Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CZ-G2000

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • CZ-G2000

    Интересува ме: Дали това оръжие се внася и продава в България?
    Също вашето мнение за него. Въпросът изобщо не е само към хора, които имат личен опит с него, защото те надали са много, ако въобще има такива!
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

  • #2
    До: CZ-G2000

    Изглежда модерен.Не знам дали се продава в България, но сигурно може да се поръча
    в по-големите оръжейни магазини.Аз лично не бих си купил такова оръжие защото
    няма много информация за реалните му качества.За мен ТТданните не са критерий.
    По добре нещо което е било на въоръжение някъде.Държавни поръчки печелят и
    невероятни боклуци но все пак преминават някакви тестове.
    http://www.pishtov.com/CZ/CZ_g2000.htm

    Коментар


    • #3
      До: CZ-G2000

      Е, никой ли няма да каже нещо?!
      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

      Коментар


      • #4
        До: CZ-G2000

        То, хубаво, че държавните поръчки често се печелят от боклуци, особено когато се търси най-ниската цена или най-щедрият подкуп, обаче това чудо нищо не е печелило и не е прието на въоръжение никъде, въпреки, че пистолетът е проектиран да се включи в конкурс за някакво чешко превъоръжаване. След това, лицензното производство е шитнато на Венецуела и тамошната версия се казва "Саморана".

        Ако си решил да се обзавеждаш - става, но имай предивд слуховете, че цивилната версия е само с единично действие на спусъка.

        Коментар


        • #5
          До: CZ-G2000

          вася се и се продава, мой приятел има такъв. аз съм изстрелял около стотима патрона с него, но нещо не е както трябва в това оръжие....
          лично мое мнение е че не е добре балансиран, при изстрел какъвто и захват да ползваш се вдига нагоре... при 3 последователни изстрела третия патрон е извън мишената на 15 метра дистанция...когато свършат патроните блока не заключва доста често... много слаба групираност на попаденията...
          поздрави!

          Коментар


          • #6
            До: CZ-G2000

            +1! не ти трябва бягай надалеч. Ако искаш полимер защо не помислиш за H&K USP.
            Дискавъри 300 тди ръчка
            Витара тди автомат
            XT660R

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X