Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разрешение по чл.78 ал 1 от ЗОБВВПИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Разрешение по чл.78 ал 1 от ЗОБВВПИ

    Здравейте колеги!Имам следния въпрос:Подадох искане за разрешение за придобиване на КНО за самоохрана на 04.08.2014 мина почти 1 месец,а все още нямам отговор.До колко време евентуално би следвало да получа известие?Да добавя,че кандидатствам по чл.78 ал.1 от ЗОБВВПИ,тоест за служители на МВР и МО.Ще съм благодарен,ако някой запознат сподели мнение.Благодаря предварително!

  • #2
    От: Разрешение по чл.78 ал 1 от ЗОБВВПИ

    ІV. Срокове за разглеждане на заявленията и издаване на разрешения за придобиване, съхранение, носене и употреба на огнестрелни оръжия и боеприпаси:
    Компетентният орган се произнася по заявлението на лицето в едномесечен срок от неговото подаване.
    Днес се поразрових из интернет и мисля,че сам си отговорих на въпроса.Другата главоблъсканица е какво става след този един месец,ако нямам отговор?

    Коментар


    • #3
      От: Разрешение по чл.78 ал 1 от ЗОБВВПИ

      Първоначално публикуван от corporal Преглед на мнение
      Здравейте колеги!Имам следния въпрос:Подадох искане за разрешение за придобиване на КНО за самоохрана на 04.08.2014 мина почти 1 месец,а все още нямам отговор.До колко време евентуално би следвало да получа известие?Да добавя,че кандидатствам по чл.78 ал.1 от ЗОБВВПИ,тоест за служители на МВР и МО.Ще съм благодарен,ако някой запознат сподели мнение.Благодаря предварително!
      Абе август е отпускарски месец , но щом си "настоящ или бивш" питай директно началника на управлението където си кандидатствал.
      сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
      dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

      Коментар


      • #4
        От: Разрешение по чл.78 ал 1 от ЗОБВВПИ

        Действащ военнослужещ съм с 8 години стаж,нямам наказания,злоупотреби със служебно оръжие или противообществени прояви.Надявам се искането ми да бъде удовлетворено според полицая,който ми прие документите не би следвало да има проблем с издаването на разрешение за закупуване.Но ще видим все пак последната дума има началника.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X