Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    Стига с това по-добър и по-лош. Всичко зависи от това човек какви изисквания има към оръжието. В някое ситуации 22лр със заглушител за 500 примерно лева е в пъти по-добър.
    If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      Или ПМ със заглушител за 300 лв.......

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        Еми така е няма перфектен, аз всъщност съм голям фен и на други марки като Sig, HK, Walther, Baretta, но в Glock ми харесва точно това, че е много опростен и може да си го разглобиш напълно и сам и да си го чистиш както трябва. Иначе резултатите ми с всички е еднакъв на 25 м.
        Понеже тази седмица най-вероятно ми излиза разрешителното, намерил съм един Г17 втора ръка почти нов, само е прострелян, та дали трябва да го нося пак на прострелка или не, и има ли нещо вярно в това, че след прострелката се оказва, че някои части са подменени... неволно разбира се?

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          Първоначално публикуван от THBSilver Преглед на мнение
          Еми така е няма перфектен, аз всъщност съм голям фен и на други марки като Sig, HK, Walther, Baretta, но в Glock ми харесва точно това, че е много опростен и може да си го разглобиш напълно и сам и да си го чистиш както трябва. Иначе резултатите ми с всички е еднакъв на 25 м.
          Понеже тази седмица най-вероятно ми излиза разрешителното, намерил съм един Г17 втора ръка почти нов, само е прострелян, та дали трябва да го нося пак на прострелка или не, и има ли нещо вярно в това, че след прострелката се оказва, че някои части са подменени... неволно разбира се?
          Най-вероятно пак ще ти го прострелят - има една такса която трябва да се вземе,няма как. Относно подмяната на частите - малко ме съмнява...
          42

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            Първоначално публикуван от АРКАН Преглед на мнение
            С минусов конектор спусъка става доста приятен!Като цяло на пазара има много възможности за евтини подобрения за Глок - мерни прибори,пружини и т.н.
            За кабуми мисля че P99(за PPQ не знам) и Аркус примерно са в пъти по-податливи!
            Никой не може да ме убеди ,че съществува патлак от 50 до 1350 лв , който е по-добър от Глок!
            Зависи за какво - за спорт - IPSC Някоя чешка Сянка или Фантом са в пъти по- добри. За носене- ми аз предпочитам Вартер PPS ако не ми е за служебни нужди . За кабуми - в калибри различни от 9 мм. Глок е световно признат шампион в кабумите. Ако си познаваше добре Глока щеше да знаеш, че при минусовият конектор се увеличава хода и рисета на спусъка за сметка на усилието. Ако подмениш пружините - аз съм го свършил това - всички "служебни" патрони с твърд капсул почват да засичат. И т.н. и т.н.
            Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
            No man left's behind !!!!

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              но в Glock ми харесва точно това, че е много опростен и може да си го разглобиш напълно и сам и да си го чистиш както трябва.
              Е тука вече нищо не каза. Опростен е, но има и по-опростени. А за разглобяването сам въобще няма да коментирам....
              If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                Първоначално публикуван от Dimitar Nenchev Преглед на мнение
                А за разглобяването сам въобще няма да коментирам....
                Защо?

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                  Зависи за какво - за спорт - IPSC Някоя чешка Сянка или Фантом са в пъти по- добри. За носене- ми аз предпочитам Вартер PPS ако не ми е за служебни нужди . За кабуми - в калибри различни от 9 мм. Глок е световно признат шампион в кабумите. Ако си познаваше добре Глока щеше да знаеш, че при минусовият конектор се увеличава хода и рисета на спусъка за сметка на усилието. Ако подмениш пружините - аз съм го свършил това - всички "служебни" патрони с твърд капсул почват да засичат. И т.н. и т.н.
                  Може би не познавам Глока си на 101% ,но ти трябва да си по-запознат ,че НЯМА Сянка или Фантом(дето на 2-3000 изстрела чупят пружини) е в пъти по-добра от Глок 17 в IPSC PRODUCTION !Като гледам кой е номер едно и като гледам класиранията в първата десятка по света и у нас мисля че Глок 17 е на много високо ниво ,да не казвам на върха !За сведения моя не е за спортни цели защото , едно че е със С-система и не е конкурентен(без тунинг)в съответната дивизия и второ не съм запален привърженик на IPSC!За кабумите съм съгласен за 357 sig и 10 AUTO ,но говорим за 9х19 - там няма такива проблеми - стреля безпроблемно и безотказно с всякакви боеприпаси!С Hirtenberger L7A1 гърми безотказно , за разлика от други пистолети(не картечни) За носене - аз предпочитам Валтер ПП.
                  Всеки пистолет има предимства и недостатъци,но на Глока предимствата са най-много.За мен този пистолет има перфектно приложение за спорт,самоохрана,полицейски и военни нужди!Лек,надежден,с голям ресурс,с ниска мерна линия,с голям капацитет на пълнителя,всеяден,с богат избор на аксесоари ,добра цена и т.н.
                  Кажете ми кой пистолет има повече качества за всеобщо приложение от Глок 17?

