Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    Не бих разчитал на 26-цата. ЗА МЕН това е абсурдно неудобен пистолет, което в комбинация с покъртителния калибър е кофти комбинация. Имайки предвид, че Кокаленко, който би следвало да е свикнал с дръжката на Глок (За която между другото съвсем скоро разбрах от достоверен източник, че била правена по подобие на кутия от "Златна Арда") имаше затруднения, ми се чини малко неразумен избор за основно оръжие.
    Давам мнение но държа да се знае, че съм диванен командос и нямам опит с оръжието което оплювам - пипал съм го и толкова!
    42

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      Въпрос на тренинг. НО, да не забравяме, че успешната стрелба е следствие основно от стойка+хват+прицелване+контрол на спусъка. На мен при 26 ми е неудобен хвата и контрола на спусъка.
      If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        Виж също 27-ца. Хубавото на тези оръжия е че са невероятно удобни за носене. За мен лично това е най-важното.От друга страна предлагат добър калибър. А ако дойде война, сигурно ще ни раздадат по някой калашник, ако са останали все още такива по складовете.

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          27 само в .40 S&W ли се предлага?
          If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
            27 само в .40 S&W ли се предлага?
            http://eu.glock.com/english/index_pistols.htm
            Only after the last tree has been cut down,
            Only after the last river has been poisoned,
            Only after the last fish has been caught,
            Only then will you find that money cannot be eaten.

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              Явно да. Интересно е как ще се държи в този калибър. Не съм я пробвал тази комбинация, но сигурно първия път при мен ще е трагедия, както беше с 26....
              If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                Не можах да намеря оферта за този размер на Глок. По-интересно е къде може да се пипне, макар че като размери би трябвало да е идентична с 26з

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  Размера е същия като 26-цата. Мисля че такъв имат в Вип-а на стрелбището, но не съм сигурен.

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    Сега всеки с "дерта" си казваме по моя край, но 26 или 27 да си вземеш неудобството от стрелбата и при двата е еднакво , като при 27 заради по мощният патрон си е направо неприятно! От двата аз бих избрал 26 само заради боеприпаса.
                    ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      Ей Глок що не правят нещо в стил Велодог със сгъваем спусък в малък калибър, щеше да е идеално
                      If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        Първоначално публикуван от baza Преглед на мнение
                        От вчера замених Берата с ГЛОГ 19. предстои лек тунинг- някяква информация за тритиеви мерни прибори?сайт цени дарения
                        Смени железен пищов за пластмасарка и настана тишина. Към мод. Още грешки виждам .

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          Със сигурност уикенда ще наобиколя стрелбищата за да го пипна това малко чудо и да пострелям с него. Ще споделя впечатления, а ако преценя, че е търпимо, някой колега ще намаже много запазен Глок 19 на приятелска цена Попрочетох по форума за калибрите...май все пак ще гледам добрия стар 9х19

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                            Смени железен пищов за пластмасарка и настана тишина. Към мод. Още грешки виждам .
                            Остави бат Иво, странности колкото искаш по света. Никога няма да ги разберем тея. По лесно е масон да станеш от колкото да разбере един глокаджия
                            42

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                              Смени железен пищов за пластмасарка и настана тишина. Към мод. Още грешки виждам .
                              Да не мислиш че е лесно... И Асан е хора, и той предел има.
                              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                                Остави бат Иво, странности колкото искаш по света. Никога няма да ги разберем тея. По лесно е масон да станеш от колкото да разбере един глокаджия
                                Признавам "глокаджия" съм ...ама винаги давам по добри резултати със "железарка"
                                ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X