Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Walther P99

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Walther P99

    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=42994
    Колега Теототи, сигурно си видял тази тема от горния линк. Ако не си, прочети я. И аз минах по твоя път, та там можеш да намериш доста информация преди покупка на пищов. Благодарение на хората тук аз вече направих моя избор.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • #17
      До: Walther P99

      zzlatev,бях чел преди дискусиите по темата поставена от теб.Изчетох ги отново.
      Ти купи ли си желаното оръжие?

      Коментар


      • #18
        До: Walther P99

        Колега teototi,
        Погледнете и тук: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=34589
        Темата е за Викинг, но...
        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

        Коментар


        • #19
          До: Walther P99

          Разбирам за какво става въпрос.Прилики и прочие.ЧЗ-то с полигонална цев ли е?
          Прикачени файлове

          Коментар


          • #20
            До: Walther P99

            Първоначално публикуван от teototi Преглед на мнение
            zzlatev,бях чел преди дискусиите по темата поставена от теб.Изчетох ги отново.
            Ти купи ли си желаното оръжие?
            Още чакам разрешителното за придобиване, иначе съм го избрал окончателно.
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • #21
              До: Walther P99

              Доколкото съм разбрал правилно -
              Пистолет модел М&P9 казваш си стрелял и дава по-малък откат.Но за него също ще попитам за полигонална цев?
              Прикачени файлове
              Последно редактирано от teototi; 24-11-08, 14:10.

              Коментар


              • #22
                До: Walther P99

                Като допълнение бих казал,че полимерните рами не ме притесняват.Важното е едно оръжие е да не е капризно към патроните.Да е удобно,като ергономичност-захват на ръкохватката.Тя според мен е от значение как приема отката самата ръка.
                Бях питан дали съм стрелял....и там още подробности!?... Ами -да!Много патрони с Макаров.После си взех Валтерчето Р22.С него пада много яко стреляне.!До 200-250 патрона на стрелба.Е по някога и по 100,когато не съм се наточил !Затова се насочих интуитивно към по-големият брат,батко! Р99.
                Прочетох,че Р99 не е с полигонална цев!Общо взето по-големият брат не е толкова популярен,както в брой собственици,така и в магазините.
                За Глок...харесвам го,като оръжие.Стрелял съм,но това не ме прави компетентен.Четох за стапяне на полимера и прочие.....ами то и Валтерчето е с полимерна рама,обаче не го хвърлям в печката,нито го оставям в колата-особено на ТАБЛОТО
                Възпитан съм да възприемам личното оръжие,като свещенно!!!То не се отделя от мен,когато съм навън.Единствено го предостъпвам на жена ми на стрелбището да стреля.
                Глока ме устройва,като цена,Щаера също-но за него четох,че е капризен към патрони,Смита-много ми харесва!Ама върви към 1550лв.
                ЧЗ-много хубав пистолет.....по-евтин!от 1500,но по-скъп от Глока.....
                Въобще-ужас!

                Коментар


                • #23
                  До: Walther P99

                  Смита станадартен е към 1350 лева с ДДС без светещи мерни прибори. Иди го виж и го подръж поне, мен ме плени още преди да стрелям. За цевта мисля, че еполигонална. Виж и в чужди стрелкови Форуми, много го хвалят.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • #24
                    До: Walther P99

                    Да,имаш право!Харесва ми!

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X