Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ruger

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ruger

    Здравейте,
    Какво ви е мнението за пистолетите модел "ruger" p95

  • #2
    До: ruger

    Като цяло, това са едни от най-технологичните пистолети и револвери с малък дял на обработка чрез стружкоотнемане за сметка на прецизно черупково леене.

    Револверите им имат най-добрия баланс и рама от масовото производство и има една приказка, че идеалният револвер е спусък на Смит в корпус на Ругер.

    Серията Р е известна с това, че дава много добро качество за цената си и без да се натрапват, това са широко разпространени пистолети. Това, за което питаш ти е семейството с полимерна рама и без да блести с нещо изключително, изборът е много разумен.

    http://ruger.com/Firearms/FAProdResu...es&type=Pistol

    Коментар


    • #3
      До: ruger

      Ето малко и от мен:
      http://www.youtube.com/watch?v=eskqKpopGeE
      http://www.youtube.com/watch?v=NKf8KNsUwf8
      Купи си Глог

      Коментар


      • #4
        До: ruger

        Първоначално публикуван от traktorist Преглед на мнение
        Купи си Глог
        А, трънка да си купи?

        Коментар


        • #5
          До: ruger

          Много рядко давам съвети, но мисля че този е добър.Харесвам много револверите и
          флоберковите пистолети на Рюгер, но нека не сравняваме несравними неща.
          Тази тема вече сме я дъвкали. Ама можем да отворим друга за Рюгер-къде е на
          въоръжение и т.н.Щото имах подобен "Хамерикански" пистолет от по известна марка и
          беше абсолютен боклук.
          Все пак всеки сам си решава какво да си купи, а като не му хареса винаги може да си
          вземе нещо друго.

          Коментар


          • #6
            До: ruger

            При тия пари и разправии? Винаги? За мене е пълна загадка купуването на гребенчета, сапунерки, револвери или американски калибри. Но феновете им са толкова кресливи, че се създава впечатление че тия неща верно съществуват.

            Коментар


            • #7
              До: ruger

              От големите американски производители на пистолети остана само Рюгер. Колт отдавна се изнесе от сегмента, а Смит по-добре да си гледат револверите.

              А, на теб Глок засичал ли ти е? Доста стъписващо действа.

              Стефане, Р95 е в калибър 9х19, а колкото и да не ти се признава, в Европа няма много адекватни калибри за самозащита, пък в Русия - съвсем. Само не ми говори за руските екзотики около 9 mm... При боеприпасите, двете класики са американски - .45 и .357

              Коментар


              • #8
                До: ruger

                Стефане, кажи кво руско да си купим с подобни ТТ данни и да е надежно.Веднага
                продавам пищова и го взимам.Ама нито Стечкин нито Гюрза 9х21 се продават свободно
                в България.Ех мечти.
                Последно редактирано от traktorist; 03-12-07, 22:17.

                Коментар


                • #9
                  До: ruger

                  Глока не ми е засичал.
                  Разбирам предимството на по големия калибър, но мисля че с повече патрони с по
                  малък калибър ефектът е по голям.Не случайно американските служби в последните
                  години се насочиха към пистолети, а не револвери.Има цяла наука за бойната стрелба
                  с късо оръжие и тя е създадена предимно от американците.

                  Коментар


                  • #10
                    До: ruger

                    Количеството не може да измести качеството. Ти ако до 3тия изстрел не си приключил работата...

                    На мен Глок ми е заклинвал патрон.

                    Ти не ги гледай американските "служби". При тях пистолетите са по-скоро нападателни, защото постоянно имат работа с престъпници и със задържания. Затова разнасят армейски железа. Тук си говорим за самоотбрана от нормални хора, а не от такива с "рисково поведение".

                    Коментар


                    • #11
                      До: ruger

                      Ми тогава препоръчай револвер, а не този пластмасов Рюгер.Щото за пистолет с
                      полимерна рама не мисля че това е най доброто.
                      Къде си говорихме за самоотбрана?

                      Коментар


                      • #12
                        До: ruger

                        А, Стечкина е ужасно нещо. Ако не си като сибиряк от американски филм. Кобурът който го прави уж полезен па е ужасен за носене.
                        Револверът е само малко по-читав от кремъчните пищови.
                        Ми квото има - това е. 9х18, х19 и приключваме случая. 10 ауто не се прихвана, значи друго няма и да има. Нrто руските чудо калибри. Квото и да могат - като ги има по два в музея, значи все едно не съществуват. И тях ги забравяме. Някак от само себе си остават Макаров и квото там Пара. Но пък от всички магарета да избереш това с пластмасовия крак ... Не бе, разбирам че много тегли, ама протезата си е протеза. ИМХО.
                        Последно редактирано от Стефан; 04-12-07, 01:49.

                        Коментар


                        • #13
                          До: ruger

                          Тази тема тотално се обърка и надали помогнахме на колегата който я създаде.

                          Коментар


                          • #14
                            До: ruger

                            Не пропоръчвам SP или GP револверите, защото човекът пита за пистолет и то за конкретен.

                            Айде, Стефан като е разбирач да си пука с крадени схеми от морално остаряли концепции като РРК и неговия 9х17.

                            Който не се притеснява, че ще му се "стопи" пистолетът на слънце, да взима смело. Личният пистолет е много по-важно да е удобен и лек за носене, иначе ще стои все в касата, щото тежките железа много бързо омръзват при разнасяне. Не знам тук кой се изживява като гангстер или полицай от група за задържане, обаче за нормални цивилни като нас, всякакъв съвременен пистолет е предостатъчен. Който мисли, че ако някога потрябва е по-добре да няма предпазители, зареждане и т.н. - тогава някой лек револвер в .357.

                            В заключение кам автора - щом ти харесва, взимай и няма да сбъркаш.

                            Коментар


                            • #15
                              До: ruger

                              Намерил се кусур ... Препоръчай му тогава морално бъдещият Жирожет или бластер някъв. Примерно магнитен, или антигравитационен. Понеже лазерните са също морално изтъркани.
                              За оръжието главното е да го има, не да е нам си кво. А за Макаровия има даже и патрони. Че ще ти е трудно да ми обясниш кво му е хубавото на Дизърт игъла или някво друго извращение което не може да гръмне изобщо.
                              Май много бързо забравихте гладните години. А те чакат зад ъгъла. Между нас казано.
                              Ще те питам утре кви магнуми и кви 357, 358, 359, 360, брой, брой, още има да даваш, ще купуваш от фатмаците като дотрябва нещо. Стрелкови клуб някъв ...
                              Също като оня мислител дето сериозно разправяше че Драгунов е буклук, щото трябвало да е поне с Лапуа нам си ква. А публиката се опика от смях докато оня мислеше отговор на въпроса "ми отде да му зеем тогаз патрони, бе старши?".
                              Лошо ги учиш така. Ако е само да разкараш някой който ти е увиснал на врата във входа - по-добре вземи спрей, или там шокови гранати, и приключи случая.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X