Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Курс за безопасно боравене с оръжие - къде в София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Курс за безопасно боравене с оръжие - къде в София?

    Здравейте,

    търся място, на което да се запиша в курс за безопасно боравене с оръжие - за София.
    Моля за координати, понеже тези, които намерих в интернет по различни причини не са актуални.

    Благодаря предварително!

  • #2
    От: Курс за безопасно боравене с оръжие - къде в София?

    Къде(квартал) в София искаш и кой КОС ти е по Лична Карта, повярвай ми тези неща имат голямо значение?
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • #3
      От: Курс за безопасно боравене с оръжие - къде в София?

      На красна поляна стрелбището би трябвало още да провеждат курсове.
      Последно редактирано от derhunter; 09-09-14, 21:24.
      Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
      http://www.facebook.com/JeepBG
      LZ1GGC

      Коментар


      • #4
        От: Курс за безопасно боравене с оръжие - къде в София?

        Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
        Къде(квартал) в София искаш и кой КОС ти е по Лична Карта, повярвай ми тези неща имат голямо значение?
        По лична карата не се водя в София, но там където се водя не се провеждат курсове. Искам да изкарам курса където и да е пък косаджиите има голяма вероятност да ме одобрят после уж.
        Проблемът е, че на всякъде, където проверих ми казват дай 250лв и документите пък ние ще се обадим когато се събере група. То можело и след 6 месеца да стане ама аз да си платя, което не ми се вижда много добро решение.

        Коментар


        • #5
          От: Курс за безопасно боравене с оръжие - къде в София?

          Аз карах във ВИПа и дори един форумен мембър ми беше инструктор но това беше преди няколко години, ВИП Оръжеен и стрелбищен комплекс според мен ще са в час и лесно достъпни по телефона...
          Бъдете живи и здрави!

          Коментар


          • #6
            От: Курс за безопасно боравене с оръжие - къде в София?

            Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
            Аз карах във ВИПа и дори един форумен мембър ми беше инструктор но това беше преди няколко години, ВИП Оръжеен и стрелбищен комплекс според мен ще са в час и лесно достъпни по телефона...
            Кучето отдавна не се е мяркал тъдява!
            Иначе би свършил работа със сигурност.

            Коментар


            • #7
              От: Курс за безопасно боравене с оръжие - къде в София?

              Във VIP-а нито форумния член си вдига телефона, нито госпожата, която ми казаха да търся за курсовете. На общия телефон не могат да дадат информация.

              Коментар


              • #8
                От: Курс за безопасно боравене с оръжие - къде в София?

                250 лв не е ли много за такъв курс ?
                Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
                http://www.facebook.com/JeepBG
                LZ1GGC

                Коментар


                • #9
                  От: Курс за безопасно боравене с оръжие - къде в София?

                  Първоначално публикуван от gogosi Преглед на мнение
                  250 лв не е ли много за такъв курс ?
                  Има промяна в закона и съответно самия курс. Преди май са се стреляли 20-тина патрона, сега 400.
                  Дават го 16 часа теория, 16 часа практика. Не че ще бъде толкова, но със сигурност е по-разширен от преди промените.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Курс за безопасно боравене с оръжие - къде в София?

                    Мога да мина утре през стрелбището на красна поляна да питам, само да не забравя. Иначе не знаех, че има промени и 400 патрона ми се виждат доста, ако е така нормално е да е по-висока цената.
                    Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
                    http://www.facebook.com/JeepBG
                    LZ1GGC

                    Коментар


                    • #11
                      От: Курс за безопасно боравене с оръжие - къде в София?

                      400 патрона и 32 часа обучение за 250 лева? Егати, ако е така, следващия път като си дойда, ще се запиша на всякакви видове курсове!
                      Моля, някой да потвърди цената че се заинтересувах!
                      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                      Коментар


                      • #12
                        От: Курс за безопасно боравене с оръжие - къде в София?

                        Цената не е проблем да се потвърди но не и броя на патроните.
                        42

                        Коментар


                        • #13
                          От: Курс за безопасно боравене с оръжие - къде в София?

                          И без патроните да е, сравнено с нашите цени, пак си заслужава. Тук е няколко пъти повече...
                          Извинявам се за разводняването на темата на колегата!
                          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                          Коментар


                          • #14
                            От: Курс за безопасно боравене с оръжие - къде в София?

                            Колеги, има ли реално основание да твърдите, че курса "е хубаво" да се изкара в района на местния КОС? Аз лично изкарах курса в Бургас (250лв) и с документа си подадох за разрешително в Сливен. Нямаше драми. Спред мен е по-важно каква ще е мотивацията за пред началника на РУП-а а не къде ще е курса. Относно цената - няколко варианта имах и всички се въртяха около тази цена. Иначе всички си чакат да се събере група, няма къде да отидеш, платиш и директно да почнеш курса.
                            42

                            Коментар


                            • #15
                              От: Курс за безопасно боравене с оръжие - къде в София?

                              Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                              Колеги, има ли реално основание да твърдите, че курса "е хубаво" да се изкара в района на местния КОС? Аз лично изкарах курса в Бургас (250лв) и с документа си подадох за разрешително в Сливен. Нямаше драми. Спред мен е по-важно каква ще е мотивацията за пред началника на РУП-а а не къде ще е курса. Относно цената - няколко варианта имах и всички се въртяха около тази цена. Иначе всички си чакат да се събере група, няма къде да отидеш, платиш и директно да почнеш курса.

                              И моя опит сочи, че важно е как те възприема КОСе босето и на КОСето шефа всичко останало е просто формалност.
                              Бъдете живи и здрави!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X