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    Не можах да се сдържа просто...
                    http://www.youtube.com/watch?v=UTEswkc4lPs

                    Сори за офтопика!
                    42

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      Първоначално публикуван от АРКАН Преглед на мнение
                      Може би не познавам Глока си на 101% ,но ти трябва да си по-запознат ,че НЯМА Сянка или Фантом(дето на 2-3000 изстрела чупят пружини) е в пъти по-добра от Глок 17 в IPSC PRODUCTION !Като гледам кой е номер едно и като гледам класиранията в първата десятка по света и у нас мисля че Глок 17 е на много високо ниво ,да не казвам на върха !За сведения моя не е за спортни цели защото , едно че е със С-система и не е конкурентен(без тунинг)в съответната дивизия и второ не съм запален привърженик на IPSC!За кабумите съм съгласен за 357 sig и 10 AUTO ,но говорим за 9х19 - там няма такива проблеми - стреля безпроблемно и безотказно с всякакви боеприпаси!С Hirtenberger L7A1 гърми безотказно , за разлика от други пистолети(не картечни) За носене - аз предпочитам Валтер ПП.
                      Всеки пистолет има предимства и недостатъци,но на Глока предимствата са най-много.За мен този пистолет има перфектно приложение за спорт,самоохрана,полицейски и военни нужди!Лек,надежден,с голям ресурс,с ниска мерна линия,с голям капацитет на пълнителя,всеяден,с богат избор на аксесоари ,добра цена и т.н.
                      Кажете ми кой пистолет има повече качества за всеобщо приложение от Глок 17?
                      ЧЗ аците чупят затворни задръжки. Пружини по- рядко. А за състезанията - ич не си прав- миналата година масово и в продукшъна бяха на върха други марки.... на европейското победителя беше с Зиг Зауер Олл араунд по спомени. За носене предпочитам SA/DA оръжия- Глока нещо не мога да го пречупя да го нося с патрон в патронника. Иначе за мен бест евър си остава Зиг Зауер П 226 За мен пищов без чукче е като жена без цици - става ама няма тръпка.
                      Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                      No man left's behind !!!!

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        Славчо недей да си правиш ташак с Глок-а. Да не като си пратиш Аркус-а в Лясковец ида ти го върнат розов
                        If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          Правя го единствено с чувство за хумор. Имаше един момент когато 19-ката ми беше идеал за пистолет, но нещата се променят с течение на времето. Сега като се замисля...розов Аркус...хмммм...
                          42

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            Преди 100г ,Бясното куче работеше,ако не се лъжа,в магазина на Берета на ,Гладстоун,(от него си купих първия пистолет Аркус-за 226 долара)тогава носеше една грозна 8 зарядна Берета кал7.65,веднъж го попитах като в магазина има какви ли не цеви защо носи тази грозотия,и отговора беше,не е важно какъв е пистолета а колко сигурен се чувстваш с него.От тогава съм го повтарял този лаф,в безброй спорове.

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                              ,не е важно какъв е пистолета а колко сигурен се чувстваш с него..
                              По-кратко и ясно не може да се каже.
                              И вярно!
                              сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                              dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                Подреждам ги по степен на важност за мене:
                                1. Не ми харесва че няма чукче
                                2. Не ми харесва спусъка
                                3. Не ми пасва на захвата
                                4. Не ми харесва че е пластмасов
                                "Do not correct a fool, for he will hate you;
                                Correct a wise man, for he will appreciate you."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X