно командира да си е подал шишарката извън купула...
                  Става дума че този комплект се слага върху стандартна Т-72-ка в полевите условия. А ЕДУ се слага само и единствено в завода, има разлика, нали?
                  Последно редактирано от Sibirski; 26-09-13, 12:18.

                  Коментар


                  • От: Нов руски танк

                    Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                    Главен и единствен извод от последните войни е че танк ИЗОБЩО няма работа в градският бой, неговата основна задача е прорив и бърз маневър в тила на противника. Кстати, знаеш какво неофициално название имаше Т-80 във войските?
                    Еееее, че си и ти. Сам си пехотинец, а искаш да оставиш махрата сама в града без никаква помощ. Някой танк или САУ все ще помогнат да се отпуши засада, да се унищожи бункер или скрити душмани в зграда, да съсипе вражеска броня и т.н. Все си мисля, че досега проблемите на танка в града са заради неграмотното му използване, а не само заради факта, че е вкаран в града. Нима може да се сравни танка в града при Сталинград и танка в битката за Берлин? А и виж "въртележката" я измислиха именно в Ичкерия с танкове в градски бой.
                    А как са казвали на Т-80?
                    Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                    Коментар


                    • От: Нов руски танк

                      Миии, аз не чак толкова съм си чист пехотинец, така да кажем. Да, по-приятно и по-безопасно да се скриеш зад танковата броня, ама после да вадиш превърнали се във въглен танкистите от изгорялите машини не е чак толкова приятно занимание. Има си и други начини за градските сражения, ама те не са от хуманите и демократичните.

                      А на Т-80 сме му викали "Танк Ла-Манша".

                      Коментар


                      • От: Нов руски танк

                        Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                        Миии, аз не чак толкова съм си чист пехотинец, така да кажем. Да, по-приятно и по-безопасно да се скриеш зад танковата броня, ама после да вадиш превърнали се във въглен танкистите от изгорялите машини не е чак толкова приятно занимание. Има си и други начини за градските сражения, ама те не са от хуманите и демократичните.

                        А на Т-80 сме му викали "Танк Ла-Манша".
                        Това не беше ли заради една Стратегиска Щабна "игра" (КЩУ) на която в началото на петият ден танковите подразделения достигнали Атлантика? Това по спомени.
                        Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                        No man left's behind !!!!

                        Коментар


                        • От: Нов руски танк

                          Не е баш на пети ден, ама там някъде...

                          Коментар


                          • От: Нов руски танк

                            Не ги знам колко нямат работта в града и не сьм се качвал на такова,но от гледани клипове даже с едното око се вижда как в момента в който някой си покаже главата от танка и го зачесват с какалашките.Това в Сирия.
                            Подава си главата за какво ли не,комуникират си примерно или си оглеждат терена,обикновенно стрелящия не е пред орьдието,в момента в който то се завьрти кьм снимащия с камера и залягат веднага,врьтне ли на друга страна и почват да го дебнат.

                            Интересно само защо не са я направили с една идея по-затворена?


                            Те им полигон да си клека кеца,интервюта с танкисти колкото искаш и всеки за едно и сьщо мрьнка та може и това да е взето под внимание,все пак ако не учат от тия то от кого?

                            Последно редактирано от BENZBOSS; 26-09-13, 16:19.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: Нов руски танк

                              Е, точно за този вид бойни действия този комплект.

                              Коментар


                              • От: Нов руски танк

                                Разработку танков нового поколения "Армата" планируется завершить в 2015 году, а в 2016 запустить их в серийное производство, сообщил в среду журналистам заместитель генерального директора ОАО "НПК "Уралвагонзавод" (Нижний Тагил) Вячеслав Халитов.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X