Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    Явно ще се "опознаваме" още преди да го шкуря

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      Вероятно ще ти мине мерака за шкурене след 400-500 изстрела, след време пробвах и разни сетови 17-ки, чак пък такава разлика не усетих

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        Аз па като аматьорче стържа всичко до прекрасност,на една пушка и един пищов не съм им пипал спусъка ,SIG SSG 3000 и SW 627PC,всичко друго е оса след моята аматьорска намеса.
        Утре си прибирам първия 1911 TRP FULL RAIL и го мятам и него,всички викат Не го барай .....ма то издържа ли се да не е прекрасен.

        Не го олекотявай и аз ако съм да съм му пилнал една стружка,ще го чакам 500 патрона да мине,баси нервите са това.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          Е, и така става, ама пък мързелът и кефът да го усещаш как уляга постепенно също имат значение Но в крайна сметка си става и по двата начина както трябва пищова.

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            Какво са 500 изгърмяни патрона за човек който си е взел оръжие и ИСКА да може да стреля много добре с него и стрелбата да му е като втора природа. Това е като секса...колкото повече го практикуваш толкова по-добър ставаш.
            KIA Sportage Grand 2,0 16V 118 к.с
            08868пет4три18

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              Още един в клуба - глок 22 ген 4

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                Един важен въпрос към по-опитните: Какви апликации да си взема за Глока - нужни и не много нужни? Използвам го само за самоохрана, но искам да съм подготвен и за обсада от стадо пришълци.

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  Първоначално публикуван от xaoc73 Преглед на мнение
                  ......, но искам да съм подготвен и за обсада от стадо пришълци.

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                    Това са патрони с кух връх и са забранени. Питам сериозно. Освен това, къде се продава такъв пълнител за Глок 17?

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      Вземаш едно Рони, бързомерец и един 30 заряден пълнител (щото за два няма да ти стигне законо-установения брой патрони). Не знам срещу какво точно искаш да се подготвяш но тази конфигурация е много люта! За едни 2000 пари си готов Рамбо.
                      42

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        Предлагам ти Калифорнийска обсада или взимаш десетина пищова,като свьршат патроните в един го пускаш и взимаш друг,а ако има и кой да презарежда цена нямаш.

                        Препорьчвам по 3000 патрона за калибьр / това не знам как ще мине при вас там /.
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение

                          Препорьчвам по 3000 патрона за калибьр / това не знам как ще мине при вас там /.
                          Никак!
                          Дори и да си под пагон, освен ако не си склададжия, но те не са твои
                          сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                          dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            Взимай няколко 30 зарядни пълнителя, К-пос или Рони !

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              Ето още една снимка от същата обява. Обявата е от София.

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X