Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    To oсвен пищофа и стрелец трябва.
    Адам Тик става за пръв път световен шампион по IPSC дивизия production именно с Glock 17. Taка, че ако някой мисли, че пищова няма потенциал, да помисли пак.
    С някоя спортна железарка и аз давам по-добри резултати, но като съвкупност от качества, за носене всеки ден трудно нещо ще "бие" платмасов пишов.

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      Е точно пък за ежедневно носене ми се чини неудобен Глок-а. То всеки си има различен праг на непоносимост и различни разбирания за удобство но с тоя широк блок на мен поне би ми бил неудобен, отделно от странния баланс на оръжието като цяло. Вероятно трябва свикване.
      42

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
        Е точно пък за ежедневно носене ми се чини неудобен Глок-а. То всеки си има различен праг на непоносимост и различни разбирания за удобство но с тоя широк блок на мен поне би ми бил неудобен, отделно от странния баланс на оръжието като цяло. Вероятно трябва свикване.
        Някои казват, че Глок е идеалния служебен пистолет. Ако е така и си полицай скритото носене отпада и тогава ти дреме колко е широк блока.
        Последно редактирано от blackfirefly; 28-05-14, 09:29. Причина: й-и
        Only after the last tree has been cut down,
        Only after the last river has been poisoned,
        Only after the last fish has been caught,
        Only then will you find that money cannot be eaten.

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          Здравейте !
          Бихте ли ме ориентирали на каква цена върви 26-ицата втора употреба ?

          Всичките ми познати казват че съм луда ако го продам, ама не виждам смисъл да ми седи :

          -нарадвах му се много бързо, стреляла съм 2 пъти с по 30 и по 20 патрона. Не мога сама да го заредя, още е стегнат - някога щял да се "разбрица " и да се движил леко...ама кога ще е това...
          -отдавна не го и сглобявам - почиствам го и пак го връщам на парчета в касата. Даже и да го сглобя - то ще ме утрепят 1000 пъти докато заредя патрон в цевта (т.е. докато търся кой да ми зареди, че на мен не ми достига сила да го дръпна затворния блок или каквото там се наричаше)


          Разглеждах по нета, но до тук никъде не видях да се продава Глок 26, камо ли пък цена на която се продава.

          Бихте ли ми казали каква цена мога да му искам?

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            selekta , при цялото ми уважение, но съм много разочарован от споделеното от Вас, което говори за много ниска оръжейна култура и направо е невероятно, че сте притежател на КНО, което може да е опасно за Вас и околните. Искрено ще се радвам, ако си продатете оръжието. Спорен мен 26-ца втора ръка върви около 500-600 лева.
            Последно редактирано от The Back Bone; 28-05-14, 21:47.
            If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              Ако не сте намерили купувач до тогава (очаквам всеки момент да уточним документите) и ми допадне модела (още не съм стигнал до стрелбище за тестове), ще се радвам да коментираме. До седмица се надявам да имам яснота.

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                Първоначално публикуван от selekta Преглед на мнение
                Здравейте !Бихте ли ме ориентирали на каква цена върви 26-ицата втора употреба ?Всичките ми познати казват че съм луда ако го продам, ама не виждам смисъл да ми седи :-нарадвах му се много бързо, стреляла съм 2 пъти с по 30 и по 20 патрона. Не мога сама да го заредя, още е стегнат - някога щял да се "разбрица " и да се движил леко...ама кога ще е това...-отдавна не го и сглобявам - почиствам го и пак го връщам на парчета в касата. Даже и да го сглобя - то ще ме утрепят 1000 пъти докато заредя патрон в цевта (т.е. докато търся кой да ми зареди, че на мен не ми достига сила да го дръпна затворния блок или каквото там се наричаше)Разглеждах по нета, но до тук никъде не видях да се продава Глок 26, камо ли пък цена на която се продава.Бихте ли ми казали каква цена мога да му искам?
                е ти уби всичко в мен....шъ пусна обява продавам "разбрицан"Глок на няколко хиляди патрона от всякакъв тип, кат пуснеш куршума пада през цевта, зарежда си инерционно кат го вадиш, пълен леш, боклук пласмасов, на всеки втори патрон прави кумин/не питай квой туй че цапа/......Най щастлив съм кат държа в ръка ПВЦ тръба......моля ви отървете Я от пищова.....
                driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  Това ли се продава?

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2zg698j.jpg
Прегледи:1
Размер:63.4 КБ
ID:5589926
                  Всеки трети е шести

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    Барби Глок........
                    driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      Първоначално публикуван от selekta Преглед на мнение
                      Здравейте !
                      Бихте ли ме ориентирали на каква цена върви 26-ицата втора употреба ?

