Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Револвер или пистолет?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Револвер или пистолет?

    Първоначално публикуван от stariat Преглед на мнение
    Преди да купуваш разни железа иди и купи от пазара една кокошка .И в къщи и резни главата да видиш как се премета и пръска кръв навсякъде.Та да не стане да думнеш некой и като видиш кръвта как блика да подбелиш очи и да тупнеш до него.Та куките да се чудат кой от кво е умрел

    Ха ха ха ха ха якооооо
    Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

    Коментар


    • #62
      До: Револвер или пистолет?

      Първоначално публикуван от stariat Преглед на мнение
      Преди да купуваш разни железа иди и купи от пазара една кокошка .И в къщи и резни главата да видиш как се премета и пръска кръв навсякъде.Та да не стане да думнеш некой и като видиш кръвта как блика да подбелиш очи и да тупнеш до него.Та куките да се чудат кой от кво е умрел

      колега аз не съм касапин не съм жаден за кръв и не си купувам пистолет за да убивам хора.и на последно доколко е опасен или не този боеприпас 22 въпроса е спорен. ПОПИТАХ ЧИСТО ТЕНИЧЕСКИ извинявам се ако не съм задал по точно въпроса.


      СЪС ЗДРАВЕ

      Коментар


      • #63
        До: Револвер или пистолет?

        Това с кокошката е яко неуместно. Стигне ли се до такава ситуация от адреналина не можеш да стоиш на едно място камо ли да ти призлее от кървища.

        За "опасността" от .22 lr важи принципът, че това не е играчка. Един познат така си отнесе собствения куршум в корема след рикушет и понеже беше в града, успя веднага да отиде в болницата, където след операцията са му казали, че максимум още половин час и щял да замине. Това от рикушет с неясна скорост. Така че, и този боеприпас е смъртоносен когато става въпрос за лош късмет. Обаче когато става въпрос за самоотбрана - забрави. Освен попадение в мозъка или в сърцето не ти върши работа да спреш нападението, а в реална ситуация трябва да си доволен ако изобщо улучиш нещо, назависимо какви резултати имаш по стрелбищата.

        Коментар


        • #64
          До: Револвер или пистолет?

          Револвер или пистолет?

          Според мен е хубаво да си с газов револвер /за кучета, пубертети и др. по-безобидни твари/ и боен пистолет за стрелба по същество.
          Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

          Коментар


          • #65
            До: Револвер или пистолет?

            Много е уместна даже .Ти им обясняваш с какво оръжие какви поразии да направят .По добре им разясни 19 найста фатка от джудото беж да ни нема като видиш че са три четрима а не да се правят на герои та да ги бият залудо .А па това в кръчмарска свада пиштов да вадиш ептен не го разбирам
            К мирной жизни не пригоден.
            Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
            ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

            Коментар


            • #66
              До: Револвер или пистолет?

              Първоначално публикуван от andro_3j Преглед на мнение
              колега аз не съм касапин не съм жаден за кръв и не си купувам пистолет за да убивам хора.и на последно доколко е опасен или не този боеприпас 22 въпроса е спорен. ПОПИТАХ ЧИСТО ТЕНИЧЕСКИ извинявам се ако не съм задал по точно въпроса.


              СЪС ЗДРАВЕ
              Жив и здрав да си колега ни най малко искам да те обидя или някой друг но все пак живееме в мирновременна държава прави разлика едно е да т е бият друго е да те убият.А мислиш ли какво ше стане ако убиеш някой или го осакатиш за цял живот.ЗА един шамар върни му два шамара по добре ше е
              К мирной жизни не пригоден.
              Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
              ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

              Коментар


              • #67
                До: Револвер или пистолет?

                колеги едва ли има някои в този форум с няколко трупа зад гърба а и не пожелавам никому по никкав повод. аз желая да се позабавлявам със спортна стрелба с този прецизен калибър иначе по принцип всеки предмет в МОИТЕ РЪЦЕ Е МНОГО ОПАСНО ОРЪЖИЕ така че си визмам това пушкало за СПОРТНА СТРЕЛБА

                Коментар


                • #68
                  До: Револвер или пистолет?

                  Първоначално публикуван от andro_3j Преглед на мнение
                  ... така че си визмам това пушкало за СПОРТНА СТРЕЛБА
                  Добър избор!
                  Някъде съм писал за боеприпаса - капризен е. Останалото са празни приказки.
                  Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                  Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                  Коментар


                  • #69
                    До: Револвер или пистолет?

                    Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                    Добър избор!
                    Някъде съм писал за боеприпаса - капризен е. Останалото са празни приказки.
                    благодаря колега ще споделя повече другата седмица щот трябва да гозанеса в КОС за балистика

                    Коментар


                    • #70
                      До: Револвер или пистолет?

                      та колеги да си довърша започнатото от по миналата седмица и сега вече имам не валтер а размислих и си купих ЗИГ ЗАУЕР а и колегата ОБЕРЩУРБ.се окза прав за недостатъците на п22. ЗИГ ЗАГА се оказа многодобър имам в предвид МОСКИТОТО

                      Коментар


                      • #71
                        До: Револвер или пистолет?

                        Първоначално публикуван от andro_3j Преглед на мнение
                        колеги едва ли има някои в този форум с няколко трупа зад гърба а и не пожелавам никому по никкав повод. аз желая да се позабавлявам със спортна стрелба с този прецизен калибър иначе по принцип всеки предмет в МОИТЕ РЪЦЕ Е МНОГО ОПАСНО ОРЪЖИЕ така че си визмам това пушкало за СПОРТНА СТРЕЛБА
                        Респект
                        Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

                        Коментар


                        • #72
                          До: Револвер или пистолет?

                          Първоначално публикуван от Keltis Преглед на мнение
                          Респект

                          няма маитап колега с камъни и с права лопата особенно. МИ НАЛИ СМЕХА РАЗПУСКА бе колега

                          Коментар


                          • #73
                            До: Револвер или пистолет?

                            Първоначално публикуван от andro_3j Преглед на мнение
                            няма маитап колега с камъни и с права лопата особенно. МИ НАЛИ СМЕХА РАЗПУСКА бе колега
                            пък моята кратуна още носи спомена за един пръснал се диск от ъглошлайф.Да носи кой ме караше да работя без предпазител на диска.
                            Шегата на страна ама и правата лопата е оръжие...Не напразно безименен герой от градския фолклор .....утрепа коча с лопата....

                            Честита нова придобивка, с кеф да си я ползваш!
                            Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

                            Коментар


                            • #74
                              До: Револвер или пистолет?

                              Първоначално публикуван от Keltis Преглед на мнение
                              Шегата на страна ама и правата лопата е оръжие...
                              Ако някой е гледал "Мистър Бруукс" имаше там един момент с правата лопата ... много неприятен за този срещу лопатата.
                              Права лопата или шанцов инструмент в правилните ръце могат много мизерии да направят.
                              [B]Пуля дура, как поймаешь, даже не поймешь.[/B]

                              Коментар


                              • #75
                                До: Револвер или пистолет?

                                Даже един персонаж на Ремарк беше казал, че в окопите най-доброто оръжие е пехотинската лопатка за разлика от тромавия щик, който като заклини някъде по ребрата и докато го извадиш в суматохата...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X