Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    Така е, посипвам си главата с пепел. И в тон с темата и по примера на Бенца: Никога Глок - пружината на бойната игла ръждясва - справка - питайте Коакала
    42

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:untitled 1.png
Прегледи:1
Размер:80.0 КБ
ID:5642688







      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:images634EPQFD.jpg
Прегледи:1
Размер:5.5 КБ
ID:5642692Натиснете снимката за да я уголемите

Име:imagesRJFH6ZSZ.jpg
Прегледи:1
Размер:9.1 КБ
ID:5642693Натиснете снимката за да я уголемите

Име:images123.jpg
Прегледи:1
Размер:8.1 КБ
ID:5642694Натиснете снимката за да я уголемите

Име:images1234.jpg
Прегледи:1
Размер:5.4 КБ
ID:5642695Натиснете снимката за да я уголемите

Име:images12.jpg
Прегледи:1
Размер:7.9 КБ
ID:5642696
      Само едно не мога да разбера - Как са допуснали снимка на Хеклер при тези творения?
      Прикачени файлове
      Трудно е да си мъж на днешно време! Доста се отказаха.
      "Никой не бива да се шегува с руския президент. Особено на тема война." Бойко Борисов, 30.11.2018 г.

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:standard.jpg
Прегледи:1
Размер:62.5 КБ
ID:5642711Натиснете снимката за да я уголемите

Име:standard1.jpg
Прегледи:1
Размер:38.6 КБ
ID:5642712

        По-добре да не се занимавате с пищови...
        Only after the last tree has been cut down,
        Only after the last river has been poisoned,
        Only after the last fish has been caught,
        Only then will you find that money cannot be eaten.

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          Доста пресилено ми се чини. Мисля, че ако се ползват стандартни патрони надали някой би следвало да се притеснява от такива последствия (дори и с ГлоГ). Ако си обаче ентусиаст релоудър, ще си сърбаш каквото си надробиш.
          Никой не е застрахован срещу кабуми - без значение пистолет или пушка - Хосето ще се съгласи.
          42

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            пружината на бойната игла ръждясва
            Пружината на пин блок-а бе, не на иглата.
            If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
              Пружината на пин блок-а бе, не на иглата.
              A, и тя ли...?
              42

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                A, и тя ли...?

                ХАХАХАХХА Ма си ГАД и ти
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                  Доста пресилено ми се чини. Мисля, че ако се ползват стандартни патрони надали някой би следвало да се притеснява от такива последствия (дори и с ГлоГ). Ако си обаче ентусиаст релоудър, ще си сърбаш каквото си надробиш. Никой не е застрахован срещу кабуми - без значение пистолет или пушка - Хосето ще се съгласи.
                  Причина за кабум може наистина да е в релоудван патрон, но също така и използването на много стари.
                  При Глок обикновено кабумите се получават при големите калибри.
                  Последно редактирано от Чавдар (V93); 21-02-15, 09:05. Причина: Корекция на цитат
                  "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    При старите не е ли заради изфирясването на флегматизатора в барута (който май е целуозен) и от там вместо горене се полчава....взрив...
                    42

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                      Доста пресилено ми се чини. Мисля, че ако се ползват стандартни патрони надали някой би следвало да се притеснява от такива последствия (дори и с ГлоГ). Ако си обаче ентусиаст релоудър, ще си сърбаш каквото си надробиш.
                      Никой не е застрахован срещу кабуми - без значение пистолет или пушка - Хосето ще се съгласи.
                      Слав ще отговоря от името на Хосето, а така също и мое и последствие ще разбереш защо и мое.
                      Да гръмна му СЛР - а в ръцете но защо? Не защото е релоудвал, а защото е стрелял с куршуми с мек връх. Накратко ловния калаш не ги харесва. Провлема че е произвел изстрел при незаключен затвор аз го открих когато ми прати снимките и веднага му казах. Отделно аз също щях да имам същия проблем но видях положението на рамата и ... От тогава всички патроно с мек връх се преработват на флат ...

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        Какво се случило? При подаване на патрона да не се е изкривил върха?
                        If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          Първоначално публикуван от ORKA_71 Преглед на мнение
                          Слав ще отговоря от името на Хосето, а така също и мое и последствие ще разбереш защо и мое.
                          Да гръмна му СЛР - а в ръцете но защо? Не защото е релоудвал, а защото е стрелял с куршуми с мек връх. Накратко ловния калаш не ги харесва. Провлема че е произвел изстрел при незаключен затвор аз го открих когато ми прати снимките и веднага му казах. Отделно аз също щях да имам същия проблем но видях положението на рамата и ... От тогава всички патроно с мек връх се преработват на флат ...
                          Трдно можеш да накараш съвременен пистолет да гръмне без да е заключил блока. Дадох Хосето за пример с идеята, че кабумите могат да се получат при всички оръжия, просто причините най-често са различни.
                          42

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            ORKA може всичко!
                            If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
                              Какво се случило? При подаване на патрона да не се е изкривил върха?


                              Черен кокал, отчупва се парче от олово от върха и застава между задния упор на цевта и този на затвора. От там се получава незаключване. Човека натиска спусъка и става БУУМ. Ако СЛР имаше лост на автоспусък с авто спусък това нямаше да стане

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                опорен или заден или грьбнак
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X