Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Клуб-Glock

    Ето едно клипче - http://www.youtube.com/watch?v=zGRtEFH7VFg - стрелят патрони 9х19 с пистолет, който е с калибър 9х18. Не е Макаров, а унгарски РА-63 ( http://en.wikipedia.org/wiki/FEG_PA-63 ). Продаван е обаче в USA, като е рекламиран за "PA-63 Makarov", което разбира се не е вярно.
    Според мен е меко казано опасно, да се експериментира с тези неща, но всеки си има глава на раменете и преценява за себе си.
    Аз имам и Макаров и Г 17.
    Първия го уважавам - към учителя с уважение, нали , но втория направо си го обичам .

    Коментар


    • Първия го уважавам - към учителя с уважение, нали , но втория направо си го обичам


      Много точно казано.на 110% съм и аз на това мнение!

      Първоначално публикуван от r_vardarov
      Мислех ,да не пиша повече,в този,раздел,щото виждам че нещата стават груби вместо приятни.Аз няма на кого да се доказвам и на мен не е нужно да се доказват.Пиша просто за удоволствие,ако съм засегнал някого,моля да ме извини/не е било нарочно-нищо лично към никого,особенно след като не познавам хората /Колега,аз също съм стрелял 9х19 с Макаров,но признавам че куража ,не ми е достигал за патрон от ТТ.Признавам че ме учуди,но утре ще пробвам.
      Не се притеснявай,куршума направо се търкаля вътреНяма опасно налягане.Аз по принцип си стрелям стандартни патрони,а това го правя така ,за ташак

      А и забравих.Клипчето за Пауна

      http://vbox7.com/play:67f4620f

      аз съм лекето с късия ръкав, скороста на клипа е по звука, но кадрите нещо забавят............
      Последно редактирано от giorgio; 26-04-09, 07:59.
      Land rover discovery 300 Tdi

      Коментар


      • До: Клуб-Glock

        Ти пробвал ли си?Ако е станало ,ще те призная за номер1.Що то по принцип обратното ,от 17ката на ПМ стават.Ако не вярваш чукни един бас за 1000лв. и ела да ми ги донесеш.

        /румънски/, въобще четеш и вникваш ли в това което пишеш тук? Отговотът ми бе, че те няма и попитаха /дали не си се самоубил/-възможно е, ако си пробвал в Глок да поставиш патрон от Макаров.
        /та за клипчето КЪМ paunoff/ - мишените приличат , като тези в поделение 1/13 на Враня-София , но обстановката НЕ е същата!
        Мой съвет, когато стреляш, допирай бузата си до рамото /няма да се смееш след изстрелите ти/, а ще се гордееш. /без значение какво е оръжието/
        0876 79 25 21

        Коментар


        • До: Клуб-Glock

          Мой съвет, когато стреляш, допирай бузата си до рамото /няма да се смееш след изстрелите ти/, а ще се гордееш. /без значение какво е оръжието/

          Ейййййййййййййййййй това как го измисли невероятна техника.
          Последно редактирано от Венцислав Петров; 07-05-09, 16:34.
          "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

          Коментар


          • До: Клуб-Glock

            "Невероятната" техника не я е измислил Vektor и същата даже си има и име. Факта, че ти не го знаеш не ти дава право да се подиграваш на добрите намерения на колегата, нали?
            Последно редактирано от paunoff; 07-05-09, 20:22.
            Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

            Коментар


            • До: Клуб-Glock

              /paunoff/ вече убеден ли си как се хваща /шаран с изкривено пиронче/ ???
              Излишен е коментара за НАЙ качественият начин на стрелба, след като стилът е непознат .
              Какво ли би било и съвети за оръжие някои да ни дават !?
              0876 79 25 21

              Коментар


              • Абе да питам че се обърках пак.Това тема за Глок ли е ,или за техники на стрелба.Като не знам питамне бързам да ги изям ,топли топли..........докато не са дошли мухите

                Някой има ли възвратна ,оригинална за Глок 17.Само пружината ми трябва,без пласмасовия водач........димек, дали има някоя дето е счупен водача?Замислил съм едни промени по моя пак
                Последно редактирано от giorgio; 28-05-09, 07:53.
                Land rover discovery 300 Tdi

                Коментар


                • До: Клуб-Glock

                  Аз имам и не ми трябва.Само трябва да кажеш къде да ти я пратя и да изрежеш стоманения водач с който замених пластмасовия, за да извадиш пружината.

