Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WALTHER P22

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: WALTHER P22

    Първоначално публикуван от vladstudio Преглед на мнение
    Важното е теб да те кефи, всичко друго е без значение.
    Едно оръжие не те ли грабне от раз няма и от втори и трети път да те грабне.
    Ако ти харесва конкретния екземпляр, взимате една кутийка патрони CCI по възможност и отивате или на стрелбището или на подходящо място. Там един пълнител по мишена бавно и прецизно, един на бърза и то май е това.
    Моя го купувах май 2000 г, цената му беше 560 и още 150 после за дългата цев. сега цените май са подобни скоро не съм гледал.
    Благодаря за съвета!
    Сега пък попаднах на един,който ми предлагат за 400 лв. само с дългата цев.
    Не знам какво да правя?

    Коментар


    • От: WALTHER P22

      Здравейте!
      С каква смазка да се смазва оръжието,защото аз си купих спрей на "Сокол"?
      И при закупеното от мен оръжие, втора употреба, ми прави впечатление , че като завърта мушката на дългата цев на ляво и на дясно се завърта леко.
      В смисъл ми променя мушката, може би. Нормално ли е да се върти така?
      п.п. От къде мога да си намеря от евтините лазерни прицели?

      Коментар


      • От: WALTHER P22

        Здравейте!
        Има ли проблем , ако цевта е залепена с телоподаващо при патронника при положение,че резбата е превъртяла и няма друг начин да се фиксира на едно място?
        И проблем ли е , че от дълга цев е срязана и е направена къса?

        Коментар


        • От: WALTHER P22

          Решил съм да вземам 22 кал., като съм се спрял на този модел Walther P22,моля за мнения.
          Прочетох цялата тема,но може би ми трябва още малко да се навия.
          Предложиха ми модела с интегриран лазер
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:09_hg_walther_011712.jpg
Прегледи:1
Размер:266.9 КБ
ID:5633424

          Не виждам разлика между него и другия освен в цената
          Може би от всички 22 кал,които видях Валтера е най елегантен и красив.
          Стрелял съм доста с PPQ,но малкия ме грабна повече.
          Няколко човека ми казаха,че били проблемни или по скоро капризни към боеприпасите.Предполагам че с евтини патрони ще го прави този проблем.Имам флоберка Валтер и съм ползвал за всичките години досега само CCI ,като не съм имал проблеми.
          Последно редактирано от _Константин_; 06-01-15, 18:48.
          Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
          Dacia Duster 4WD

          Коментар


          • От: WALTHER P22

            Елегантен и красив ДА,но погляди Рюгера перво,че тук са на една цена пьк Рюгера си сттреля с каквото му сипеш.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • От: WALTHER P22

              Пластмаса, груба и дебела. Що не погледнеш "Берета"?
              сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
              dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

              Коментар


              • От: WALTHER P22

                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                Елегантен и красив ДА,но погляди Рюгера перво,че тук са на една цена пьк Рюгера си сттреля с каквото му сипеш.
                По принцип гледам да не стрелям със всякакви патрони, откакто ми се пръснаха цевите на ловната пушка с евтини патрони. Този Рюгер ми е малко дървен нещо
                .Общо взето повечето са в един и същ ценови диапазон

                Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
                Пластмаса, груба и дебела. Що не погледнеш "Берета"?
                На беретата кое и е елегантното.

                По принцип питането ми беше за Walther P22
                Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
                Dacia Duster 4WD

                Коментар


                • От: WALTHER P22

                  Първоначално публикуван от _Константин_ Преглед на мнение
                  По принцип гледам да не стрелям със всякакви патрони, откакто ми се пръснаха цевите на ловната пушка с евтини патрони. Този Рюгер ми е малко дървен нещо
                  .Общо взето повечето са в един и същ ценови диапазон


                  На беретата кое и е елегантното.

                  По принцип питането ми беше за Walther P22
                  Константин пита за руса мацка с големи цици, вие се опитвате да му пробутате брюнетки, тъмнокоски и все остальная сволоч. И друг път съм казвал избора на оръжието е като любовта от пръв поглед, или я има и те грабва, или просто я няма. Другото е компромис с лош край.
                  Взимай каквото си харесал и не робувай на чужди стереотипи. Боеприпасите са важно нещо разбира се. И свинята яде всичко, но никой не я е похвалил че има вкус. И най скъпите .22 са си достатъчно евтини.
                  Тази земя, по която тъпча сега,
                  тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                  тази земя – не е моя земя,
                  тази земя, простете, е чужда.

