Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Клуб-Glock

    Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
    Няма рискове.Виждал съм Глокове на по 70 000-80 000хил. изтрела.Сменят им се всички части на УСМ ,около 150лв. и пак на ринга.В Б-г са малко хората ,които могат да си позволят толкова патрони!Я има 1000изтрела ,я не.Това е нищо за тази марка, по принцип даже смея да твърдя че след 1000изтрела започва да работи доста добре и плавно(сработва се).По вероятно е да има занемарен външен вид от смотани кобури,изтърване (наи много да му са смачкани мерните прибори)И в много редки случаи(и то с положени големи усилия от ползвателя на Глока) носене на гол и потен тунбак в стил баи Ганьо..............често срещано явление по тези земи............непочистване с години,се получава ръжда.Това са вторични технически проблеми.Нямат нищо общо с работата муА на него това му е работата ,като трябва да среля!Това много често се забравя в тоя форум ,покраи купчината празни брътвежи .




    П.П. на снимката пистолета (Глок 21 )си стреля безотказно......... никога не чистен! Бил е в солена вода ,замразяван, заравян в кал и пясък с месеци!Остава си естетичния проблемНо работи...........сещам се много други прехвалени марки които одавна да са замлъканали.
    Просто Глок ,защото е Глок

    .................и още

    http://www.youtube.com/watch?v=P65BzUnNr04

    http://www.youtube.com/watch?v=Om3KuZFuW_0&NR=1

    http://www.youtube.com/watch?v=bxE6s...eature=related

    http://www.youtube.com/watch?v=Ygcfp...eature=related

    http://www.youtube.com/watch?v=4yr_c...eature=related


    И в Б-г не са вярвали че проверили 2патрона.

    http://www.youtube.com/watch?v=ZGxrXS5oA0o&NR=1


    И онези батковци с многото патрони и много свободно време,не вярвали..............и проверили с 1000патрона.Забавянето на темпа на стрелбата е от умора на ръцете!Не на Глока

    http://www.youtube.com/watch?v=0_JuF...eature=related

    http://www.youtube.com/watch?v=CyZxQ...eature=related

    аз стрелям с метална ос на възвратната пружинапоради няколко причининяма да спомена фирмата,няма нужда от реклама.Но както се видя и без ос Глок пак си стреля

    Благодаря Румънецо , казаха ми следното , вземам един патрон и пъхам куршума в цевта отпред и ако стърчи 2,3 мм да го взимам цевта е добре , влезели целия да бягам далеч . това означавало че бил спукан от стрелба. казаха ми също и да огледам полимера отвътре за пукнатини

    Коментар


    • До: Клуб-Glock

      Ти ,си го казал.-За българина неговото магаре е най-хубаво.Важи за всички.

      Коментар


      • До: Клуб-Glock

        Колега snap, реших веднага до проверя това което са ви казали.
        Пистолета е Glock 17, на около 100 - 150 изстрела, патроните са magtech 124 gr. FMC.
        Резултата е следния: куршума влиза в цевта почти до началото на гилзата (остава около 1 мм до гилзата).

        Коментар


        • До: Клуб-Glock

          Това,не е твоя пистолет.Не знам как е с Глок,но на почти всички други пистолети куршума почти не може да влезе в цевта,а камо ли да остава 1мм,до гилзата.

          Коментар


          • До: Клуб-Glock

            Първоначално публикуван от centurion Преглед на мнение
            Колега snap, реших веднага до проверя това което са ви казали.
            Пистолета е Glock 17, на около 100 - 150 изстрела, патроните са magtech 124 gr. FMC.
            Резултата е следния: куршума влиза в цевта почти до началото на гилзата (остава около 1 мм до гилзата).
            Колега прав си , и на макарова на баща ми е същата работа , куршума стърчи 1 мм абе айде 2 долугоре само лакът между куршума и гилзата се вижда. А цевта на Глока полигонална ли е?

            Коментар


            • До: Клуб-Glock

              Първоначално публикуван от snap Преглед на мнение
              ... А цевта на Глока полигонална ли е?
              Не, не е, но за сметка на недостатъците си пък, е най-рекламирания!

              П.П. Сега Венци ще обясни, че не му и трябва полигонална...
              Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
              Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

              Коментар


              • До: Клуб-Glock

                Ето за какво говoря:



                Коментар


                • До: Клуб-Glock

                  Първоначално публикуван от centurion Преглед на мнение
                  Ето за какво говoря:
                  Точно така се получава , и с байкалката на Бащата , явно точно това са имали в предвид тия дето ми обясняваха за покупка глок втора ръка.
                  Последно редактирано от giorgio; 01-12-09, 17:52.

                  Коментар


                  • До: Клуб-Glock

                    Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                    Не, не е, но за сметка на недостатъците си пък, е най-рекламирания!

