Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Клуб-Glock

    Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
    ...Иначе ще ми е интересно да видя, как някой ще успее да сложи белезници на Румънеца, освен ако не го издебне заспал... май, май и тогава ще е трудно, да не кажа невъзможно...

    Весела Коледа!
    Не се е появила подходящата снежанка в униформа, пък да видиш как сам ще си нахлузи белезниците:
    Прикачени файлове
    Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

    Коментар


    • До: Клуб-Glock

      Каква връзка има с Глок?Аааааа, щото ти имаш АркусТо пистолета в Б-я е продължение на оная му работа на собственика.Е теб съм те признал............с наи дългата работа си!!!Ти си номер едноАбе като стреляме динамична,що не се пробаш в дуел?Прицелни стрелби и поза чайник............. с бай Тодор Живков са умрели ,ако не знаешКак можеш да коментираш нещо от рода на динамичната стрелба,след като ти е напълно непонятнаЯ го питаи твоя приятел(дето все купува оръжия)кой го е учил да стреля с пистолет?Нямам нужда от доказване,аз съм си аз.............Що не си гледаш там зелената границаа пък стрелбите с постолети,задържания и тактиката ,ние си ги работим така или иначе!Кога си стрелял по хора(съмнява ме изобщо да ти се е налагало някога)?Щото аз ............преди 2седмици ми е последния случаи.Така че много добре знам кое е нужно ,за да си подготвен в стресова ситуация.Ако ти извадиш пистолет,заредиш и направиш по добър резултат.И наи важното за по кратко време!!!Аз ще ти се извиня публично.До тогава, си заври теслите наречени Аркус...........ти знаеш къде

      п.п. интригите на село в краварника(там се показва как се стреля с калашник)пози ,стойки ,яката работа!Хубаво че ни показа (подробно)как се държи СЛР -93 ,че иначе не знаех за къде се
      хваща...............
      Гледам и тук се изразяваш много изтънчено.
      Кога си стрелял по хора(съмнява ме изобщо да ти се е налагало някога)?Щото аз ............преди 2седмици ми е последния случаи.
      Това с Airsoft или Paintboll г-н стрелец? Виждам и тук имаш много фенове и адвокати .
      Approximately 29% of the Earth is land,the rest is ours...

      Коментар


      • До: Клуб-Glock

        Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
        СЛР -93 ,че иначе не знаех за къде се хваща...............
        Виж SA 93 има, но не и SLR 93.....
        П.П. Ех че не ти запазих кутията от 25 бр. патрони S&B ......
        П.С. Дай време за изваждане, зареждане и стрелба по 4 бр. мишени от които две са на 6 и две са на 10 метра на дублети .... спортна мишена №4 .... онази с центъра дето и е 5 см .... , а не като онази по която стреляш на снимката от пищов....
        .......... а за стрелбата .... ами аз ти показах, че с оръжие дето има 5 пробни изстрела дадох същия резултат като твоя при положение , че с тези пушки с които стреляхме... съм сигурен, че си стрелял много повече от мен....

        Коментар


        • До: Клуб-Glock

          Мале, мале човек за малко да се отплесне и тук се започват едни приказки: глока, аркуса, дублети, спортна мишена №4, онази по която стреляш на снимката от пищов, с оръжие дето има 5 пробни изстрела дадох същия резултат, да ми обяснява какво е предимството на глога, Дай време за изваждане, зареждане и стрелба по 4 бр, ако имах белезници бих го вързал този образ за стола.
          Леле не мой да вервам.Ама то тука бъкало от разбирачи( на най-различни термини)Пък белезници слагат, пък патрони вкарват, пък Ар-кур-и пардон Аркуси-те да видиш нема такъв пищов на света,ама то не ти е работа.
          Клипове с Аркуси.Гледай народе с какво е стрелял терминатора, че то Аркуса е такъв та.ак, опа патлак, че всички трябва да ги е яд че си нямат тази полюция на инженерната мисъл.
          Винаги е било така хора които нямат Глок се стремят да го оплюят и да покажат собствената си глупост да се нахендрят на такива недоразумения като Аркус.
          П.П. И от мен леки неангажиращи усмивки.
          Grand Cherokee WJ 4.7 V8
          Това е положението.