                  Коментар


                  • От: WALTHER P22

                    Първоначално публикуван от _Константин_ Преглед на мнение


                    На беретата кое и е елегантното.

                    Въпрос на вкус











                    По принцип питането ми беше за Walther P22
                    Прав си.
                    сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                    dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                    Коментар


                    • От: WALTHER P22

                      ЦИЦки тук трудно се намират та и от там моя съвет,ако ги има в изобилие в БГ то да,по моето разузнаване става за пищов това,възрастните го обичат,женички........удобен пощов.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: WALTHER P22

                        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                        ЦИЦки тук трудно се намират та и от там моя съвет,ако ги има в изобилие в БГ то да,по моето разузнаване става за пищов това,възрастните го обичат,женички........удобен пощов.
                        Тук ги има,цената им е около 650 - 850 лв. в зависимост от модификацията
                        Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
                        Dacia Duster 4WD

                        Коментар


                        • От: WALTHER P22

                          Първоначално публикуван от _Константин_ Преглед на мнение
                          Тук ги има,цената им е около 650 - 850 лв. в зависимост от модификацията

                          Аз за патрониме говоря,кьт са нещо добрите 22ки та и от там и избора на пищов - няма голям смисьл да купиш нещо което стреля само с един или 2 модела патрони и да ти стои паметник както се случи с много от тукашните.

                          Само казвам
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • От: WALTHER P22

                            Взимаи Валтера ,няма да съжаляваш. Имам го от 5 години и съм изтрелял над 10000 патрона, като в началото стрелях само с Селер и Белот защото се бях наплашил от тази тема , че е правен от пласмаса и от цам, ама колкото повече стрелях по хубаво му ставаше и след истреляни към 2000 патрона го запуках само на cci на Стингер, е нищо му няма , и бях чул че нямали да му останат нарези в цевта от толкова много истрели а те са си все там. Преди това имах Макаров ама много дървен ми беше, после си взех едно чз75, истраях го точно 3 месеца, не че беше лош ама не беше моя пистолет и ми тежеше много. Икато взех Валтера все едно за мене беше правен , лек удобен и много точен ама много точен, и Г22 и нея е имам пък за нея кви глупости говорят, че и са местила базата за оптиката и след 2-рия изтрел са размествала , че патроните след изтрел дима ти влизал в очите , пълни глупости и легенди, колко чакали са испадали с нея ,като ги шибна в кратуната с Стингера все едно са лапнали граната после
                            Така че взимаи смело.

                            Коментар


                            • От: WALTHER P22

                              Първоначално публикуван от FABARM Преглед на мнение
                              Взимаи Валтера ,няма да съжаляваш. Имам го от 5 години и съм изтрелял над 10000 патрона, като в началото стрелях само с Селер и Белот защото се бях наплашил от тази тема , че е правен от пласмаса и от цам, ама колкото повече стрелях по хубаво му ставаше и след истреляни към 2000 патрона го запуках само на cci на Стингер, е нищо му няма , и бях чул че нямали да му останат нарези в цевта от толкова много истрели а те са си все там. Преди това имах Макаров ама много дървен ми беше, после си взех едно чз75, истраях го точно 3 месеца, не че беше лош ама не беше моя пистолет и ми тежеше много. Икато взех Валтера все едно за мене беше правен , лек удобен и много точен ама много точен, и Г22 и нея е имам пък за нея кви глупости говорят, че и са местила базата за оптиката и след 2-рия изтрел са размествала , че патроните след изтрел дима ти влизал в очите , пълни глупости и легенди, колко чакали са испадали с нея ,като ги шибна в кратуната с Стингера все едно са лапнали граната после
                              Така че взимаи смело.
                              Взех го вече!
                              И съм горд собственик на Walther P22

                              Един въпрос:
                              Кой е най-практичния начин за носене на валтерчето?
                              Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
                              Dacia Duster 4WD

                              Коментар


                              • От: WALTHER P22

                                Честито !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X