Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Патрони

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Патрони

    Днес чух от експерт много лоши мнения за S&B, особено за .22lr и 7,62 ТТ. Имате ли личен опит със съвременните патрони на пазара в Бг?
    Кои ТТ патрони са по-добри: новите сръбски и руски или старите от зелените консерви (1960)?
    Последно редактирано от trapper; 05-11-19, 18:42.
    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

  • #2
    От другия край на света - в 9мм и 45ти стрелят без проблем,по твойта питанка Пас
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #3
      Потвърждавам...всяка седмица стрелям поне по 25 броя заводски Селиери в .45 АРС...никакъв проблем! Е, има някои особености при подготовката на капсулните гнезда на гилзите от такива патрони при релоудване, но едва ли точно това е имал предвид питащия! Имам и известни, макар не лични, наблюдения върху 7,62х25 за ТТ до колкото мой познат с който стреляме заедно ползва такъв, а на стрелбището в КРЕЗ-Пазарджик, в този калибър се продават именно S&B...също никакви проблеми за разлика от старите, на които често шийките се пукат по дължина след изстрел! Всъщност, какво толкова лошо казва този експерт?
      Последно редактирано от emil5koff; 05-11-19, 21:14.

      Коментар


      • #4
        Каза, че .22lr често не детонират (не гърмят), а 7,62х25 са по-слаби от руските и от Први партизан (сръбски).
        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

        Коментар


        • #5
          Аз имам впечатление от държавни стрелби, където пуцат едновременно 2-3 пищова по 20-30 патрона на куп. Засечки по вина на патрона няма, но доста пушат- почти, като зелените български. Става дума за 9Х18 "селерки" с 1 бомба на гилзата.
          Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
            Каза, че .22lr често не детонират (не гърмят), а 7,62х25 са по-слаби от руските и от Први партизан (сръбски).
            Имам поглед само за .22 Досега нямам "не пукнал" патрон. Друг е въпроса, че Валтера ми е капризен към амуниции и понякога трудно ги презарежда. Но с добри навици и хигиена това не е проблем.
            Тази земя, по която тъпча сега,
            тази земя, която пролетен вятър пробужда,
            тази земя – не е моя земя,
            тази земя, простете, е чужда.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X