Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
    Скоро очаквам да ми излезе разрешителното че и аз с вас... със една 17ка дето пише-GEN 4
    Аз съм малко като развалена плоча, ама не е ли големичък този? Има едни по-мънички и много по-удобнички, пък като да не повярваш и по-мощнички...

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      Първоначално публикуван от ORKA_71 Преглед на мнение
      И аз вече влязох в този клуб
      То само с намеци не става... Дай повече информация...

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        Първоначално публикуван от Kalinkata Преглед на мнение
        То само с намеци не става... Дай повече информация...
        Ами имам Аркус 98 компакт двуцветен ( затворния блок е черен , а рамата хромирана). Въпросното оръжие се води компактно заради цевта, която е 102 мм, но напоследък нещо ме хвана манията да си взема нещо ново и с по дълга цев. Въпросното оръжие исках да е с по дълга цев, като на пълно размерен пистолети с размер на Аркус - а ми. Отделно исках да е елементарен за обслужване, а на тези изисквания отговаря само Г 17. С въпросното оръжие съм стрелял като с 3 - та така и с 4 - та, като последната ми хареса повече и така в момента съм с Г 17 4 ген.
        Като поведение 4 - ген се държи по добре заради двойната пружина. За моя не мога да кажа още нищо защото чакам да мине балистика.

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
          Скоро очаквам да ми излезе разрешителното че и аз с вас... със една 17ка дето пише-GEN 4
          хммммммммм ела в четвъртък на проби....

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            Е, пак ли ще умирисвате стрелбището на разтопен найлон...
            Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              .....Със шишането
              driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                Първоначално публикуван от blackfirefly Преглед на мнение
                Някой може ли да каже каква е идеята на отворите в т.нар. ambi-cut пълнители за Glock?

                [ATTACH=CONFIG]290099[/ATTACH]

                П.П. Левият пълнител е за Glock 4, другия е за по-старите модели.
                Май пълнителите с въпросните отвори са за тези Глоци:

                http://www.thegunzone.com/glock/trigger_lock.html
                Последно редактирано от blackfirefly; 08-12-11, 12:36. Причина: правопис
                Only after the last tree has been cut down,
                Only after the last river has been poisoned,
                Only after the last fish has been caught,
                Only then will you find that money cannot be eaten.

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  "най обичам аз в ръка, да държа- ПВЦ тръба"
                  Вече и аз с един "Гастончо" -GLOCK 17 GEN 4
                  driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    Здравейте,
                    Смятам скоро и аз да подам заявка за членство в клуба За сега си нося Макаров-а, но съм решил да го сменя с пластмаса След дълго четене на отзиви по форуми, разглеждане на оръжие по магазините и 2 стрелби в АПОЛО-то в Бургас (май бургаския ВИП нямат стрелбище) се насочих към ГЛОК 19. Първоначално си бях харесал Валтер П99 (плякалото на Джеймс Бонд ), не защото е на Бонд - просто ми хареса как изглежда и бутона на затвора който спуска ударника (имаше си име - ама го забравих ) а и цената му ме устройваше. Като отидохме с колегата на стрелбището да го видим и пробваме а и да пробваме и други пистолети стрелях с него, стрелях и с ГЛОК. пипнах и един Шаер и един Хеклер ... Какво да кажа - П99 изглежда готино, ама като стрелях - с ГЛОК-а постигнах по-добри резултати а и ми хареса спусъка. На П99 спусъка има много голям ход - обираш обираш, обираш.... голямо обиране
                    Колегата и той ще си взима ГЛОК но той държи да е малък и се е насочил към 26, на мен ми се вижда прекалено малък дори и с пълнител за 12 патрона... проблема със захвата се решава, ама цевта си остава къса а аз се каня да пострелвам от време на време
                    Така че - чакаме разрешителните - всичко сме подали вече и идваме

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      и бутона на затвора който спуска ударника (имаше си име - ама го забравих.........

                      Казва се декокер.....
                      LZ3YG

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        Първоначално публикуван от PARAPONERA Преглед на мнение
                        и бутона на затвора който спуска ударника (имаше си име - ама го забравих.........

                        Казва се декокер.....
                        Да бе - така беше - ама все ми излиза от главата

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          Има ли място в клуба за още един глокаджия?

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            Клуб-Glock е като женското сърце - винаги има място за още един

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              Някой беше споменал за забрани относно броя на патроните в пълнителя в САЩ - ей ви нещо интересно - има такова нещо но май не е за всички щати
                              http://www.nytimes.com/interactive/2...s-graphic.html

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                Шеговит поздрав за членове на този клуб:



                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X