Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

    Първоначално публикуван от dido uzunov Преглед на мнение
    Между другото сега ми е влязла точно такава муха в главата (товарищ Макаров с такава визия).Сега сме в преговори с жената ама ще видим- май ще получа благословия ама.....от както започнах да я вземам с мене по състезания нещо в нея се пречупи.
    И аз бях с такова желание,но руския ми ПМ беше вече с изтървана оксидация като си го купих?И го обработих целияГотиното е че вече даже и не го чистя.Издържа и на пот.Покритието е от много качествен материал.А за мерницитеСтрелям само със стоп-патрони с него.И не ми трябва да се целя .От 5-6години почти не се целя в периметъра от 7-10м. просто си улучвам.И да изкам, немога да ви го обясня как става,просто става.Нали това ми е руския TASERА за стреляне , си стрелям с Глока
    Прикачени файлове
    Land rover discovery 300 Tdi

    Коментар


    • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

      Добре де само ще се хвалите ли... ? А кой, къде, за колко няма ли да споменете ? Плийз ! Това с "черния хром" звучи интересно. Ако някой знае нещо повече и за него нека да сподели.
      Range Rover Sport 2.7

      Коментар


      • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

        150лв. в гр.Сопот.Но май самата работа е правена в гр.Пловдив.Не ги питах че ме ядосаха като им видях работата. не са си направили и грам труда по предварителното полиране!Умрях,аз можех сам да си го полирам !Направо във ваните,че им е по лесно
        Land rover discovery 300 Tdi

        Коментар


        • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

          Още един въпрос как го предаваш за хромиране? Нали по закон е забранено да си даваш личното оръжие на когото и да е били. В смисъл интересуваме законна ли е процедурата или "полу-законна".
          Range Rover Sport 2.7

          Коментар


          • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

            Изкренно ме расмя.Аз не го давам на бай Пешо от воднотоА ми на лицензиран оръжеен майстор.И как ще се извършва ремонт на оръжие тогава ?Ще идва на адрес лиТи хаправо ги обрече на гладна смърт тия хора
            Land rover discovery 300 Tdi

            Коментар


            • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

              И лицензирания оръжеен майстор го разглобява носи го в нелицензирана галванотехника обикновенно същия ден го взима готов и го сглобява. Повечето оръжейници събират няколко пистолета и ги носят в един ден.
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
                И аз бях с такова желание,но руския ми ПМ беше вече с изтървана оксидация като си го купих?И го обработих целияГотиното е че вече даже и не го чистя.Издържа и на пот.Покритието е от много качествен материал.А за мерницитеСтрелям само със стоп-патрони с него.И не ми трябва да се целя .От 5-6години почти не се целя в периметъра от 7-10м. просто си улучвам.И да изкам, немога да ви го обясня как става,просто става.Нали това ми е руския TASERА за стреляне , си стрелям с Глока
                А защо си му направил и мерните прибори бели?

                Коментар


                • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                  Първоначално публикуван от traktorist Преглед на мнение
                  А защо си му направил и мерните прибори бели?
                  Не четеш ли отговора в поста му, който си цитирал? Просто не ги ползва, затова! Пък и мушката поне на макаров няма как да не стане бяла. Освен да се боядиса после.
                  "Do not correct a fool, for he will hate you;
                  Correct a wise man, for he will appreciate you."

                  Коментар


                  • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                    Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                    Не четеш ли отговора в поста му, който си цитирал? Просто не ги ползва, затова! Пък и мушката поне на макаров няма как да не стане бяла. Освен да се боядиса после.
                    На "белите" арсеналски макарови мерните прибори са черни, а на Байкал са бели, предполагам за по-евтино.
                    Аз лично не харесвам бели пистолети, но това няма значение.Мисля, че за каквото и да се ползва това оръжие(стрелба със стоп патрони,забиване на пирони...), хубаво е да става и за пистолет.

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                      Не четеш ли отговора в поста му, който си цитирал? Просто не ги ползва, затова! Пък и мушката поне на макаров няма как да не стане бяла. Освен да се боядиса после.
                      А

                      Първоначално публикуван от traktorist Преглед на мнение
                      На "белите" арсеналски макарови мерните прибори са черни, а на Байкал са бели, предполагам за по-евтино.
                      Аз лично не харесвам бели пистолети, но това няма значение.Мисля, че за каквото и да се ползва това оръжие(стрелба със стоп патрони,забиване на пирони...), хубаво е да става и за пистолет.
                      Ми то си е пистолет.И то какъвНо явно ти не можеш да ме разбереш.

                      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                      И лицензирания оръжеен майстор го разглобява носи го в нелицензирана галванотехника обикновенно същия ден го взима готов и го сглобява. Повечето оръжейници събират няколко пистолета и ги носят в един ден.
                      Да вярно е.Но от в момента в които, се впише в книгата му за извършване на ремонта.Ако ще и в задника да си го навираОтговорност носи той!Относно съхранение и всичко останало

                      Първоначално публикуван от traktorist Преглед на мнение
                      На "белите" арсеналски макарови мерните прибори са черни, а на Байкал са бели, предполагам за по-евтино.
                      Аз лично не харесвам бели пистолети, но това няма значение.Мисля, че за каквото и да се ползва това оръжие(стрелба със стоп патрони,забиване на пирони...), хубаво е да става и за пистолет.
                      Ми щото Арсенал ги прави качествениА руските ги правят като на час макКакто в моя случай.Ако сте прочели поста ми,ПМа побеля защото предния собственик.По точно охранителна фирма,го беше оставила да ръждясва на спокоиствие 3-4години в една каса!
                      Последно редактирано от giorgio; 22-04-09, 08:30.
                      Land rover discovery 300 Tdi

                      Коментар


                      • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                        Първоначално публикуван от incomis Преглед на мнение
                        Добре де само ще се хвалите ли... ? А кой, къде, за колко няма ли да споменете ? Плийз ! Това с "черния хром" звучи интересно. Ако някой знае нещо повече и за него нека да сподели.
                        Да има такъв в БГ.Мен лично ми харесва,оръжието си остава черно ,а на ръждата сбогом.
                        Land rover discovery 300 Tdi

                        Коментар


                        • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                          Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
                          Да има такъв в БГ.Мен лично ми харесва,оръжието си остава черно ,а на ръждата сбогом.
                          Къде колега и колко?
                          Дискавъри 300 тди ръчка
                          Витара тди автомат
                          XT660R

                          Коментар


                          • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                            Първоначално публикуван от jumbo1 Преглед на мнение
                            Къде колега и колко?
                            гр.Казанлък.А това колко,ако е цената? Колкото беше белия хром.Не е скъп,около 50лв.
                            Land rover discovery 300 Tdi

                            Коментар


                            • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                              Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
                              гр.Казанлък.А това колко,ако е цената? Колкото беше белия хром.Не е скъп,около 50лв.
                              Ще видя колко ще ми поискат тук в София. Понеделник ще проверя.
                              Range Rover Sport 2.7

                              Коментар


                              • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                                Някой наясно ли е как стои от техническа гледна точна ситуацията на патрон в цевта на Макаров. Т.е. ако е на предпазител, има ли рискове какви и т.н. Законовото положение е ясно: НЕ СЕ РАЗРЕШАВА НОСЕНЕТО НА ПИСТОЛЕТ С ПАТРОН В ЦЕВТА. Въпросът е от техническа гледна точка. Знам, че за някой други модели това не е проблем, но конкретно за Макарова?
                                Range Rover Sport 2.7

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X