Обява

Свий
Няма добавени обяви.

STYER M9 или CZ 75 D COMPACT P01

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • STYER M9 или CZ 75 D COMPACT P01

    Здравейте, притежавах WALTHER P22, но реших да взема нещо по-сериозно и съм се спрял на тези двата.
    Кажете моля Ви, какви са ви мненията за тези оръжия.
    Благодаря.

  • #2
    До: STYER M9 или CZ 75 D COMPACT P01

    При Щаера липсва пин блок,което е малко рисковоЧЗ е много здраво и сигурно оръжие.Все пак постреляй преди да купуваш важно е на теб да ти пасне.

    Коментар


    • #3
      До: STYER M9 или CZ 75 D COMPACT P01

      Благодаря, така мисля да направя, но незнам кога ще мога да отскоча до "VIP" -a.
      Днес говорих със служителя от служба КОС и тоя ми разби представите - STYER не струвал, CZ било тежко, а GLOCK бил пласмасов и некви такива глупости. Единствено признавал SIG SAUER, но като гледам цените ...
      А можете ли да ми дадете предложения за пистолет 9х19 в диапазона 900 - 1200 лв.

      Коментар


      • #4
        До: STYER M9 или CZ 75 D COMPACT P01

        H&K USP compakt! едно наистина добро оръжие. Приятно за работа и удобно за носене оръжие.
        Дискавъри 300 тди ръчка
        Витара тди автомат
        XT660R

        Коментар


        • #5
          До: STYER M9 или CZ 75 D COMPACT P01

          H&K USP compact - добър е, но ми превишава бюджета.
          Искам още нещо да питам - има ли някаква разлика между GLOCK 17 и GLOCK 19 освен в размерите ?
          Понеже повечето от хората с които съм говорил казват да взема GLOCK 17, че бил по-добър.

          Коментар


          • #6
            До: STYER M9 или CZ 75 D COMPACT P01

            ЧЗ -75 Д Компакт маса-780 гр. Зиг Зауер P226 маса-790 гр. P228 маса-740 гр. Sig pro 2009 маса-715 гр.(полимерна рама)

            Коментар


            • #7
              До: STYER M9 или CZ 75 D COMPACT P01

              Размери и брой на амуниции.Модел 19 е компакт. С около 1.5 см скъсен откъм цев и дръжка.На мен лично 17 ми е по-удобен затова се спрях на него.Такива дивотии че е пластмасов и не струва може да изчетеш хиляди но истина е че това е едно перфектно оръжие- Glock Perfecktion.Без разни глупости по него ( предпазители, декокъри и т.н.)Удобен, лек, не е скъп, не е претенциозен към амуниции, не иска да го къпеш всеки ден , здрав, опа, много здрав, перфектен за постоянно носене повярвай.За тази цена тунингован.А бе Глок.
              Grand Cherokee WJ 4.7 V8
              Това е положението.

              Коментар


              • #8
                До: STYER M9 или CZ 75 D COMPACT P01

                Снощи изчетох цялата тема "Glock-a добро оръжие ли е?" и доста се посмях, но както и да е.
                Някой да е виждал "СТОПЕН" от каквото и да е GLOCK ???
                Тука в Троян GLOCK 17 и 19 ми ги предлагат на цена от 1100 лв. което се вкучва в бюджета ми. За ЧЗ 75 D Compact около 1200 лв, а за STYER M9 немогат да ми дадат цена... и най-вероятно ще взема GLOCK.

                Коментар


                • #9
                  До: STYER M9 или CZ 75 D COMPACT P01

                  До: karlosjackal - относно GLOCKа - удобен ли е за ежедневно носене, не е ли малко голям? Отката как е ?
                  Едим път съм стрелял с GLOCK 19 и останх с доби впечатления .

                  Коментар


                  • #10
                    До: STYER M9 или CZ 75 D COMPACT P01

                    Аз съм виждал стопен.
                    Даже редкия ЧЗ-85 струва по-малко от това пластмасово гребенче.

                    Коментар


                    • #11
                      До: STYER M9 или CZ 75 D COMPACT P01

                      Време беше адаша да се обади еле пък като си лафиме за Глок.
                      По темата- на мен ми удобен, много хора ме кандърдисваха за 19, но ми е малко къс.17 ми лепна, аз съм 183 см. на 110 кг. и ми е доста удобен.За ежедневно носене кой ще ми препоръча друг освен Глок.Хеклерите са с около "3" копчета преди стрелба, пък на мен са ми обемисти.Тегло не споменаваме, ергономичност също.Отката е според човека, пробвай и ще разбереш.Не забравяй предимството на по-дългата цев.Ако отката ти е проблем, намери си компенсиран, не е проблем.Винаги когато стреляш с Глок ще оставаш с добри впечтления.
                      Grand Cherokee WJ 4.7 V8
                      Това е положението.

                      Коментар


                      • #12
                        До: STYER M9 или CZ 75 D COMPACT P01

                        След като си се спрял на Глок и се двуомиш между 17 и19 имай в предвид следното. Глок 19 е с по малки размери следователно е по удобен за ежедневно носене,но ако си с по големи ръце и остават части от дланта и пръстите да стърчат си вземи 17.

                        Коментар


                        • #13
                          До: STYER M9 или CZ 75 D COMPACT P01

                          Благодаря за съветите. Решил съм като ми излезе разрешителното да отскоча до VIPa и първо в стрелбището да видя какво ще ми пасне, а после горе

                          до Стефан - От нещата които четох ми направи впечатление, че си твърдо против GLOCK. Какво би ми препоръчал да купя ?
                          Благодаря.

                          Коментар


                          • #14
                            До: STYER M9 или CZ 75 D COMPACT P01

                            Първо изясни за себеси за какво ти е необходим пистолета и кога и как ще го носиш. Ако ще го носиш всеки ден, скрито носене, и ще е "отърви кожа" замисли се даже за Глок 26. Уверявам те че на нормална дистанция около 10м разликата зависи само от задприкладното устройство. Ако целта на оръжието е респект то Глок 17 или 19 са добър избор. Ако обаче ще ходиш в гората и ще стреляш по прасета то Глок 17 L или ако не се лъжа Глок 34 вършат идеална работа. Доколкото идеален вариант няма - всичко е въпрос на компромис.
                            Дискавъри 300 тди ръчка
                            Витара тди автомат
                            XT660R

                            Коментар


                            • #15
                              До: STYER M9 или CZ 75 D COMPACT P01

                              Здравейте, да се похваля - GLOCK 17

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X