Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    Колеги,имам въпроси към можещите и знаещите.Насочил съм се към Glock 26,питанките ми са - gen3 или gen4(разликите са ми ясни,интересува ме здравина и конструктивно дефекти).Другото,което ме интересува-от къде мога в България да си закупя пета за пълнителя (тази удължена и леко извита ня която ляга малкият пръст)

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      Колега, препоръчвам Ви 3-та генерация, поради ред причини. Няма да ги изброявам тук, разликите са ясни. Но все пак всеки сам си прави преценка. Пета за пълнителя или цял пълнител с пета можете да си закупите по интернет много лесно. Може да се поръча от БГ, може и от чужбина. Лично аз съм пробвал такъв пълнител на Г19, понеже харесвам големите дръжки (аз съм с Г17). Добре стои лявата ръка с такъв пълнител, но забелязвам нещо, което според мен е недостатък при пълнителите на Глок. Тази пета само удължава дръжката и не може да "легне" и "заключи" малкия пръст на лявата ръка (при дясна стреляща, както предполагам е при Вас, що питате и за генерация 3). Петата не е като на Аркуса на Слав или като при Зиг-а ми, където малкия пръст ляга и не мърда. На моя Г17 не съм слагал такава, понеже дръжката е достатъчно голяма и мисля, че една пета освен не функционална и пречеща при мен, също така ще загрози и пистолета, все пак на тази къса цев а 17 не върви дълъг пълнител. Но това е мое разбиране.
      If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        Здравейте, може ли някой да ми каже дали цевта на 17-ка ще устиска на патрони с повече заряд като +Р или +Р+

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          Първоначално публикуван от PetarTachev Преглед на мнение
          Здравейте, може ли някой да ми каже дали цевта на 17-ка ще устиска на патрони с повече заряд като +Р или +Р+
          +Р със сигурност Ще
          42

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            Той Гастончо е всеяден........
            На моя GEN 4 е чудя дали да не му сложа една DPM Sysetms Advanced Recoil System
            уж понижава отката.....ако някой е пробвал да сподели!
            driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              И +Р+ ще издържи няма да имаш никакви ядове .....изпробвано....
              LZ3YG

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                Гърмяли сме без проблеми +Р+ на Хиртенбергер(поне 200 бр.)

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  Първа счупена част на Глока- за разнообразие - пружината на ключалката на затвора. След спешен ремонт с клечки за зъби си довърших тренировката.
                  Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                  No man left's behind !!!!

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                    Първа счупена част на Глока- за разнообразие - пружината на ключалката на затвора. След спешен ремонт с клечки за зъби си довърших тренировката.
                    След колко изстрела долу горе се случи това?
                    42

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                      След колко изстрела долу горе се случи това?
                      Балига.... над 10 к със сигурност.
                      Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                      No man left's behind !!!!

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                        Балига.... над 10 к със сигурност.
                        При такъв настрел бая хора хфърлят цеви и цели пистолети от някои други марки....

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          Първоначално публикуван от АРКАН Преглед на мнение
                          При такъв настрел бая хора хфърлят цеви и цели пистолети от някои други марки....
                          Ми не знам- Зиг Зауер П226 цата ми е на над 35 к и освен възвратната пружина -нищо не съм сменял. СП2022 ката на теста във ВП ги пое малко на 10 к. за три дена. Но пък това е нищо щета- такава пружинка струва около 5 лв.
                          Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                          No man left's behind !!!!

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            Имам познат с 34-ка и доказано изстреляни 30000 патрона без нито един проблем и без нито един сменен детайл.

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              Толкова горе долу име живота- 40-50 преди някоя сериозна щета. За момента на нашето стрелбище класацията я водят Сп2022 (около 80 К) и Марк 23 за който никой не може да каже колко са изстреляни с него - само се знае, че дойде на стрелбището на 12 к (от собственик) там е от откриването (10 години) и е единственият пистолет в .45 Ауто.
                              Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                              No man left's behind !!!!

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                Споделя ли са ми другари ,че ЧЗ-тата(75) трошат възвратни и ресетни пружини на по 4-5000 изстрела.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 7 потребители онлайн. 0 потребители и 7 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X