Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Аксесоари за въздушна пушка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Аксесоари за въздушна пушка

    Здравейте.
    Отпреди около година се сдобих с въздушна пушка Hatsan Grizzly Striker 1000s 220м/с 6.35 мм с 11 мм релса за поставяне на лазер, фенер или оптика. Скоро ще имам още една използвана, не знам каква е, защото още не са ми я донесли в 5,5 мм.
    И сега кум въпроса, каква качествена оптика (за предпочитане с светещ кръст) до 100-150 лв, ремък, куфар и двунога ще ми препоръчате за Hatsan-a, като нещата да се побират в бюджета ми от 300 лв. Също да ми препоръчате някакви по-тежки съчми. Пушката се използва за лов на пернати, плъхове, лисици и зайци.
    Благодаря предварително.

  • #2
    От: Аксесоари за въздушна пушка

    Пиши откъде си да ти изпратя горския за консултация.
    О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

    Коментар


    • #3
      От: Аксесоари за въздушна пушка

      Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
      Пиши откъде си да ти изпратя горския за консултация.
      И като е малолетен само плашиш гаргите с горския.

      Коментар


      • #4
        От: Аксесоари за въздушна пушка

        Droba приянелю не си нърся проблемите. Зададох просто въпрос и учаквам да ми се отговори. А това ва горския си е пълен т...к. Без лоши чувства.
        Поздрави.
        Последно редактирано от derhunter; 14-04-16, 19:20.

        Коментар


        • #5
          От: Аксесоари за въздушна пушка

          Ако обещаеш да стреляш белки и чакали, ще ти кажа съчИми... Споко! Те, горските, по гората ходят, за разлика от една друга работа.
          И, кви пернати викаш, отстрелваш?
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • #6
            От: Аксесоари за въздушна пушка

            А, щом е малолетен да не се занимава с глупости. Направо сърни, комшии и там квото мърда.
            О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

            Коментар


            • #7
              От: Аксесоари за въздушна пушка

              Начи!
              1.Оптика за пружинка.......квато и да туриш ще отиде за нула време!Отката ги троши!
              2.Глей друг път да не пишеш че трепеш животинки щот можеш да си придобиеш бели....
              3.Нарочно няма да ти посоча къде да четеш че там ще те разкостят....
              Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
              0888854582
              Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
              Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

              Коментар


              • #8
                От: Аксесоари за въздушна пушка

                Значи лисиците, които убивам изядоха половинана кокошки на съседите, птиците, които изтребвам (са не съм сигурен какви, но ги водят вредители), в градината на един приятел на тате, защото му ядат прасковите, за плъховете не мисля, че трябва да ви обяснявам, защото сами знаете, а заек още не съм убил и нямам вече и намерения да го правя.
                Поздрави.
                Последно редактирано от Nikola jekov; 15-04-16, 08:20.

                Коментар


                • #9
                  От: Аксесоари за въздушна пушка

                  Първоначално публикуван от Nikola jekov Преглед на мнение
                  Здравейте.
                  Отпреди около година се сдобих с въздушна пушка Hatsan Grizzly Striker 1000s 220м/с 6.35 мм с 11 мм релса за поставяне на лазер, фенер или оптика. Скоро ще имам още една използвана, не знам каква е, защото още не са ми я донесли в 5,5 мм.
                  И сега кум въпроса, каква качествена оптика (за предпочитане с светещ кръст) до 100-150 лв, ремък, куфар и двунога ще ми препоръчате за Hatsan-a, като нещата да се побират в бюджета ми от 300 лв. Също да ми препоръчате някакви по-тежки съчми. Пушката се използва за лов на пернати, плъхове, лисици и зайци.
                  Благодаря предварително.

                  За тая мощна тояга Хатсан, сложи оптика на Leapers и по възможност да не е варио оптика, а да бъде с фиксирано увеличение...
                  От всичките нисък клас оптики, именно Липърс има най-голям шанс или вероятност го наречи да оцелее...
                  Търси оптика оттика 4х4-40 или 6х40, в краен случай мчоже и 4х32, но зрителното поле е малко-...

                  Ако все пак се хвърлиш на варио оптика, можеш да вземеш LEapers 3-9x40 AOMRDLS има и ,,мил дот" скала..

                  А да....в България ловът с пневматично оръжие е забранен! Демек, бракониерство е!

                  За 300 лева бюджет, си купи оптика Leapers. Не се набивай с двунога...задели пари за масивни и здрави монтажи, задължително да е моноблок...това е просто задължително, когато се монтира оптически мерник на мощна пружинна въздушна пушка..Трябва да е моноблок монтажа ...

                  За чашки - има Диаболо Баракуда, JSB Monster. Silver Point на Haendler & Nattermann...

                  Лисица ще убиеш много, ама много трудно, дори с пушка от класа на Хатсан 135.../ а това е фактически най-мощната в момента пружинна въздушна пушка /.....
                  Сттрулай си по мишени, по бутилки и не торвмози фауната с тия турски мотики...
                  https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X