Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    Първоначално публикуван от sauber Преглед на мнение
    ... - [B]по никакъв начин не желая да бъда клиент на ВИП-а...
    Не е лошо да споделиш нещо повече, от само това...Иначе няма смисъл да го пишеш.
    Последно редактирано от blackfirefly; 19-02-16, 12:24. Причина: :)
    Only after the last tree has been cut down,
    Only after the last river has been poisoned,
    Only after the last fish has been caught,
    Only then will you find that money cannot be eaten.

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      Днес звънях в Сема Груп човека който вдигна каза че вече не се занимават със внос на глок.Всичко което е имал на склад го е дал на друг човек.

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        По принцип не исках, за да не бъде някаква анти реклама. Все пак всеки за себе си преценява и аз съм преценил за мен. Причините:
        1. Много големи и лъскави магази, а на практика вътре няма нищо.
        2. Бях на косъм да ми изгори разрешение за придобиване, тъй като 21 дни не успяха да преместят КНО от Шоурума им до магазина им ( и двата се намират в София). На всяко позвъняване отговора беше "утре" и така десетина пъти.
        3. Отношението на персонала към клиента е отвратително. Ако не си там да купуш карабина за 5000 и на горе - не си човек.
        Нямам намерение да подкрепям такъв бизнес, макар и с не особено големия си личен бюджет. Същото важи и за атрелбищата им. С удоволствие ходя да си оставям парите в The Gym

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          Първоначално публикуван от sauber Преглед на мнение
          ...Отношението на персонала към клиента е отвратително...
          ...Същото важи и за стрелбищата им...
          Потвърждавам! Отивам и питам за ЗИП комплект за определен (незападен) пистолет. Отговор "Абе кой малоумник се занимава с такива подобия..." и "Само тъпанар може да си купи това..." Културно обслужване!

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1113578.jpg
Прегледи:1
Размер:108.1 КБ
ID:5703300
          "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

          2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            Няма връзка с темата ма...
            Преди години се наложи да стана служител на ВИП Секюрити средно ниво /местен началник/.
            Изтраях три месеца и половина...
            сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
            dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              Нека обаче не им правим реклама на VIP-a, макар и анти =) Въпроса ми си остава, от къде пазарувате неща за Glock? Дайте поне някой сайт, който доставя до България ?
              Между другото, да се изходя по един въпрос, макар и с риск да ядосам някой =) Относно C моделите на Glock... Единственото нещо което съм носил през живота си е Glock C модел. 7 години носих 17C gen3. Сега от около половин година нося 19C Gen4. През двата общо съм прекарал около 20 000 изстрела, като 3 000 са на последния, тъй като станах много по активен последно време. Нито един път не съм бил заслепен, обгазен, дезориентиран или каквото и да било заради компенсатора. Твърденията за C моделите са измислени от хора, които ако въобще стрелят, то със сигурност стрелят много по-малко от колкото пишат. Този тип Glock-ове има 2 минуса. Единият е, че чистенето е повече, втория е, че теоретично е възможно да те изгорят ако стреляш от ретенция (хълбочно). До тук с минусите им. Колкото до плюсовете, това всеки за себе си преценява. Аз лично се чувствам и стрелям отлично с тях.

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                Отиваме в магазина в София с колега, който има карта за пазаруване с намаление, мисля 6-8%. Ще купуваме мерни прибори за 120 лв. Понеже сме излезли от работа, срещата е уговорена предварително. Чакахме около 30 мин. и си тръгнахме. И, познайте защо никой от десетината продавачи не ни обърна внимание? Защото половината получаваха стока, а другите продаваха карабина за 7000 лв. И пет-шест пъти ни успокояваха, че "ей сега" ще ни обърнат внимание. А колегата ми е клиент на точно този магазин, като е пазарувал през годините за над 12000 лв.
                Трудно е да си мъж на днешно време! Доста се отказаха.
                "Никой не бива да се шегува с руския президент. Особено на тема война." Бойко Борисов, 30.11.2018 г.