                    П.П. Сега Венци ще обясни, че не му и трябва полигонална...
                    То и ти нямаш полигоналнасамо нарезни!Аз ти показах и обясних първи какво е полигонална цев(по принцип Българина е с къса памет,то затова политиците си го играят както си изкат)А на Глока цевта не е нарезна!няма да обяснявам защо нали има разбирачи ,да обясняват.............

                    П.П. а това докъде влиза куршума в дулцето на цевта (цевта е с два края и като кажете в цевта,не мога да разбера къде сте го вкарали тоя куршум,а вие говорите за патрон! И ако не бяха снимките ,изобщо нямаше да разбера какво правите)е относително от формата на куршума,модел,тип,марка...........всеки влиза различно и няма да разберете нищо.Ако вкарате Филипински(оловен) ще влезе до гилзата ,значи е издухана цевтапо тоя метод.По принцип (груб ,полеви метод)се ползва за вече за цеви които са доказано издухани.Поставя се куршум в дулцето.И от към патронника се поглежда към светлина.За да се види дали има останали нарези вътре.А при полигонала се виждат броя на нарезите по тоя начин.
                    Последно редактирано от rumaneza77; 01-12-09, 19:57.
                    Land rover discovery 300 Tdi

                    Коментар


                    • До: Клуб-Glock

                      Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
                      То и ти нямаш полигоналнасамо нарезни!Аз ти показах и обясних първи какво е полигонална цев(по принцип Българина е с къса памет,то затова политиците си го играят както си изкат)А на Глока цевта не е нарезна!няма да обяснявам защо нали има разбирачи ,да обясняват.............

                      П.П. а това докъде влиза куршума в дулцето на цевта (цевта е с два края и като кажете в цевта,не мога да разбера къде сте го вкарали тоя куршум,а вие говорите за патрон! И ако не бяха снимките ,изобщо нямаше да разбера какво правите)е относително от формата на куршума,модел,тип,марка...........всеки влиза различно и няма да разберете нищо.Ако вкарате Филипински(оловен) ще влезе до гилзата ,значи е издухана цевтапо тоя метод.По принцип (груб ,полеви метод)се ползва за вече за цеви които са доказано издухани.Поставя се куршум в дулцето.И от към патронника се поглежда към светлина.За да се види дали има останали нарези вътре.А при полигонала се виждат броя на нарезите по тоя начин.

                      Тей , до коледа имам време да избирам , или ше е викинг или некой Глоковец втора ръка ,, абе външно като го гледах викинга нямаше нищо грубо, у магазино кат ги гледах един до друг и Глокито и викинга изглеждаха перфектно на външен вид , Абе ше ги накарам да ги разглобят и двата да вида кво му е толкова лошо на викинга.

                      Още сега почвам да пиша писма до Деда Каледа/ Мраз

                      Коментар


                      • До: Клуб-Glock

                        snap, направете си следния експероимент: Свалете пълнитела на "Викинг" и стиснете ръкохватката... Надявам се, това ще Ви помогне в избора...
                        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                        Коментар


                        • До: Клуб-Glock

                          Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                          snap, направете си следния експероимент: Свалете пълнитела на "Викинг" и стиснете ръкохватката... Надявам се, това ще Ви помогне в избора...
                          Значи викинг съм държал през 2004 г , беше от първите които навлязоха в България, без релса за фенер и лаз. прицел , просто перфектна ергономика , не мога да го отлепа от ръката , Държах го здраво но не ми направи впечатление нещо да омекне , Ся очаквам да ми кажеш че Глока се разтапя при 40 градуса Жега

                          Някой ми хвалят чз-75 б , аз съм стрелял с това оръжие , и моето скромно мнение на лаик , мога да кажа че по дървесинен пищов през живота си не съм държал . Ей все пак мнението си е мое .

                          Коментар


                          • До: Клуб-Glock

                            Не обръщай внимание на закачките ни с Венци (Румънеца), важното е пистолетът да ти пасне на теб. Няма лошо оръжие, всичко е въпрос на предпочитание и възможности, разбира се.
                            Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                            Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                            Коментар


                            • До: Клуб-Glock

                              Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                              Не обръщай внимание на закачките ни с Венци (Румънеца), важното е пистолетът да ти пасне на теб. Няма лошо оръжие, всичко е въпрос на предпочитание и възможности, разбира се.
                              Аз имам много малък опит с кно , стрелял съм с макаров ,ап, байкал 442 , чз 75б и валтер п 22

                              П 22 ми събра очите , Изключително точен от 25 м право в десетката , не можах да повярвам , никога не бях целил 10 , Прекрасна изработка , не можех да му се нарадвам и пак не успявам да разбера що го плюят.
                              с Чз 75б дори мишената не успях да уцеля

                              Коментар


                              • До: Клуб-Glock

                                Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                                Не обръщай внимание на закачките ни с Венци (Румънеца), важното е пистолетът да ти пасне на теб. Няма лошо оръжие, всичко е въпрос на предпочитание и възможности, разбира се.
                                Land rover discovery 300 Tdi

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X