Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стрелбище за стрелба с лък

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Стрелбище за стрелба с лък

    Привет,
    Имам следният въпрос- дали знаете къде около София има стрелбище за стрелба с лък.

  • #2
    Излизаш извън населеното място и си ти,може и ако имаш двор!
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

    Коментар


    • Пенчо
      Пенчо коментира
      Редактиране на коментар
      Умно! Доста умно!

  • #3
    Май няма. 2008 или 2009 имах такава идея, бях намерил перфектно място за целта (изоставен селски стадион), но проучването показа, че тоя спорт в БГ се практикува от има-няма един рейс хора.
    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

    Коментар


    • Asteri
      Asteri коментира
      Редактиране на коментар
      Мисля че интерес може да се създаде, стига да има разпространена информация че съществува, и да е на достъпно място, и с достъпни цени за участие.

  • #4
    Преди няколко години стреляхме с приятели в едно училище в Младост. Мишени имаше и в двора на училището и в подземния етаж. Става въпрос за 145 ОУ "Симеон Радев" и клубът изглежда е СК Робин Худ - http://scrobinhood.com/. Също съм виждал да стрелят на игрищата на НСА, но нямам информация как се случват нещата там. Надявам се да съм помогнал.

    Коментар


    • #5

      https://archery.bg/clubs/ Има адреси на клубове, телефони...

      Този спорт е в България едва от 1978 и въпреки това си има почитатели, комшия от квартала стана световен шампион, Явор Христов.

      Коментар


      • #6
        Спортен клуб за спортна стрелба с лък ли се търси или просто място за стрелба ?Ако е второто съм написал.Точно това и правя ,излизам извън населеното място по местоживеене, с мишена под ръка в джипа и докато не стана вир вода.Интензивната стрелба с лък си е серизно усилие ,а зависи и от лъка.Използвам правен ,стрелял съм и с фабричен ,първия ме кефи повече защото е по-мощен от масовите тип"Дженингс" и си е моя изработка.
        Последно редактирано от faster; 07-02-20, 17:45.
        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

        Коментар


        • #7
          Благодаря за отговорите. Явно ще ползвам двора на вилата за тази цел. Иначе аз имам полиспастен МанКунг ЦБ 50 и един дървен, правен от мен.

          Коментар


          • #8
            Успех и точна и бърза стрелба!Току виж и на лъковете сложили ограничения.........
            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X