Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчайте ми пистолет

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Препоръчайте ми пистолет

    Здравейте колеги, мисля да си копувам боен пистолет но неразбирам много имам нужда от препоръки и напътсвия. Препоръчайте ми оръжие около 1000лв. с евтини или поне на средна цена боеприпаси. Моля да си обосновавате препоръките с предимства и недостатъци. Благодаря ви предварително.

  • #2
    От: Препоръчайте ми пистолет

    9x19 para е без алтернатива като цена и достъпност, при достатъчна мощност. Оттук насетне, какво оръжие е въпрос на личен избор и предпочитания... Има и много писано за разни оръжия тук при нас, хвърлете поглед... Имайте предвид, че всеки хвали каквото има или е виждал, малко са хората които имат достатъчно опит за да направят сравнителен анализ...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #3
      От: Препоръчайте ми пистолет

      Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
      9x19 para е без алтернатива като цена и достъпност, при достатъчна мощност. Оттук насетне, какво оръжие е въпрос на личен избор и предпочитания... Има и много писано за разни оръжия тук при нас, хвърлете поглед... Имайте предвид, че всеки хвали каквото има или е виждал, малко са хората които имат достатъчно опит за да направят сравнителен анализ...
      Благодаря, но се интересувам и от марка и надеждност на оръжието. Защото в магазините всеки си хвали стоката която има и от която печели повече.

      Коментар


      • #4
        От: Препоръчайте ми пистолет

        При така зададен въпрос и при така поставени параметри на покупката аз препоръчвам Glock 17/19. Има обширна тема за въпросното оръжие, така че няма смисъл да се повтаряме. Цена 950-1050лв според зависи от къде се взема и дали се ползват отстъпки при покупката.
        Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

        Коментар


        • #5
          От: Препоръчайте ми пистолет

          При така поставен въпрос, ти трябва джобно ножче и кутийка клечки за зъби. Огнестрел не ти трябва. Нито на близките ти, нито на кварталния, нито на адвоката ти. За който видимо нямаш и пари.
          Плюй и забрави - нямаш работа в света на ония.

          Коментар


          • #6
            От: Препоръчайте ми пистолет

            Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
            При така поставен въпрос, ти трябва джобно ножче и кутийка клечки за зъби. Огнестрел не ти трябва. Нито на близките ти, нито на кварталния, нито на адвоката ти. За който видимо нямаш и пари.
            Плюй и забрави - нямаш работа в света на ония.
            Добре дошъл отново. Липсваха ми коментарите ти ....
            "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
            Неизвестен мъдрец

            Коментар


            • #7
              От: Препоръчайте ми пистолет

              А па на мене ми липсва някой, с който да говоря гадости за някви други еднакви дрехи. И колко е било кофти онова време.
              Мамка му. Ама ако сме живи - ще се срещнем. И келнерките ще ни обичат ...)

              Коментар


              • #8
                От: Препоръчайте ми пистолет

                Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                При така поставен въпрос, ти трябва джобно ножче и кутийка клечки за зъби. Огнестрел не ти трябва. Нито на близките ти, нито на кварталния, нито на адвоката ти. За който видимо нямаш и пари.
                Плюй и забрави - нямаш работа в света на ония.
                Първо не мисля, че знаеш за какво ми трява, а и не ти влиза в работата, второ не ме познаваш, че да знаеш дали имам или нямам пари, трето задал съм конкретен въпрос на който искам съвет, препоръка, мнение. Четвърто има органи сигурно по компетентни от теб, които са предценили дали ми трябва или нетрябва това оръжие, но щом имам всики необходими документи и разрешителни значи " сигурно не ставам ". А относно адвокатите имам трима на брой и то роднини и ще ме тарифират по беднос. Моля за в бъдеще пишете по темата или ако не си запазете коментарите за себеси. Хубав ден ви желая.

                Коментар


                • #9
                  От: Препоръчайте ми пистолет

                  Валтер-п-99,Чз ,и някой други,за около тези пари.Но мисля че Стефан е прав,ти не си си дал труда да научиш някой неща за отделните марки пистолети си решил да си купуваш оръжие,че не ти трябва и това е истина (престрелки не стават на всеки ъгъл)но щом като имаш мерак,а мерака се гаси само с пари,купи си .Виж при косаджията,какви пистолети се предлагат,в събота един приятел си купи Берета ф-92 за 650лв,от един господин на който му отказаха да подновят разрешителното.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Препоръчайте ми пистолет

                    Колега не се дразни на Стефан - при така зададен въпрос, така зададен отговор...

                    Не разбирам за какво точно искаш оръжието? В точно твоя ценови диапазон има варианти...

                    За ефективна самозащита на къса дистанция? В подобни случай при инстинктивна стрелба някакъв по-мощен револвер е това, което обикновенно препоръчват.

                    Искаш да си "пуцаш" на стрелбището? Ами може да си потърсиш някой 22 LR базиран пистолет - не са много мощни, но патроните вървят до колкото знам по 9-15 стотинки, а има пистолети, които са доста точни.

                    Можеш да пробваш разбира се и по-горе споменатите пистолети (Glock 17/19, Walter p99, CZ, Пистолет Макаров), а и калибъра препоръчан от Венци Петров е популярен и за него има почти всичко. Въпроса е ЗА КАКВО ТОЧНО ще ползваш пистолета.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Препоръчайте ми пистолет

                      Благодаря на отговорилите, вече е закупен Зиг заур 2022 калибър 9х19.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Препоръчайте ми пистолет

                        Приемам че темата се е изчерпала.
                        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X