Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    [QUOTE=Dimitar Nenchev;2165236]Тази не знам дали съм я пускал, ако е така се извинявам.


    Пробвал ли си го с двойна пружина?Аз съм гърмял и съм много доволен - отката почти изчезва и става много як за дублети...
    Последно редактирано от derhunter; 19-04-13, 11:59.

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      Не, не съм го пробвал, стрелям със стоковата версия. Стрелял съм с леко пипната 19-ка. Добре е, но за мен 17-ка и 17 Л е по-добре от към баланса, поне на мен така ми се струва.
      If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        Поздравления колеги за готините снимки!!!
        Only after the last tree has been cut down,
        Only after the last river has been poisoned,
        Only after the last fish has been caught,
        Only then will you find that money cannot be eaten.

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          Да така е 17,17 L и 34 са по-добре балансирани.Ако имаш възможност пробвай DPM двойната пружина.
          От известно време не свалям фенера и свикнах да стрелям така - баланса е чудесен.

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            За дублети с Глок-17 на кой му се се получаваше замръзване на предпазител?
            Последно редактирано от derhunter; 19-04-13, 12:00.

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              Аз лично имам проблем с дублетите, по точно с това къде отива вторият куршум.Непременно ще пробвам с пружина DPM.Има ли значение каква ще е или просто да търся за моя модел Глок?
              Сибирски, какво е това "замръзване на предпазител"?На мен не ми се е случвало.

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                Аз нямам проблеми с дуплети, понякога правя ето тези, както са на снимка, ама не е важно.
                Замръзване в моят случай е, че имам едни свои навици за бърза стрелба, и при стрелба с бързи дуплети не отпускам до край спусъка на Глок, само обирам празен ход, правя изстрел, леко отпускам пак спусъка и при натискане се получава този ефектът - спусък се замръзва, остава в задно положение. После трябва да се изважда пълнител, да се дръпва затвора до край, пак да се вкарва пълнител, пак да се дърпа затвор и чак тогава стрелям.
                Ето за този според мен проблем на Глок питам.
                Прикачени файлове

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  Нямъл съм подобен проблем.И мене ме учат при дублети да не отпускам до край спусъка след първия изстрел, но това още не съм го усвоил.А и при Глок не могат да се правят сухи тренировки за дублети.
                  Това на снимката от колко метра е?Комплексирам се когато видя подобни мишени

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    Този дубъл съм го направил в движение от има-няма 10 м, че и по-малко.

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      Сибирски сега иска да засрами повече от половината форум, да не казвам целия.
                      If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        Аре стига де. Да се върнем на въпрос за замръзване на спусъка на Глок. Така, схемата е следваща, моите действия - обирам свободен ход на спусъка, произвеждам изстрел, не отпускам спусъка ДО КРАЙ, и при произвеждане на следващият изстрел спусъка отива в задно положение и нещата са спират дотук. На някой друг бързак да му се случва подобно, щото на мен на стрелбището се случва ако не кажем редовно, то поне се случвало не е веднъж.

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          Е аз не отпускам никога спусъка до край. И го правя нарочно. Но явно не съм достатъчно бърз, при мен отсъства описаното от теб.
                          If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            400 броя, от най-евтините. Качество - равно на нула.
                            If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              Първоначално публикуван от Dimitar Nenchev Преглед на мнение
                              400 броя, от най-евтините. Качество - равно на нула.
                              Бе кой ти гледа качеството. Самата гледка ми пълни душата.
                              Да не минавам в режим "Едно време каква мъка беше".
                              Сега е лесно, кутии по 1000 бр., кутии със заредени пълнители, стрелбища в големите градове - само пари да имаш.
                              сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                              dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                Ако е тунингован Глока с пружини и минусов конектор и е на повечко стрелба се случва да "засече" спусъка. За това на моя ги сменям на около 3000 изстрела. На последната стрелба установих че е почнал да "блъска", та ще сменя превантивно възвратната пружина.
                                Иначе не стреля лошо дрелката....
                                Упражнението е 2х10 на 7 за 14сек. 2х10 на 10 за 20 сек. 2х5 на 15 за 15 сек. Почва се от кобур. Вадене зареждане - 10 изстрела "административно " презареждане (т.е. от затворна задръжка ), след това на 10 м- същото положение и накрая на 15 м. "бойно" презареждане- т.е. пълнителя се сменя без да пада празния на земята.
                                До 10 м. всичко беше добре:
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:29.01 001.jpg
Прегледи:1
Размер:70.2 КБ
ID:5473382
                                На 15 метра вече се изсрах на метеното:
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:29.01 002.jpg
Прегледи:1
Размер:68.3 КБ
ID:5473383
                                Обикновено правя 3-5-7-10-15 ама тоя ден имаше някви "лейди шутъри" на стрелбището и не ставаше.
                                Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                                No man left's behind !!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X