          Коментар


          • До: Клуб-Glock

            Хора,спрете се ,това ми прилича на разправия на деца от 3-4 клас.Няма добри и лоши пистолети.има лоши стрелци.Оръжието без хората е парче желязо.Кремъчните пистолети през годините са погубили толкова много хора,че дори сега да приличат на пръчки това не променя техните постижения и дейности.С историческата пушка на Бейкър,са простреляли генерал в главата на 300ярда,това постижение е тудно и за съвременните пушки,но да не забравяме кой е стрелял с нея а не каква е била пушката.Щото тя е била на въоръжение много години и са стреляли много хора с нея ,а постижението е само едно.Или както казва народа,който го може си го може,независимо дали стреля с лък,пистолет или картечница.

            Коментар


            • До: Клуб-Glock

              Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
              Хора,спрете се ,това ми прилича на разправия на деца от 3-4 клас.Няма добри и лоши пистолети.има лоши стрелци.Оръжието без хората е парче желязо.Кремъчните пистолети през годините са погубили толкова много хора,че дори сега да приличат на пръчки това не променя техните постижения и дейности.С историческата пушка на Бейкър,са простреляли генерал в главата на 300ярда,това постижение е тудно и за съвременните пушки,но да не забравяме кой е стрелял с нея а не каква е била пушката.Щото тя е била на въоръжение много години и са стреляли много хора с нея ,а постижението е само едно.Или както казва народа,който го може си го може,независимо дали стреля с лък,пистолет или картечница.
              Кратко, точно, вярно и ясно...

              Коментар


              • До: Клуб-Glock

                Предвид ниските зимни температури Glock вече си има ново пардесю:

                http://www.caatactical.com/viewProdu...=267&catID=376
                Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

                Коментар


                • До: Клуб-Glock

                  Лично на мен това ми допада повече:
                  http://www.hera-arms.com/gcc.php
                  Only after the last tree has been cut down,
                  Only after the last river has been poisoned,
                  Only after the last fish has been caught,
                  Only then will you find that money cannot be eaten.

                  Коментар


                  • До: Клуб-Glock

                    Още един в клуба на Глок. С 26-ца съм от 3 години. Чудесно оръжие за всекидневно носене.

                    Коментар


                    • До: Клуб-Glock

                      Здравейте, как е клубната дейност.......присъединявам се

                      Коментар


                      • До: Клуб-Glock

                        От както съм я оставил тая тема на разбирачите.......................не е мръднала нещо!
                        Land rover discovery 300 Tdi

                        Коментар


                        • До: Клуб-Glock

                          Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
                          От както съм я оставил тая тема на разбирачите.......................не е мръднала нещо!
                          Аз мисля ,че темата може да я пренесем в някой стрелбищен комплекс и там всеки да си защити любимото оръжие?
                          My Toyota is fantastic! 0888 912 442 / 0897 912 442

                          Коментар


                          • От: До: Клуб-Glock

                            Здравеите колеги! И аз съм един от гордите притежатели на ГЛОГ - 19 имам го от 3 години единственото което съм подменил по него е минусов конектор за олекотяване на спусака. Невероятен пистолет, никакви оплаквания нямам от когато го имам!

                            ВЯРВАМ В БОГ И В МОЯ ГЛОК!!!
                            ЖЕНА С КОЛА Е КАТО МАИМУНА С ГРАНАТА, НИКОГА НЕ ЗНАЕШ КАКВО ЩЕ НАПРАВИ!!!:wink:

                            Коментар


                            • От: До: Клуб-Glock

                              Първоначално публикуван от skrubal Преглед на мнение
                              ВЯРВАМ В БОГ И В МОЯ ГЛОК!!!
                              Или...
                              IN GLOCK WE TRUST

                              Only after the last tree has been cut down,
                              Only after the last river has been poisoned,
                              Only after the last fish has been caught,
                              Only then will you find that money cannot be eaten.

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                Здравеите колеги и аз съм един от многото притежатели на GLOCK 19 и според мен, пистолетът е много добър и е лесен за поддръжка. Имам го от около две години и не съм имал проблеми с него. Смятам че е удобен и за всекидневно носене. Аз го нося по 4-5 дена в седмицата.

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 002.jpg
Прегледи:1
Размер:80.7 КБ
ID:5242520

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 001.jpg
Прегледи:1
Размер:82.7 КБ
ID:5242519
                                Последно редактирано от giorgio; 12-01-11, 08:12.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 7 потребители онлайн. 0 потребители и 7 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X