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  Има други, прекупвачи, продават и от техните стоки, но отношението е по-приемливо.
                  Всеки трети е шести

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    Май лекинко избягахме от основната тема
                    KIA Sportage Grand 2,0 16V 118 к.с
                    08868пет4три18

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      Здравейте,

                      пострелях малко с новия Глок 19 трета генерация. Доста удобен ми е, единственото което бих променил е тежестта на спусъка след мекия ход.
                      Доста голямо усилие се изисква за да се произведе изстрел, поне в сравнение с другите оръжия, които пробвах.
                      Четох по други форуми, че можело да се смени пружината с по-мека, но пък имало риск да не възпламенява по-твърди капси на гилзи.
                      Ще съм благодарен за мнения по въпроса и дали въобще да правя нещо или да свиквам с твърдия спусък, понеже има и друга гледан точка, че за самоотбрана е добре спусъка да тежи за да се намали шанса от инцидент в ситуация.

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        Според мен, ако ще ползваш пистолета за самоохрана (дано не се налага да го ползваш никога), не закачай пружините. ЧУВАЛ СЪМ, (не го знам от опит) че глоЦите имат период от няколко стотин изстрела след което им се "окършва" УСМ-то и с него се живее по-лесно. Има и друг вариант - даваш на някой оръжейник или опитен собственик да ти полира каквото, където и колкото трябва и спусъка става съвсем порядъчен... като за глоГ.
                        Има и още един тънък момент - носенето с патрон в патронника - ако избереш този вариант, остави си спусъка максимално тежък, поне докато натрупаш опит и свикнеш с мисълта.
                        42

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                          ...даваш на някой оръжейник или опитен собственик да ти полира каквото, където и колкото трябва...
                          Едва ли е голяма философия. Ето нещо по въпроса:
                          http://www.tannersgun.com/glock-trigger-work.aspx

                          За сръчко като теб, това е фасулска работа, ако беше собственик на Глок де...
                          Последно редактирано от blackfirefly; 26-02-16, 13:26.
                          Only after the last tree has been cut down,
                          Only after the last river has been poisoned,
                          Only after the last fish has been caught,
                          Only then will you find that money cannot be eaten.

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            По темата и моите 5 стотинки: След закупуването на Глок 17 3-та генерация преди малко повече от година бях възмутен от държанието на въпросното австрийско чудо на оръжейната техника. Скърцаше, спусъкът беше тегав и гаден, усилието при спускане пък по-голямо от на омразния Макаровец.... обаче, като се започна едно стреляне по 100 на седмица, с редовно чистене и смазване след всяка стрелба ( не че трябва ама това си е ритуал) и нещата си станаха както трябва. Самополираха се слайдове, конектори и т.н. железарии, пистолета си заработи като шевна машина а и периодът на взаимно опознаване си има значение. Сега си правя групи на колкото метра си искам, кеф ти Мозамбици, кеф ти Бил-Дрилове Не пипай копчетата и храни маймуната !

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              Това кат' Москвич осмак бре,разработваш го с годинии почваш да му вярваш малко преди да се скапе
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                Първоначално публикуван от mitkos Преглед на мнение
                                Здравейте,

                                пострелях малко с новия Глок 19 трета генерация. Доста удобен ми е, единственото което бих променил е тежестта на спусъка след мекия ход.
                                Доста голямо усилие се изисква за да се произведе изстрел, поне в сравнение с другите оръжия, които пробвах.
                                Четох по други форуми, че можело да се смени пружината с по-мека, но пък имало риск да не възпламенява по-твърди капси на гилзи.
                                Ще съм благодарен за мнения по въпроса и дали въобще да правя нещо или да свиквам с твърдия спусък, понеже има и друга гледан точка, че за самоотбрана е добре спусъка да тежи за да се намали шанса от инцидент в ситуация.
                                Колега, не се занимавай с глупости. Ако ще харчиш пари по оръжието, харчи ги за патрони и се научи да ресетваш спусъка след ВСЕКИ изтрел. Ако ти дам моя GEN4 ще видиш какво е тежък спусък. И на мен ми дрънкаха, как щял да се сработи и бля бля. Е, 3000 изтрела по-късно си е все така супер тежък. Ако няма да се състезаваш в прецизна стрелба, лек спусък НЕ ти трябва. На 17-18 метра правя мухи с този, по-далеч не ме интересува. Цели се към това да имаш добра "combat accuracy". Всичко останало е за чупене на стойки по стрелбищата

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X