Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    Първоначално публикуван от ORKA_71 Преглед на мнение
    Нещо немога да вдена къв тие проблема със схемата .38 Супер смятам че не ти ощетява бизнеса.
    П.П. Благодарение на тази схема аз получих една "plug" за моя Г 17 4 ген и съм много доволен

    П.С. Гледай да не се режеш с разни фолдъри.
    Бизнеса са ми никак не е ощетен-проблема е, че лично аз се съобразявам с факта, че тази схема ще я има докато не станем прекалено нахални - и спрямо .38Супер и спрямо родните митнически служби. И като правило я ползвам само за неща които хич ама съвсем не мога да намеря тук или в Афганистан. Много бавно ти идва информацията - тва беше преди три години с фолдера... Но пък беше качествено - доказахме, че Емерсън реже мноу. А ти земи си поръчай един турникет на CAT , че в последно време нещо и ловци и динамични стрелци много си пробивате краката
    Последно редактирано от Mad Dog; 15-11-12, 09:28.
    Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
    No man left's behind !!!!

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      Преди половин час изпробвах в закрито стрелбище новия си пистолетен фенер NexTorch TL1 и тритиевиата мушка които поставих скоро на моя Глок.Доволен съм повече от очакваното.Осветява добре целия коридор(25м)С фенера усещам по-добър баланс на пистолета като единствено имах лек проблем с хвата който коригирах!Стрелях изцяло на тъмно като се убедих че С-системата(дупките на цевта от горе) не заслепява при стрелба, както някои твърдят!
      Мисля че няма нужда да слагам и тритиев мерник !Оригиналния ми е регулируем и засега съм доволен!

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        Колега аз съм също с "С" и също не ми пречи при стрелба на тъмно, ама май взех да съжалявам, че взех 17С а не 17L. Мисля да взема KPOS или RONI ама с тази "це-тка" май не е най-удачния вариант.
        If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          И двета приклада са много яки!Доколкото съм запознат няма проблеми да се слагат на "С"- тките.За момента ще ми е трудно да вложа 7-800лв за тунинг , въпреки че ме кефят бая!Не познавам някой който е стрелял с тях и не съм чел мнения относно такава стрелба.Предполагам че с цевта на 17-ката до 70-80 метра стрелбата ще е прилична.

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            Първоначално публикуван от АРКАН Преглед на мнение
            И двета приклада са много яки!Доколкото съм запознат няма проблеми да се слагат на "С"- тките.За момента ще ми е трудно да вложа 7-800лв за тунинг , въпреки че ме кефят бая!Не познавам някой който е стрелял с тях и не съм чел мнения относно такава стрелба.Предполагам че с цевта на 17-ката до 70-80 метра стрелбата ще е прилична.
            Виж го този фен какво прави и на какви дистанции

            http://www.youtube.com/watch?v=zyX6KCBLbsY

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              Ей го моя убавец!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PB250011.jpg
Прегледи:1
Размер:123.4 КБ
ID:5428192Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PB250012.jpg
Прегледи:1
Размер:118.3 КБ
ID:5428193Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PB250013.jpg
Прегледи:1
Размер:110.9 КБ
ID:5428194

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                За Глок маняците,най евтиният ъпгрейд от полуавтоматината 17-ка към автоматична 18-ца. Приятно гледане

                TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
                Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
                Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
                Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  БРАВО,БРАВО , МНОГО ЯКО!

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    И аз съм се огледал в този Nextorch,ама ще трябва да взимам и кобур.Ти в какъв кобур го носиш?

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      http://arms-bg.com/components/com_vi...c75c6c7029.jpg
                      Кобура е Фобус EM 17 RT.От месец го ползвам и съм доволен - става за пистолет с и без монтиран фенер.

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        Привет на всички, аз съм нов във форума и може би бъдещ колега . Искам да попитам във връзка с Глок 18, дали е законно такъв вид оръжие у нас...?
                        И какво мислите за него?

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          Законно е, стига да имаш съответното разрешително, което надали някога ще имаш.
                          If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            На какво основание, цивилно лице може да притежава картечен пистолет?
                            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              Е дееее! Що така с лошо? Може пък да изкара човека разрешително. Ако не се лъжа, тоя тип разрешително трябваше да се разпише от министъра или?
                              42

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                Тоест наградно и без право за носене, или?
                                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X