Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчайте арбалет

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Препоръчайте арбалет

    Търся за 500 лева да кажем. И втора ръка може да е, и от Китай да поръчам също става, искам да има висока скорост на изстрела и просто по-права треактория. Предпочитам човек, който в момента ползва арбалет да ми даде съвет, понеже твърде много съвети "попринцип" получавам.

  • #2
    Освен лазера, няма друго оръжие, което да "лети" по права траектория, всичко друго от гаубица през карабина до лък и арбалет лети с парабола сочеща към земята.

    За какво ти е арбалета не казваш, за лов, за охрана, за бракониерство, за спорт, според нуждите ти може да се подбере нещо конкретно?
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • #3
      Може да се консултираш със Стринг, магазин за арбалети и лъкове в гр. Казанлък.
      Тел за контакт: 0889501921
      ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

      Коментар


      • #4
        Зачудих се от къде се е пръкнал този магазин в Казанлък, ама се оказа че е добре извесния "Джон'с"
        По телефона даден горе, можеш да ги намериш и във Фейсбук.
        Даже гледам скоро са излагали асортимента от арбалети, та ще могат да те окнсултират.

        Коментар


        • #5
          Събота и неделя наваксах с това което бях пропуснал за арбалетите за целия си живот... и в крайна сметка този, който си харесах не мога да го поръчам до България. Затова си купих лък от тези сложните, прилича на космически кораб общо взето но като временно решение го взех, смятам арбалета за по-добър избор но докато намеря начин да доставя този който ми хареса до България ще се уча с лъка.

          Коментар


          • trapper
            trapper коментира
            Редактиране на коментар
            преди да почнеш стрелбата, прочети теорията, за да няма ожулени ръце, разтегнати връзки и строшени палци

          • large
            large коментира
            Редактиране на коментар
            Трапер, за това става дума, нали ?
            https://www.youtube.com/watch?v=aponcdNu5IM

        • #6
          Някой тук да е лепил втулки и пера на въглеродни стрели да ми каже кое от наличните по магазините лепила използва?

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X