Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
    Ехаааааа, как само обичам Лего !
    Аре бре Славчу, ела при глогаджиите
    Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      Зиг Загер...
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:F_366_Gott_mit_uns_koppel.jpg
Прегледи:1
Размер:172.8 КБ
ID:5556529
      Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
      No man left's behind !!!!

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
        Аре бре Славчу, ела при глогаджиите
        Марш от тука сектант!

        Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
        Зиг Загер...
        [ATTACH=CONFIG]674143[/ATTACH]
        Тоа па...Май много станаха народите с Бог за навигатор...
        Прикачени файлове
        42

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
          Марш от тука сектант!
          Ако щеш, стой си с джелезата тогава...
          Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            Дайте съвет от де да си купя кобур който да стои отзад на кръста успоредно с колана за дясна ръка?
            driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              Този харесва ли ти?
              "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

              2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                Първоначално публикуван от Павлин Андреев Преглед на мнение
                Този харесва ли ти?
                Да добър е , хем ги гледах днес пък съм го пропуснал......а дали има такъв тип за 17ка но кожен че имах подобен но се раздърпа от носене
                driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  Звънни им. Последно, когато купувах чантичка за моето КНО говорих с един мъж, който беше много любезен, а и явно разбираше какво го питаш...
                  "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                  2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    Благодаря! Ще се разберем предполагам!
                    driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      Глок пуснаха нов модел.

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        Glock 19 gen 4 или Glock 19 set ?
                        [B]Ако искаш да имаш нещо което никога не си имал, може би трябва да направиш нещо което никога не си правил![/B]
                        [B]If you want, you can![/B]

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          Питаш кой какво харесва ли? Лично на мен 4 поколение нещо не ми е на сърце. Особено ръкохватката. Относно сет-а, има си и своите недостатъци. Вярно че е с тритиеви прибори, но не винаги са най-добри, зависи какво търсииш, аз примерно предпочитам фиброоптика поради ред прични, дискутирани много пъти тук. Спусъка на сет-а е по-лек (2кг), за творната задръжка и бутона за пълнителя са сменение. Донякъде е по-удобно, но всяка една такава модификация води до негатовна промяна относно сигурността (ако оръжието е полицейско, военно, служебно или за самозащита). Ако е за спорт и за кеф е супер.
                          If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            За 19 ка- твърдо трета генерация.
                            Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                            No man left's behind !!!!

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
                              Питаш кой какво харесва ли? Лично на мен 4 поколение нещо не ми е на сърце. Особено ръкохватката. Относно сет-а, има си и своите недостатъци. Вярно че е с тритиеви прибори, но не винаги са най-добри, зависи какво търсииш, аз примерно предпочитам фиброоптика поради ред прични, дискутирани много пъти тук. Спусъка на сет-а е по-лек (2кг), за творната задръжка и бутона за пълнителя са сменение. Донякъде е по-удобно, но всяка една такава модификация води до негатовна промяна относно сигурността (ако оръжието е полицейско, военно, служебно или за самозащита). Ако е за спорт и за кеф е супер.
                              Освен стоманени мерник и мушка с капсулован тритий, и по лек спусък май нямат други разлики, чудех се кой от двата, за първи път ще купувам КНО. А ще го използяам за самозащита ... и за кеф разбира се
                              [B]Ако искаш да имаш нещо което никога не си имал, може би трябва да направиш нещо което никога не си правил![/B]
                              [B]If you want, you can![/B]

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                По принцип би трябвало да има разлика в затворната задръжка и бутона за ппълнителя. Аз съм на мнение за трета генерация. По-горе мистър "К" ти го е казал категорично. Относно мерник, спусък, задръжка и бутони - винаги може да ги смениш, може даже да имаш няколко комплекта и да си ги зменяш, един за спорт, един за бой. Само да подхвърля идея, така и така ще даваш пари за оръжие, иди във ВИП-а, хвани 10-на Глок-а и си избери. Може и да харесаш нещо друго, освеен култувиите 17 и 19. Много приятно изненадан останах от един 22, който във ВИП-а ми набутаха в ръцете...Пример давам само.

                                И да се похвалиш, като вземеш Г.
                                If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X