Обява

Свий
Няма добавени обяви.

търся револвер

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: търся револвер

    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    Не се бьзикам - не виждам голяма логика 38 да е по-скьп боеприпас от 357,както и тоя Смит да е на тая цена.
    Като прочетох поста ти се хванах и отворих един сайт на оръжейни магазини.Та резултата, 38 цени от 0,7-1,06 лв. 357 от 0,75 до около 0,9лв. само два вида са по-скъпи т.е. над 1,6 лв.Лично аз на стрелбище ми излезе левче патрона.Изводите си ги прави сам.

    Коментар


    • #17
      От: търся револвер

      Здравейте!
      Искрени благодарности на всички, които пишат и взимат отношение тук. И най-вече на тези, които се опитват да ми помогнат по някакъв начин.
      Стремя се от всеки Ваш коментар, да извличам полезна информация, която ми е необходима. И да се уча/не по-малко важно/. Както е казал някой:"Човек се учи цял живот и си умира ненаучен"!
      Живи и здрави бъдете!

      Коментар


      • #18
        От: търся револвер

        Колеги, имам проблем и моля за съвет!
        Преди около месец и половина подадох необходимите документи в служба КОС за разрешително, за придобиване на КНО. Мина едномесечния срок/по закон доколкото знам/, но отговор/някакъв/ нямам. Научавам, че косаджията напуснал преди около един месец. Други познати полицаи ме светнаха, че при това положение, дори и да е готово разрешителното, няма кой да го оформи и връчи. Някой, ако има идея какво се прави при такова положение, моля да ме открехне.

        Коментар


        • #19
          От: търся револвер

          Първоначално публикуван от Stoian Ivanov Преглед на мнение
          Като прочетох поста ти се хванах и отворих един сайт на оръжейни магазини.Та резултата, 38 цени от 0,7-1,06 лв. 357 от 0,75 до около 0,9лв. само два вида са по-скъпи т.е. над 1,6 лв.Лично аз на стрелбище ми излезе левче патрона.Изводите си ги прави сам.
          Ми пак ми е леко чудно,принципно тук 357 си е 357,с около 20-30% по-скьпи от 38,а сьщото важи и за пистолетите.Факта,че е мислен и правен да дьржи на 357 им харесва на пичовете и гледам 38 не ги карат много.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #20
            От: търся револвер

            Колеги, нещата имат развитие.
            Успех!

            Коментар


            • #21
              От: търся револвер

              И при мене така ма жената не вярва.......


              Излей си мъката,на къде се развиха нещата,поФали се като хората,така само партенки пускаш
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #22
                От: търся револвер

                Първоначално публикуван от пълен новак Преглед на мнение
                Колеги, имам проблем и моля за съвет!
                Преди около месец и половина подадох необходимите документи в служба КОС за разрешително, за придобиване на КНО. Мина едномесечния срок/по закон доколкото знам/, но отговор/някакъв/ нямам. Научавам, че косаджията напуснал преди около един месец. Други познати полицаи ме светнаха, че при това положение, дори и да е готово разрешителното, няма кой да го оформи и връчи. Някой, ако има идея какво се прави при такова положение, моля да ме открехне.
                Има голяма вероятност ,ако нямаш достатъчно сериозна аргументация за необходимост в мотивите ,да не получиш положителен отговор!
                МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                Коментар


                • #23
                  От: търся револвер

                  Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
                  Има голяма вероятност ,ако нямаш достатъчно сериозна аргументация за необходимост в мотивите ,да не получиш положителен отговор!
                  Прав си. Това го знаех още когато пишех аргументите си в молбата. Нещата при мен са сериозни и са верни!/не е за хвалба/

                  Коментар


                  • #24
                    От: търся револвер

                    Здравейте отново!
                    Разрешителното вече е факт и търсенето на револвер в .357 магнум е на дневен ред. Припомням: цев 4", запазен. Предпочитания - Смит и Уесън 686; 66; Рюгер KGP 141 или GP 100 серията.
                    Благодаря предварително и успех!

                    Коментар


                    • #25
                      От: търся револвер

                      S&W 686 - най-доброто! Повечко пари може би, но си заслужава всяка стотинка!
                      Мечтата ми... Някой ден може би...

                      Коментар


                      • #26
                        От: търся револвер

                        Моля темата да се заключи!
                        Благодаря на всички.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X