                      Всичките ми познати казват че съм луда ако го продам, ама не виждам смисъл да ми седи :

                      -нарадвах му се много бързо, стреляла съм 2 пъти с по 30 и по 20 патрона. Не мога сама да го заредя, още е стегнат - някога щял да се "разбрица " и да се движил леко...ама кога ще е това...
                      -отдавна не го и сглобявам - почиствам го и пак го връщам на парчета в касата. Даже и да го сглобя - то ще ме утрепят 1000 пъти докато заредя патрон в цевта (т.е. докато търся кой да ми зареди, че на мен не ми достига сила да го дръпна затворния блок или каквото там се наричаше)


                      Разглеждах по нета, но до тук никъде не видях да се продава Глок 26, камо ли пък цена на която се продава.

                      Бихте ли ми казали каква цена мога да му искам?
                      Здравейте госпожо, доколкото видях в магазина на ВИП-а, нов глок 26 е на цена 1100 лв. Вашият глок сте посочили, че е на около 50 изстреляни патрона и не е разработен (запазен е). Спред мен, може да му искате между 900-650 лв., но разбира се всичко е въпрос на конкретна договорка. Освен този сайт, може да ползвате и ловни форуми, за да го предложите за продажба срещу разрешително, разбира се.

                      Моят съвет е, ако не се чувствате комфортно и сигурно с оръжието, да го продадете. Ако пък за Вас е трудност да го заредите дори- няма никакъв смисъл да го имате! В тази ситуация оръжието е опасно и за Вас, и за околните- повече вреди, отколкото помага. На стрелбищата има достатъчно оръжия, за да си стреляте на воля. Може би не сте преценили правилно при закупуването му, но всеки може да допусне грешка. Важното е, че сега сте направили правилна преценка

                      Поздрави и успех!
                      Последно редактирано от piton; 29-05-14, 15:19.

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        Извинявам се за думата "разбрицан", но просто цитирах тези, които ме убеждават че след доста време вече ще ми стане удобен за стрелба. Стреляла съм на стрелбището със наличните там 17 и 19 преди да си купя 26-ицата и нямах този проблем и никой не ме беше предупредил че с нов пистолет ще имам такива ядове.

                        Иначе съм си фен на Глок - не че съм стреляла с много други марки, но от първия момент, в който хванах Глок в ръка разбрах че това е Пистолетът !

                        Но както казах - омръзна ми само да го чистя отвреме на време и дори не го сглобявам вече.
                        Малко след като си го купих и групичката, която ходехме да стреляме, се разпадна и все не можехме да се съберем. А сама е скучно...незнам дали сте ходили на филмотечното стрелбище в Красна поляна, но там когато един стреля, цялата компания се забавлява.

                        БЛАГОДАРЯ на всички отговорили ми, макар че цена м/у 650 и 900 е много голяма разлика за ориентир

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          За най-актуална цена може да попитате в служба КОС. Там има доста оръжие втора употреба, което собствениците му с изтекло разрешетелно за носене и употреба продават. Има и доста хора, като Вас, които не желаят оръжието си и го оставят в служка КОС на съхранение и търсят някой да го купи. На мен ми предложиха Г26 за 600 лева, в добро състояние, но тогава търсех Г19 и не го взех.
                          If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            Първоначално публикуван от selekta Преглед на мнение
                            БЛАГОДАРЯ на всички отговорили ми, макар че цена м/у 650 и 900 е много голяма разлика за ориентир
                            Разликата е голяма, защото за цената на оръжие втора ръка винаги има пазарене между продавач и купувач. И да, Вашият пистолет може да се продаде и за 600 лв., и за 800 лв.- зависи какъв купувач ще намерите. Може просто да си пуснете обяви в този и ловните форуми и вероятно ще получите предложения за промяна на обявената цена и ще се спазарите. Ако не получите предложение, просто ще сваляте от цената. В служба КОС, в повечето случаи, оръжията се предлагат на най-ниската възможна цена- поне аз така съм забелязал.

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              А честито ми второ КНО, след дълги експерименти с различни системи от револвер се спрях на Глок 17, трета генерация, обаче с двустранен бутон за освобождаване на пълнителя. Интересното е че уж проучих всичко за модела а тази опция, толкова удобна за хора с къси палци съм я пропуснал Така или иначе, поради липса на стандартна 17-ка ми предложиха този екземпляр и с удоволствие го купих. Кпос-а е на път а сега се забавлявам с напасването на Кримсон Трейс към дръжката..... като конструктор е тоя пищов

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                Честито! Какъв КПОС? Аз съм с втора генерация, супер е. Сега чакам нов приклад на ФАБ дефенс. С механични мерни прибори и бързомерец, сложил съм и едно леко фенерче за къси дистанции. Малко драма имаше в мерните прибоори на Глок-а, понеже не са оригиналните, но сега всичко е ОК. КПОС-а е нещо, което от инженерна гледна точка наистина е направено с мисъл.
                                If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X