                  П.С.
                  Някой може ли да ми каже от къде да си купя обикновени(оригинални) мерни прибори за Глок, а не такива за по 100 и ...лв.

                  Коментар


                  • До: Клуб-Glock

                    Здравейте братя по оръжие, някой от вас пробвал ли е да си направи собственоръчно приклад? Имам идея да пробвам, че 180 лв са ми множко. Поздрави!
                    Nissan Pathfinder 4.0L

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от traktorist Преглед на мнение
                      Аз имам и не ми трябва.Само трябва да кажеш къде да ти я пратя и да изрежеш стоманения водач с който замених пластмасовия, за да извадиш пружината.

                      П.С.
                      Някой може ли да ми каже от къде да си купя обикновени(оригинални) мерни прибори за Глок, а не такива за по 100 и ...лв.
                      Да я режа?Че аз точно ми трябва оргинална пружина, да я слагам на стоманена осЧе тая на Глокмастер с която съм сега ,много блъска

                      П.П.Ще купуваш оргинални мерници?Аз съм човека беИмаш един комплет от мен............безплатно!Пиши на лични

                      Първоначално публикуван от EWGENI AWRAMOW Преглед на мнение
                      Здравейте братя по оръжие, някой от вас пробвал ли е да си направи собственоръчно приклад? Имам идея да пробвам, че 180 лв са ми множко. Поздрави!
                      Много една такава работа е...........Нямам фантазия от какво ще стане
                      Land rover discovery 300 Tdi

                      Коментар


                      • До: Клуб-Glock

                        Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
                        Да я режа?Че аз точно ми трябва оргинална пружина, да я слагам на стоманена осЧе тая на Глокмастер с която съм сега ,много блъска

                        П.П.Ще купуваш оргинални мерници?Аз съм човека беИмаш един комплет от мен............безплатно!Пиши на лични



                        Много една такава работа е...........Нямам фантазия от какво ще стане
                        Някога бях запален по фотото и имам фотопушка Зенит. Нейния приклад е разтегателен и много удобен. Проблема е в захващането в ръкохватката на пистолета.
                        Nissan Pathfinder 4.0L

                        Коментар


                        • До: Клуб-Glock

                          Първоначално публикуван от EWGENI AWRAMOW Преглед на мнение
                          Някога бях запален по фотото и имам фотопушка Зенит. Нейния приклад е разтегателен и много удобен. Проблема е в захващането в ръкохватката на пистолета.
                          Сложи снимка.
                          Land rover discovery 300 Tdi

                          Коментар


                          • До: Клуб-Glock

                            Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
                            Сложи снимка.
                            Фотопушката не е при мен. Като си я прибера ще и кача снимка.
                            Nissan Pathfinder 4.0L

                            Коментар


                            • До: Клуб-Glock

                              Хайде и аз да се присъединя към отбора на собствениците на Glock – моят е 19.
                              Никога не съм била голям ген на марката, но го купих преди 3 години защото ми трябваше дуракоустойчив пистолет, които „яде” почти всички патрони без да засича и с поне 15 заряден пълнител.
                              За сега съм супер доволна – изпълнява си предназначението по състезания.
                              За спора – пластмасов пищов или железен, отдавна съм се отказала от коментари – това е като спора „кокошката или яйцето”.
                              Голяма ми слабост беше собственият ми SIG, но за съжаление Glock-а го измества все повече и повече. (просто по-добри резултати при стрелба) )))))))
                              Последно редактирано от giorgio; 03-06-09, 18:48.

                              Коментар


                              • До: Клуб-Glock

                                Здравейте колеги,и аз от няколко години съм от фенклуба на "GLOCK".Имам модел 26 9x19мм.През това време на експлоатация нямам забележки и повреди.Нося го всеки ден и се старая да стрелям редовно.Миналата година му направих малък тунинг (по съвета на един специалист). Смених му спусъка с по-лек,затворната задръжка и бутона за пълнителя.Сега съм много по-доволен.Пожелавам успех на всички собственици на този ''пластмасов'' пистолет.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X