Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Рано или късно щеше да се случи, и то се случи...

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Рано или късно щеше да се случи, и то се случи...

    Всъщност се е случило още през 2014..

    Вече има напълно действащо и функционално, метално оръжие, произведено чрез 3д принтер технология..

    Преди десет години, тръбях по форумите че това ще стане, да се вземат някакви мерки по въпроса, ама мерки не се взеха.
    Сега всеки малоумник с 3д принтер, може да си принтира оръжие!!!

    https://www.stratasysdirect.com/blog...d-1911-pistol/
    Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

  • #2
    От: Рано или късно щеше да се случи, и то се случи...

    Цената на принтер за метал сигурно е нехуманна,та това може и да ограничи кръга от малоумници! Ама не съм много в час с тази техника,и може да се заблуждавам!
    088пет722пет99
    http://www.hydropompi.com/

    Коментар


    • #3
      От: Рано или късно щеше да се случи, и то се случи...

      Първоначално публикуван от Traqn Savov Преглед на мнение
      ...Сега всеки малоумник с 3д принтер, може да си принтира оръжие!!!...
      Искаш да кажеш всеки малоумник, който има излишни половин милион долара за точно този принтер
      And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

      Коментар


      • #4
        От: Рано или късно щеше да се случи, и то се случи...

        Всеки път като чета на тракн новините се сещам за оня виц за милиционера дето забил шамар на турски турист
        Издъних се на Тюринг теста

        Коментар


        • #5
          От: Рано или късно щеше да се случи, и то се случи...

          Не съм го чел..
          Иначе половин милион, е в момента ама когато го хване бай ти китаец да го прави, съм сигурен че цената ще падне драстично..

          То не че идиота не може да си го намери (набави) от някъде оръжието, по плашещ е ирационалният страх, че може да си го произведе за една цигара време.. А какво ли ще е след 20 години!!!

          Трябва да се вземат спешно мерки!
          Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

          Коментар


          • #6
            От: Рано или късно щеше да се случи, и то се случи...

            След 20 години ще се стреляме с " бластери " и колим със светлинни мечове. Така, че ..... :-)
            Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
            "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
            "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

            Коментар


            • #7
              От: Рано или късно щеше да се случи, и то се случи...

              Първоначално публикуван от Traqn Savov Преглед на мнение
              Не съм го чел..
              Иначе половин милион, е в момента ама когато го хване бай ти китаец да го прави, съм сигурен че цената ще падне драстично..

              То не че идиота не може да си го намери (набави) от някъде оръжието, по плашещ е ирационалният страх, че може да си го произведе за една цигара време.. А какво ли ще е след 20 години!!!

              Трябва да се вземат спешно мерки!
              Да падне колко да падне цената пак ще е много по голяма от конвенционалните машини с които можеш да си го направиш и сега .
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • #8
                От: Рано или късно щеше да се случи, и то се случи...

                То щото до сега не можеше да се направи джапане дето да издържи няколко изстрела

                Вица е от соца. Милиционер ходил на училище, след което видял на улицата турски турист и му заковал монументален шамар.
                Питали го защо бие човека, той се навъсил

                - Е как така, 500 години турско робство, как да не го ударя ?!?
                - Ама то е било отдавна, какво ти е виновен днес човечеца ?
                - Е, аз днес научих !
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • #9
                  От: Рано или късно щеше да се случи, и то се случи...

                  Първоначално публикуван от Traqn Savov Преглед на мнение
                  ...по плашещ е ирационалният страх, че може да си го произведе за една цигара време...
                  Не те ли плаши ирационалният страх, че и към момента всеки може за една цигара време и на цената на кашон цигари да си произведе няколкостотин килограма експлозив?
                  And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Рано или късно щеше да се случи, и то се случи...

                    Аз пък умиргам от любопитство да узная какви точно "мерки" предлага тракн (или който и да е друг) срещу тази "опасност".

                    Парите с които тук мога да си купя неофициално съвсем работещо, изработено с по-утвърдени технологии, с по-високо качество и по-голям ресурс огнестрелно оръжие ги изработвам за един работен ден.

                    3д принтерът определено ще работи по-дълго време и не съм изобщо убеден че ще го направи по-евтино.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Рано или късно щеше да се случи, и то се случи...

                      А има начин ама ще кажете сигурно че е краен:
                      Да се съберат всички тези книги и литература, и всеки производител на такава техника или който разбира как работи, да се обявят от дявола!!! и да се подготви една все изгаряща клада, и да се нахлупят белите качулки..

                      И за три дена вече няма да има опасност.

                      В момента чета за био-принтери, които могат да принтират човешки клетки, представете си след 100 години, можеш да си направиш биороботи вече..

                      И до там ще я докараме, ако не се вземат спешно мерки, защото после ще е късно вече..
                      Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                      Коментар


                      • #12
                        От: Рано или късно щеше да се случи, и то се случи...

                        Пак да питам: какви мерки? Предложеният краен начин освен краен е и неработещ - историята помни доста опити.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Рано или късно щеше да се случи, и то се случи...

                          Първоначално публикуван от Traqn Savov Преглед на мнение
                          ... представете си след 100 години, можеш да си направиш биороботи вече..

                          И до там ще я докараме, ако не се вземат спешно мерки, защото после ще е късно вече..
                          Бафмааму, Траяне, да не си Конър Маклауд нещо...? За след 100 години планирам да съм навъртял вече доста стаж откъм долната страна на тревата
                          And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Рано или късно щеше да се случи, и то се случи...

                            Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                            То щото до сега не можеше да се направи джапане дето да издържи няколко изстрела

                            Вица е от соца. Милиционер ходил на училище, след което видял на улицата турски турист и му заковал монументален шамар.
                            Питали го защо бие човека, той се навъсил

                            - Е как така, 500 години турско робство, как да не го ударя ?!?
                            - Ама то е било отдавна, какво ти е виновен днес човечеца ?
                            - Е, аз днес научих !
                            Мислех да питам за вица ......ама ....ме изпревари. Благодаря!
                            088пет722пет99
                            http://www.hydropompi.com/

                            Коментар


                            • #15
                              От: Рано или късно щеше да се случи, и то се случи...

                              Ако сте гледали Козия рог това произведение ще се пръсне като пушката на оня дето я затапи героинята с кал. Предполагам че пищофите са изработени от фибран. А той не е най здравия материал за огнестрелно оръжие. А градския (Траян) да продължи да чете ама други неща не за био принтери. Книги са горили Инквизицията, Хитлер и Комунистите. Аз не съм видял никой от изброените да го прави.
                              Киа Соренто, MB A140 (Поне не съм пеша)

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X