Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    А така..Аре момчета,време е.
    ...Не е срамно да участваш,срамно е да не си първи...

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
      П.П. Колега Стефан, силно ме интересува ремъка.
      http://dx.com/p/tactical-military-ri...p-black-127886
      TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
      Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
      Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
      Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        Първоначално публикуван от Стефан ERA Преглед на мнение
        Дамм китайски Магпул- имам един такъв.... Имам и не китайски де.
        Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
        No man left's behind !!!!

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          Преди време доста поръчвах от щатите чрез хънтъра и орвиз,трябва да ти кажа,че почти ввсичко им е също чина,а относно ремъка,нямам никакви забележки,де съ вика,неразличим от истински и надежден.
          TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
          Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
          Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
          Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            Аз ползвам само едноточков, ластичен, не знам каква марка е, но е щатски. Мисля, че е на Спешъл опс. Супер удобен е.
            If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              Първоначално публикуван от Стефан ERA Преглед на мнение
              Преди време доста поръчвах от щатите чрез хънтъра и орвиз,трябва да ти кажа,че почти ввсичко им е също чина,а относно ремъка,нямам никакви забележки,де съ вика,неразличим от истински и надежден.
              Специално при тези ремъци има разлики.... на чината се чупи ключалката- проверено около 5 пъти в еърсофт средите И специално за Магпул разликата е, че това което получаваш от Китай се води PTS - профешънъл трейнинг систем и реално е за еърсофт. А за тактическите неща- много малко им е Чина вече поради едни по- специални причини.
              Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
              No man left's behind !!!!

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                И аз имам ремък Магпул, много е удобен.Пазя опаковката и утре ще поробвам да разбера от къде е.Но най вероятно също е китайски.

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  И на мен няма да ми е излишно едно ремъче......
                  driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    Да ви спретна ли една форумна поръчка?Я кажете точно какво ви трябва и а видя на колко и какъв модел го намирам тук и за колко пристига при вас там.Мераклия ще ми трябва да го приеме.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      Здравейте, някой може ли да ми каже дали Глок 17 може да стреля с патрони със заряд +Р или +Р+

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        Първоначално публикуван от PetarTachev Преглед на мнение
                        Здравейте, някой може ли да ми каже дали Глок 17 може да стреля с патрони със заряд +Р или +Р+
                        Можем- стреля...Няма проблеми никакви.
                        Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                        No man left's behind !!!!

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                          Можем- стреля...Няма проблеми никакви.
                          Благодаря за инфото, струваше ми се тънка цевта за такива заряди

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            Glock Torture Test with Black Powder

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              Привет на всички!
                              Реших и аз да влизам в клуба с един Glock 26.
                              Преди години имах 17, но заминах за чужбина и го продадох. След време се върнах и си взех бюджетен Holek 38 sp. След време продадох и него. След това закупих Sig Sauer СП 2340 в кал. 40SW. Него също продадох.
                              Сега искам лек, компактен, надежден полимерен пистолет в кал. 9Х19 за ежедневно носене без да ми опира тук и там.
                              Спрях се именно на 26 SET. До две седмици ще е в касата.
                              Отчитам както плюсовете му, така и неговите минуси.
                              Но - това ми е на сърце.
                              Някой да каже нещо по-конкретно за него?

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                Според мен избора Ви е отличен. Много пъти съм предлагал на приятели и колеги, които искат второ оръжие за скрито носене и никой не е останал разочарован. Единствен недостатък, който аз виждам, че трябва да си закупите допълнителна пета за пълнителя за подобряване на хвата, поради не толкова голямата ръкохватка на 26 произтичаща от размерите му.
                                If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X