Обява

Свий
Няма добавени обяви.

смятате ли за правилно

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: смятате ли за правилно

    Целта е да има тормоз . "Ще бягаш От мен до другото дърво."
    По никакъв начин това оръжие не може да се индентифицира и регистрирането му е безсмислено,както и на гладкоцевното.
    Що ли си мисля ,че във Франция то даже не се регистрира.

    Коментар


    • #17
      От: До: смятате ли за правилно

      Първоначално публикуван от T-1000 Преглед на мнение
      И с камъче в цевта, пак е импотентен. По добре си купи прашка и стреляй с по-големи камъчета, енергията ще е много по-голяма и оръжието далеч по-опасно . Ако имаш мерак за преправка на оръжие, има много по-добри варианти от колкото газов пистолет. Ми той просто ще се разпадне.
      Навит ли си да докажеш тази импотентност, заставайки на пътя на камъчето в цевта... ммм... например със слепоочието си. А газовия пищов е само пример - иначе и една вилица е прекрасен атрибут за дадена цел (нали се сещаш).
      Правило номер 8: Никога не си въобразявай!

      Коментар


      • #18
        От: смятате ли за правилно

        Като дете какви тъпкачи правех,двуцевки, надцевки,четирицевки с ударници и без,добре ,че всичко си остана в миналото!Въобще не бяха импотентни, бяха страховити на 20 тина метра,сега съблюдаваме Закона преди всичко!По темата,наистина няма логика за арбалети и лъкове да не се изисква разрешително,като им знам възможностите.Моя лък е железен от ресорна стомана тип Дженинкс ,обсега е по голям от ловджииска пушка,права стрелба 50м.ефективно поразяване с дълбочина по твърда мишена65,70м.максимална стрелба с парабола при ъгъл 30,40градуса около 350м.е мисля ,че си е сериозна работа!В друга тема съм описал как при покупка на стрели в един ловен магазин,присъстваше случайно и полицай,на въпроса трябват ли някакви документи,човека отговори "не е необходимо разрешено е,няма проблеми"егати и законите да се неначудиш!!
        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

        Коментар


        • #19
          От: смятате ли за правилно

          Първоначално публикуван от nedialko dimitrov Преглед на мнение
          Купуваш си газов пищов или въздушна пушка и те записват а пък за арбалет или лък нищо нее ли малко г....о
          То с кухненски нож има повече убити, отколкото с лък или газов пистолет.
          Значи .....
          Има закон за огнестрелното оръжие. Не огнестрелното е само като инфирмираност, без разрешения и т.н.
          Може да убиваш и с голи ръце.
          Може да чупиш прозорци с камъни и без въздушна пушка. С прашка примерно.
          Това не значи да станат на режим.
          Всичко си зависи от културата на човека (обществото), от морала и търпимостта към сгрешилите.
          Никакъв закон и режим не може да те опази , ако те набележат. Никой няма да те гътне със законно .....
          Режим има за хората спазващи закона , т.е за тези които нямат нужда от режим.
          За останалите има черен пазар и всичко е свободно. Демокрация.....
          Та, смятам за правилно да няма режим.
          Дори и за огнестрелното да стане като въздушното.
          Само с чисто досие (неосъждан) и с нормална психика да е достатъчно.
          Дори и тогава пак няма да си купя оръжие. Просто въпрос на нужда и желание, а не на забрана.
          Жалкото е, че се научихме някой друг да мисли вместо нас.
          Друг да ни управлява живота и друг да ни разрешава разрешеното.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X